שרשור הכוונה ומודיעין 27/10

מצב
הנושא נעול.
שאלה תל אביבית
אני רוצה להגיע מיבנה לתל אביב לאזור של רוטשילד ברכבת באיזה תחנה בתל אביב הכי כדאי לרדת? האוניברסיטה, ההגנה, השלום או סבידור מרכז?
באיזה חלק של רוטשילד?
אם מדובר על המספרים הנמוכים ברחוב, רד בתחנת ההגנה וקח קו 16 של דן. עליך קודם לעבור מתחת לכביש ולקחת את הקו מהצד ממול היציאה מהתחנה (אם אני לא טועה). סע איתו עד לאזור אלנבי פינת רוטשילד. אם מדובר על המספרים הגבוהים, רד בהשלום, צא מהיציאה לתוך קניון עזריאלי, צא מהקניון ועבור את הגשר לצד של הקריה, וקח משם קו 63 של דן, עד לאזור היכל התרבות/הבימה, שנמצא באזור המספרים הגבוהים של רוטשילד (ממש מול קצה השדרה).

nadav1974

New member
באיזה חלק של רוטשילד?
אם מדובר על המספרים הנמוכים ברחוב, רד בתחנת ההגנה וקח קו 16 של דן. עליך קודם לעבור מתחת לכביש ולקחת את הקו מהצד ממול היציאה מהתחנה (אם אני לא טועה). סע איתו עד לאזור אלנבי פינת רוטשילד. אם מדובר על המספרים הגבוהים, רד בהשלום, צא מהיציאה לתוך קניון עזריאלי, צא מהקניון ועבור את הגשר לצד של הקריה, וקח משם קו 63 של דן, עד לאזור היכל התרבות/הבימה, שנמצא באזור המספרים הגבוהים של רוטשילד (ממש מול קצה השדרה).
את 16 דווקא? :-O
אם כבר, אז את 4/5 מתוך התחנה עצמה. 4 חוצה אותה על אלנבי, ו-5 נוסע לאורך השדרה עצמה לרוב ארכה.

את 16 דווקא? :-O
אם כבר, אז את 4/5 מתוך התחנה עצמה. 4 חוצה אותה על אלנבי, ו-5 נוסע לאורך השדרה עצמה לרוב ארכה.
הוא בא ברכבת לתחנת ההגנה
אז אין לו שום סיבה שבעולם ללכת ברגל 5 דקות לתחנה המרכזית, לחכות בתור לבדיקה הבטחונית, להסתובב שם עד שיגיע לתחנת המוצא של קו 4/5, ואז לנסוע רק כמה תחנות. עדיף לו לקחת קו 16 ממש ממול תחנת הרכבת, קו שנוסע באלנבי בדיוק כמו קו 4, ותדיר מאוד.

מרח' צייטלין 18 למכון מור?
צייטלין באיזו עיר? תל אביב? בני ברק?
אם הכוונה היא לתל אביב, אפשר לקחת את קו 38 או 82 מכיכר רבין (הם עוצרים על הצלע של הכיכר שממשיכה את רחוב צייטלין). אם זה צייטלין בבני ברק, פשוט לוקחים כמעט כל קו שנוסע לאורך ז'בוטינסקי לכיוון ת"א.

אוהד11

New member
אוטובוסים מראשון לציון ליבנה
איזה קווי אוטובוס יש מראשון לציון מרחוב האצ"ל 53 ליבנה? ולאן ביבנה הם מגיעים? תודה מראש
קו 284 מרחוב לישנסקי הסמוך ליבנה; קו 282 מת"מ
ראשל"צ (החדשה) אף הוא ליבנה. לו"ז הקווים ורשימת התחנות באתר של ואוליה (קונקס). אם אתה צריך מרח' אצ"ל לתחנה המרכזית בראשל"צ - קווים 5/83/84

Galuush

New member
קו 284 מרחוב לישנסקי הסמוך ליבנה; קו 282 מת"מ
ראשל"צ (החדשה) אף הוא ליבנה. לו"ז הקווים ורשימת התחנות באתר של ואוליה (קונקס). אם אתה צריך מרח' אצ"ל לתחנה המרכזית בראשל"צ - קווים 5/83/84
לגבי קו 284
מה ז"א סמוך ליבנה? ואני בת
.

mister K

New member
היי

איך אני מגיעה מתחנת הרכבת סבידור לרחוב ארלוזורוב 93? זה מרחק הליכה או שבאמת צריך אוטובוס?
תודה לעונים!!!
זה מרחק הליכה של כקילומטר. אפשר ללכת ברגל.
אם בכל זאת רוצים אוטובוס אז קווים 20, 55, 61, 62, 64, 166.

mister K

New member
תודה!!
ועוד שאלה, לאן אני אמורה ללכת מהרכבת? כאילו איפה אני פונה בדיוק לארלוזורוב 93?
כשיוצאים מהרכבת פונים ימינה...
הולכים דרך מסוף האוטובוסים של דן ואגד עד צומת הרחובות נמיר/ארלוזרוב, חוצים את דרך נמיר וממשיכים ישר על רחוב ארלוזרוב.

mister K

New member
איך אני מגיע מצומת רעננה לרחוב בזל בתל אביב?
אני לוקח 149.היכן הכי טוב לי לרדת ואיזה קו אני לוקח כדי להמשיך לרחוב בזל? תודה
אפשר לרדת בנמיר/יהודה המכבי ומשם 14/24/25.
אפשר גם להמשיך עוד תחנה אחת עד תיכון חדש ומשם ללכת ברגל כקילומטר עד אבן גבירול פינת בזל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה