שרשור הכוונה ומודיעין 4/11

מצב
הנושא נעול.

B L I M P

New member
מירושלים לבילינסון בפתח תקווה
האם מישהומכיר דרך מהירה להגיע בבוקר בלי להתקע בפקקים? אני נוסעת דרך בר אילן, אבל בבוקר זה כרוך בלעמוד בפקקים בכביש מס' 1 ואז בכביש גהה. מישהו מכיר אולי דרך להגיע דרך אזור לוד? חיפשתי באתר אגד ולא מצאתי. בכל אופן - כל הצעה תתקבל בברכה. תודה!

מירושלים לבילינסון בפתח תקווה
האם מישהומכיר דרך מהירה להגיע בבוקר בלי להתקע בפקקים? אני נוסעת דרך בר אילן, אבל בבוקר זה כרוך בלעמוד בפקקים בכביש מס' 1 ואז בכביש גהה. מישהו מכיר אולי דרך להגיע דרך אזור לוד? חיפשתי באתר אגד ולא מצאתי. בכל אופן - כל הצעה תתקבל בברכה. תודה!
אפשר לנסוע דרך כביש 40 ומרכז פתח תקווה:
קו 947 לצומת גנים, ומשם 7, 27 של קווים או 92, 251 של דן. בחלק מהשעות תוכלי להיעזר גם בקו 426 של אגד, שנוסע מהשכונות החרדיות של ירושלים דרך בנייני האומה לחלק מהשכונות של פתח תקווה, ומסיים יחסית לא רחוק מביילינסון.

svety

New member
שאלה לגבי קו 25
הבנתי ממאקו שיש חסימת כבישים מסויימת בצפון ת"א, בעקבות פיצוץ צינור מים בשד' רוקח. האם קו 25 מכיוון בת ים יסע במסלול הרגיל שלו לרמת אביב, או שיהיה שינוי כלשהו? אין שום הדועה באתר של דן. http://www.mako.co.il/news-israel/l...c21004.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=978777604

אוהד11

New member
מצומת מסובים בדרך המהירה ביותר לתחנת רכבת
בתל אביב(לא משנה איזה) השלום או לא גארדיה בדרך המהירה ביותר אם אפשר לצרף לוח זמנים תודה רבה!
ממסובים לרכבת ארלוזרוב קו 59, לת"מ 36/37/475
וברגל לתחנת ההגנה

BlackFairy567

New member
שאלה לגבי הגעה מפתח תקווה לקניון גבעתיים
היי, אשמח לקבל את עזרתכם... אני כעת נמצאת בפתח תקווה, ז'בוטינסקי... (כמעט גהה כבר) ואני צריכה להגיע לקניון גבעתיים, שלפי האתרים נמצא בדרך יצחק רבין 53... אשמח לקבל סיוע איך עדיף להגיע לשם, וברור לי שרוב הסיכויים שאצטרך להחליף אוטובוסים.... תודה

scooby5

Member
שאלה לגבי הגעה מפתח תקווה לקניון גבעתיים
היי, אשמח לקבל את עזרתכם... אני כעת נמצאת בפתח תקווה, ז'בוטינסקי... (כמעט גהה כבר) ואני צריכה להגיע לקניון גבעתיים, שלפי האתרים נמצא בדרך יצחק רבין 53... אשמח לקבל סיוע איך עדיף להגיע לשם, וברור לי שרוב הסיכויים שאצטרך להחליף אוטובוסים.... תודה
כל אוטובוס שנוסע לכיוון תל אביב על ז'בוטינסקי
לרדת בפינת ז'בוטינסקי ובן גוריון, ללכת צפונה על בן גוריון ולקחת 52/57 של דן לגבעתיים (בכיוון דרום, הפוך מכיוון ההליכה על רח' בן גוריון). התדירות של 52 נמוכה יותר אך הוא מגיע מהר יותר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה