שרשור הכוונה ומודיעין 25/10

מצב
הנושא נעול.

mushinka111

New member
דווקא הרכבות מהצפון מגיעות עד נתב"ג
נכון,אבל באמע צריך להחליף רכבת
ולי יהיו שתי מזוודות ושני תיקים
ככה שזה לא טוב לי בכלל ולכן אני מחפשת איזו מונית שרות או הסעה מרוכזת פרטים כי ספיישל יוצא לי ממש יקר ובאותו יום ,לצערי ,אין מי שיסיע אותי ככה שאני צריכה כל עזרה

אוהד11

New member
נכון,אבל באמע צריך להחליף רכבת
ולי יהיו שתי מזוודות ושני תיקים
ככה שזה לא טוב לי בכלל ולכן אני מחפשת איזו מונית שרות או הסעה מרוכזת פרטים כי ספיישל יוצא לי ממש יקר ובאותו יום ,לצערי ,אין מי שיסיע אותי ככה שאני צריכה כל עזרה
למה בסבידור להחליף רכבת לנתב"ג ? הרכבות מהצפו
ממשיכות לנתב"ג ולמודיעין

למה בסבידור להחליף רכבת לנתב"ג ? הרכבות מהצפו
ממשיכות לנתב"ג ולמודיעין
הרכבות מחיפה ממשיכות לנתב"ג, לא מנתניה..
כדי להגיע מנתניה לנתב"ג, מוכרחים להחליף רכבת באחת מתחנת ת"א(רק בלילה ניתן לסוע מנתניה לנתב"ג ללא החלפה).

matany

New member
חיפוש טרמפ או הסעה מסודרת מנתניה לנתב"ג
שלום לכולם! אני מחפשת איך להגיע לנתב"ג , אני טסה ביום ראשון הבא וצריכה להיות בשדה תעפה הששעה שתיים בצהרים,הבעיה עם אוטובוסים או רכבת שצריך להחליץ באמצע ולי זה ממש לא נוח כי יש לי הרבה דברים כבבדים. אני מחפשת איזה מוניות שרות או הסעה או טרמפ בכדי להגיע. מאוד אודה לכל אחד שיגיב,אפשר גם במסרים תודה מראש
לא ידוע לי על דרך ישירה לגמרי מנתניה לנתב"ג
אני בכל זאת ממליץ על הרכבת אבל על החלפה בתחנת ת"א השלום. בתחנה זו תוכלי לרדת מהרכבת ולעלות לרכבת לנתבג באותו רציף ולא להגרר עם התיקים והמזוודות במדרגות.

elitrou

New member
חיפוש טרמפ או הסעה מסודרת מנתניה לנתב"ג
שלום לכולם! אני מחפשת איך להגיע לנתב"ג , אני טסה ביום ראשון הבא וצריכה להיות בשדה תעפה הששעה שתיים בצהרים,הבעיה עם אוטובוסים או רכבת שצריך להחליץ באמצע ולי זה ממש לא נוח כי יש לי הרבה דברים כבבדים. אני מחפשת איזה מוניות שרות או הסעה או טרמפ בכדי להגיע. מאוד אודה לכל אחד שיגיב,אפשר גם במסרים תודה מראש
אפשר גם בקו 947 לצומת אל על ומשם קו 5 לטרמינל

אפשר גם בקו 947 לצומת אל על ומשם קו 5 לטרמינל
אפשר, אבל זה נטול כל היגיון..
במקום להעביר את המזוודה מספר מטרים לרציף שממול (וזה במקרה הגרוע, בתחנת ת"א האוניברסיטה- הרכבת מנתניה והרכבת לנתב"ג עוצרות באותו רציף). במקרה של 947- הנסיעה סתם תתארך יותר, וכאן יהיה צורך לחצות כביש בין ערוני עם המזוודות, ולהמתין לקו 5 (בתחנה בצומת אל על, אין אפילו סככה, שלא לדבר על ספסל..).

elitrou

New member
במחשבה נוספת
אפשר גם 113/114/115 עד הדר ומשם קווים 1/3 של אגד (בכיוון ההפוך).
בכיוון ההפוך רק קו 3
קו 1 לא עובר בסביבה וקו 12 עולה דרך גולומב, לא דרך לאון בלום - מגיע רק לכיכר בסוף של שדרות קיש.

