שרשור הכוונה ומודיעין 22/10 - 23/10

מצב
הנושא נעול.

elitrou

New member
זמן הגעה משוער מבר-אילן לפ"ת
התכנון לקחת קו 64/70/ וכד' להגיע לתחנה של צומת-גהה לפני שהם פונים שמאלה לז'בוטינסקי לכיוון ב"ב. כמה זמן הגעה מדובר ביום א' בבוקר באיזור השעה 8 בערך (דגש על יום א' בבוקר, ביום רגיל אני יודע שהדרך היא אפילו לא 10 דקות).
אין הבדל משמעותי למיטב ידיעתי
אם כוונתך להגיע לתוך פ"ת ולא רק לגהה עדיף לקחת 164 של אגד.

אצטדיון טדי בירושלים
שלום צריכה להגיע מחר לאצטדיון טדי. איזה קו אוטובוס עלי לקחת לשם מהתחנה המרכזית בירושלים? איפה בדיוק הוא נמצא ? בתוך התחנה המרכזית ברציפים או בתחנות האטובוס שבחוץ ? תודה.

אצטדיון טדי בירושלים
שלום צריכה להגיע מחר לאצטדיון טדי. איזה קו אוטובוס עלי לקחת לשם מהתחנה המרכזית בירושלים? איפה בדיוק הוא נמצא ? בתוך התחנה המרכזית ברציפים או בתחנות האטובוס שבחוץ ? תודה.
לא זוכר איזה קו, אבל לידיעתך -
איצטדיון טדי נמצא בסמוך לתחנת הרכבת ירושלים מלחה, כך שאפשר להגיע גם ברכבת. בכל מקרה, כל הקווים העירוניים לא יוצאים מתוך הרציפים של התחנה המרכזית, אלא רק מבחוץ.

mister K

New member
לא זוכר איזה קו, אבל לידיעתך -
איצטדיון טדי נמצא בסמוך לתחנת הרכבת ירושלים מלחה, כך שאפשר להגיע גם ברכבת. בכל מקרה, כל הקווים העירוניים לא יוצאים מתוך הרציפים של התחנה המרכזית, אלא רק מבחוץ.
הרכבת למלחה ממש לא משתלמת.
נסיעה מהתחנה המרכזית לאצטדיון טדי בקו 31 או בשאטלים לחיילים לא צריכה לקחת יותר מ-10-15 דקות גג. מה גם שהתחנה לא צמודה לאצטדיון.

mister K

New member
אצטדיון טדי בירושלים
קו 31 מבנייני האומה.
בימי ראשון יש גם שאטלים מיוחדים של אגד לחיילים מרחוב יפו. נסיעה ברכבת למלחה לא משתלמת.

abcd80

New member
נסיעה בת"א
שלום ! אני מעונינת לדעת אם יש קו ישיר ותדיר מאלנבי (מס' 99 , לכיוון רחוב החשמל) לשכונת התקווה (התקווה 76 - תיאטרון דוהל) , ומשכונת התקווה מה הקו לת"מ חדשה ?? תודה רבה מראש לעונים ושבוע טוב :)

אוהד11

New member
נסיעה בת"א
שלום ! אני מעונינת לדעת אם יש קו ישיר ותדיר מאלנבי (מס' 99 , לכיוון רחוב החשמל) לשכונת התקווה (התקווה 76 - תיאטרון דוהל) , ומשכונת התקווה מה הקו לת"מ חדשה ?? תודה רבה מראש לעונים ושבוע טוב :)
מאלנבי ומת"מ לשכונת התקוה קו 16, הוא אינו
מגיע למקום עצמו. מדוהל אפשר גם ברגל לת"מ

מצב
הנושא נעול.
למעלה