שרשור הכוונה ומודיעין 25/10

מצב
הנושא נעול.
הגעה לתפוצות ישראל 13 בגבעתיים
אני צריכה לדעת איך אפשר להגיע לשם מעזריאלי וגם ממשה שרת בחולון.. תודה מראש לעונים
אגב,יש לי גם אפשרות להגיע מדרך השלום
13...(אבל זה רק בהלוך) בחזור אני צריכה להגיע או לעזריאלי או למשה שרת בחולון. אם אפשר מידע על כל האוטובוסים אני אשמח

אוהד11

New member
הגעה לתפוצות ישראל 13 בגבעתיים
אני צריכה לדעת איך אפשר להגיע לשם מעזריאלי וגם ממשה שרת בחולון.. תודה מראש לעונים
מעזריאלי לתפוצות ישראל עם 56, ממרכז חולון עם
43. ממשה שרת קווים 1/74 עד שדרות קוגל בחולון, שם עובר האוטובוס.

רילX

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 25/10
עזרה בבניית מסלול יבנה לעין זיתים (צפת)

שלום חברים, עליי להתייצב למילואים בתאריך 27 בערך בשעה 1300 להיות בעין זיתים שבצפת,אני גר ביבנה,מישהו יודע איזה קווים עליי לקחת ובאילו שעות,אודה לכל מי שיעזור.

elitrou

New member

שלום חברים, עליי להתייצב למילואים בתאריך 27 בערך בשעה 1300 להיות בעין זיתים שבצפת,אני גר ביבנה,מישהו יודע איזה קווים עליי לקחת ובאילו שעות,אודה לכל מי שיעזור.
רכבת מיבנה לעכו ומשם קו 361 עד עין זיתים
הרכבת שיוצאת מיבנה ב-8:32 אמורה להגיע לעכו ב-10:49 (עדיף להחליף בתל אביב הגנה או שלום, שם שתי הרכבות עוצרות באותו רציף). תחנה של 361 (אגד) צמודה לתחנת רכבת.

scooby5

Member
רכבת מיבנה לעכו ומשם קו 361 עד עין זיתים
הרכבת שיוצאת מיבנה ב-8:32 אמורה להגיע לעכו ב-10:49 (עדיף להחליף בתל אביב הגנה או שלום, שם שתי הרכבות עוצרות באותו רציף). תחנה של 361 (אגד) צמודה לתחנת רכבת.
ומשם להמשיך ליעד.
אני מאמין שאין לו מה לחפש בצומת עין זיתים עצמו, ולכן יש להמשיך משם עם קו 45, איתו יש לתאם זמנים/לתאם הסעה מהיעד שתבוא לאסוף אותו מהצומת.

scooby5

Member

כמה אפשרויות
רכבת לעכו (עם החלפה בת"א), משם 361 של אגד עד צומת עין זיתים ומשם בקו 45 של נתיב אקספרס. שים לב כי הוא עובר רק פעם ביום (בערך ב-1335-1340). אפשרות נוספת - להגיע למחלף גהה ומשם קו 980 של אגד עד צפת, ובהמשך קו 45 של נתיב אקספרס (יוצא מהמרכזית בשעה 1330). לדעתי הכי נוח יהיה ברכבת + 361 + 45

elitrou

New member
כמה אפשרויות
רכבת לעכו (עם החלפה בת"א), משם 361 של אגד עד צומת עין זיתים ומשם בקו 45 של נתיב אקספרס. שים לב כי הוא עובר רק פעם ביום (בערך ב-1335-1340). אפשרות נוספת - להגיע למחלף גהה ומשם קו 980 של אגד עד צפת, ובהמשך קו 45 של נתיב אקספרס (יוצא מהמרכזית בשעה 1330). לדעתי הכי נוח יהיה ברכבת + 361 + 45
בדקתי באתר אגד - הנסיעה היחידה של 980
שרלוונטית יוצאת מבני ברק ב-9:00. שווה לבדוק עם קצינ\ת קישור לגבי מקום התייצבות מדויק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה