שרשור הכוונה ומודיעין 25/10

מצב
הנושא נעול.

p i n g o

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 25/10
מחולון לירושלים
אני צריך להגיע בשבוע הבא בכל יום מדרום חולון לגבעת רם בירושלים. חשבתי לנסוע ברכב לתחנה המרכזית בראשון לציון (יש שם חניה בחינם בכלל?) ומשם לקחת קו 431 המהיר לירושלים. אבל באתר של אגד כתוב שזה ייקח לי יותר משעתיים! לקחת קו 406 אומרת שאגיע גם בשעתיים (רק עד תחנה מרכזית בירושלים זה שעה ו-40 דקות, לפי האתר של אגד ולדעתי יותר). האם, בהתחשב בפקקים, עדיף להגיע עם רכב? או שיש דרך מהירה יותר להגיע לגבעת רם בבקרים בתחבורה ציבורית? אשמח לשמוע מניסיונם של אנשים שמכירים את הדרך, בעיקר לגבי החניה בתחנה המרכזית בראשל"צ ולגבי כמה זמן לוקח לקו 431 להגיע לירושלים ובחזרה.

olli3

New member
מנהל
מחולון לירושלים
אני צריך להגיע בשבוע הבא בכל יום מדרום חולון לגבעת רם בירושלים. חשבתי לנסוע ברכב לתחנה המרכזית בראשון לציון (יש שם חניה בחינם בכלל?) ומשם לקחת קו 431 המהיר לירושלים. אבל באתר של אגד כתוב שזה ייקח לי יותר משעתיים! לקחת קו 406 אומרת שאגיע גם בשעתיים (רק עד תחנה מרכזית בירושלים זה שעה ו-40 דקות, לפי האתר של אגד ולדעתי יותר). האם, בהתחשב בפקקים, עדיף להגיע עם רכב? או שיש דרך מהירה יותר להגיע לגבעת רם בבקרים בתחבורה ציבורית? אשמח לשמוע מניסיונם של אנשים שמכירים את הדרך, בעיקר לגבי החניה בתחנה המרכזית בראשל"צ ולגבי כמה זמן לוקח לקו 431 להגיע לירושלים ובחזרה.
עברת על רשימת התחנות? לא!
תסתכל טוב טוב, המסלול שלו מתחיל אומנם בחניון אגד בחולון אך משם הוא יוצא קודם כל לבת ים, רק אחר כך הוא מגיע לחולון. מחולון הוא נוסע ישירות לירושלים וזה לא לקוח שעה ו40 בשום מצב. אומנם לא נסעתי בקו 406 אבל אני משער שזמן הנסיעה בו דומה ל405 מתל אביב, משמע כ50 דקות, אולי שעה. ל431 לוקח כ45 דקות להגיע מראשל"צ לירושלים ואולי אף פחות.

p i n g o

New member
עברת על רשימת התחנות? לא!
תסתכל טוב טוב, המסלול שלו מתחיל אומנם בחניון אגד בחולון אך משם הוא יוצא קודם כל לבת ים, רק אחר כך הוא מגיע לחולון. מחולון הוא נוסע ישירות לירושלים וזה לא לקוח שעה ו40 בשום מצב. אומנם לא נסעתי בקו 406 אבל אני משער שזמן הנסיעה בו דומה ל405 מתל אביב, משמע כ50 דקות, אולי שעה. ל431 לוקח כ45 דקות להגיע מראשל"צ לירושלים ואולי אף פחות.
עברת על נקודת המוצא שלי? לא!

התחנה שהכי קרובה אליי היא תחנת המוצא בחניון אגד. והוא גם יוצא למיטב זיכרוני לכביש 1 במחלף השבעה, בפנייה שמאלה שתמיד פקוקה מאוד בבוקר. את 2 הפקטורים האלה אין לקו 405.

olli3

New member
מנהל

התחנה שהכי קרובה אליי היא תחנת המוצא בחניון אגד. והוא גם יוצא למיטב זיכרוני לכביש 1 במחלף השבעה, בפנייה שמאלה שתמיד פקוקה מאוד בבוקר. את 2 הפקטורים האלה אין לקו 405.
אם אני לא טועה הוא כבר לא נוסע משם
אני זוכר שרשמו כאן בפורום שהוא נוסע בדרך אחרת, יכול להיות דרך כביש 431, אני לא זוכר אז אל תיכח אותי במילה. חכה שאחרים יתחברו ויענו לך על השאלה. בכל מקרה 431 הוא קו מהיר ללא כל ספק וממש לא יותר משעתיים גם בזמן פקקים זה לא ייקח שעתיים, אין שום מצב.

אוהד11

New member

406 יוצא בפארק פרס לכביש 4 ומשם ל- 431
ועולה לירושלים. הוא אינו מגיע לכביש 44. הסיבוב שלו בבת ים וחולון מאריך את זמן הנסיעה. אולם, אם תיקח אוטובוס מחולון לת"מ או לארלוזרוב ומשם 405 או 480 זה לא יקח לך הרבה פחות

p i n g o

New member
406 יוצא בפארק פרס לכביש 4 ומשם ל- 431
ועולה לירושלים. הוא אינו מגיע לכביש 44. הסיבוב שלו בבת ים וחולון מאריך את זמן הנסיעה. אולם, אם תיקח אוטובוס מחולון לת"מ או לארלוזרוב ומשם 405 או 480 זה לא יקח לך הרבה פחות
ומה עם לנסוע ברכב למרכזית בחדשה בראשל"צ
ומשם קו 431?

מחולון לירושלים
מנסיון שלי
אוטובוס קו 406 שיוצא מתחנת המוצא בשעה 07:00 מגיע לתחנה שלי בנאות רחל בשעה 07:25 פחות או יותר. בשעה 08:40 האוטובוס נוחת בתחנה המרכזית ירושלים. בשעה 09:00 אתה כבר בפקולטה לדעתי. הדרך חזרה מהירה יותר. לאוטובוס לוקח שעה או לכל היותר שעה ו 10 דקות מתחנה מרכזית תלאביב לנאות רחל בחולון. מכאן צא וחשב את הזמנים לתחנה בה אתה עולה. אם בשעה שאתה יוצא אין 406 אלא 404 , הדרך מתארכת יותר.

איך להגיע בדרך
הקצרה ביותר מבי"ח וולפסון לרח' קראוזה 49 (פינת סוקולוב 106) בחולון תודה
יש גם את קו 3 של דן
התדירות שלו נמוכה יחסית (בבוקר כל 20 דקות, בצהריים כל חצי שעה) אבל עד כמה שאני זוכר גם התדירות של קו 4 היא לא משהו. בכל אופן אם קו 3 של דן מגיע לפני קו 4 של אגד, תסעי איתו עד כיכר וייצמן ומשם טיפה ברגל.

אוהד11

New member
יש גם את קו 3 של דן
התדירות שלו נמוכה יחסית (בבוקר כל 20 דקות, בצהריים כל חצי שעה) אבל עד כמה שאני זוכר גם התדירות של קו 4 היא לא משהו. בכל אופן אם קו 3 של דן מגיע לפני קו 4 של אגד, תסעי איתו עד כיכר וייצמן ומשם טיפה ברגל.
הבעיה שתחנות הקווים נמצאות בכיוונים מנוגדים
ולא מספיקים לתפוס את האוטובוס בצד השני

אוהד11

New member
איזה קו מגיע מפ"ת לרחוב יד חרוצים בת"א יפו ??
מדובר בשעות הבוקר. מישהו יודע? תודה מראש.
רח' יד חרוצים הוא בת"א ועדיין לא נדד ליפו, קו
51 יביא אותך מפ"ת לרחוב המסגר/בי"ס שבח. קו 50 מגיע לצד השני של הרחוב בדרך בגין/נחמני או בית הדר

מצב
הנושא נעול.
למעלה