scooby5

Member
בכיוון ההפוך רק קו 3
קו 1 לא עובר בסביבה וקו 12 עולה דרך גולומב, לא דרך לאון בלום - מגיע רק לכיכר בסוף של שדרות קיש.
זה בדיוק מה שכתבתי
אם לוקחים 131/133 יורדים ב-3/12 אם לוקחים 113/114/115 עולים עם 1/3

elitrou

New member
זה בדיוק מה שכתבתי
אם לוקחים 131/133 יורדים ב-3/12 אם לוקחים 113/114/115 עולים עם 1/3
צודק, טעות שלי
עד לא מזמן קו 1 היה חלופה מקוצרת של קו 2 משפרינצק עד הדר. אח"כ האריכו אותו למרכז הכרמל דרך לאון בלום.

theUnheard

New member
מסלול מונית שירות קו 66
מישהו יודע מה מסלול מונית שירות קו 66 או לפחות איך אני יכול לבדוק את זה? האם מונית השירות תמיד עוברת בז'בוטינסקי/בן גוריון בר"ג ובארלוזורוב/אבן גבירול בת"א? בערך באיזה תדירות היא בלילה? חפרתי קצת אבל אשמח לעזרה
תודה!

nadav1974

New member
מסלול מונית שירות קו 66
מישהו יודע מה מסלול מונית שירות קו 66 או לפחות איך אני יכול לבדוק את זה? האם מונית השירות תמיד עוברת בז'בוטינסקי/בן גוריון בר"ג ובארלוזורוב/אבן גבירול בת"א? בערך באיזה תדירות היא בלילה? חפרתי קצת אבל אשמח לעזרה
תודה!
אתה לא ממש יכול לבדוק
אולי להתקשר לתחנת המוניות (מוניות חי בפ"ת, אם אני לא טועה). למיטב ידיעתי, הן תמיד עוברות במקומות שציינת, כשהן עוברות. בקטע שבו הן לא עוברות הוא בין ארלוזורוב-ויצמן בת"א לבורסה בר"ג על מסלול קו 66 של דן.

nadav1974

New member
אתה לא ממש יכול לבדוק
אולי להתקשר לתחנת המוניות (מוניות חי בפ"ת, אם אני לא טועה). למיטב ידיעתי, הן תמיד עוברות במקומות שציינת, כשהן עוברות. בקטע שבו הן לא עוברות הוא בין ארלוזורוב-ויצמן בת"א לבורסה בר"ג על מסלול קו 66 של דן.
תיקון
במקום "הבורסה" צ"ל "צומת עלית".

theUnheard

New member
אתה לא ממש יכול לבדוק
אוקיי, תודה! רק עוד שאלה קטנה..
אתה יודע עד איזה שעה בלילה המונית שירות עוברת? או כל הלילה?

nadav1974

New member
אוקיי, תודה! רק עוד שאלה קטנה..
אתה יודע עד איזה שעה בלילה המונית שירות עוברת? או כל הלילה?
לא יודע בוודאות
אני חושב שבאמצע השבוע הן עובדות עד בערך שעה 1 (שעה יותר מהאוטובוס). לא נראה לי בכלל שהן עובדות כל הלילה.

אורי404

New member
הגעה לאוניברסיטת תל אביב
איזה קווי אוטובוס מגיעים מכיוון מרכז עזריאלי או מסוף 2000/רכבת מרכז לאוניברסיטת תל אביב. כתובת מדויקת יותר: שער מספר 4 של האוניברסיטה, המכונה גם "רמניסיאנו". תודה מראש.

אוהד11

New member
הגעה לאוניברסיטת תל אביב
איזה קווי אוטובוס מגיעים מכיוון מרכז עזריאלי או מסוף 2000/רכבת מרכז לאוניברסיטת תל אביב. כתובת מדויקת יותר: שער מספר 4 של האוניברסיטה, המכונה גם "רמניסיאנו". תודה מראש.
מעזריאלי/רכבת מרכז 27/127/74/86/274/45

מצב
הנושא נעול.
למעלה