שרשור הכוונה ומודיעין 22/10 - 23/10

מצב
הנושא נעול.
מהקריה למכון מגיד
שלום. רציתי לשאול איזה קווים רלוונטיים בימי חול בערב מהקריה (מנחם בגין/עזריאלי או שאול המלך/מוזיאון תל אביב) למכון מגיד בת'א (קהילת סלוניקי) תודה
קו 42 מעזריאלי
עד לתחנה ברחוב פנחס רוזן 57 (מול החנות של כיתן, ליד מרכז מסחרי טופ דן אם אני זוכר נכון את שמו). יש לחצות את הכביש הראשי (פנחס רוזן), וקהילת סלוניקי 7 זה הבניין עם השלט של בנק לאומי, הכניסה מצידו השני (קהילת סלוניקי זה הרחוב הקטן המקביל לפנחס רוזן).

mister K

New member
קו 42 מעזריאלי
עד לתחנה ברחוב פנחס רוזן 57 (מול החנות של כיתן, ליד מרכז מסחרי טופ דן אם אני זוכר נכון את שמו). יש לחצות את הכביש הראשי (פנחס רוזן), וקהילת סלוניקי 7 זה הבניין עם השלט של בנק לאומי, הכניסה מצידו השני (קהילת סלוניקי זה הרחוב הקטן המקביל לפנחס רוזן).
בנוסף לקו 42 גם 525/531 של אגד.

הכוונה באופן דחוף....
שלום לכולם... אני צריך להגיע בזמן הקרוב מאוד מת"א לערד... איך אני עושה זאת? יש מוניות שירות לערד??
הכי מוקדם שתוכל להגיע...
זה עם קו 370 לבאר שבע ומשם 388 של מטרופולין לערד. אם תצא ב-18:00 מת"א, אתה אמור להגיע לערד ב-20:40.

GoldenEyes

Well-known member
היכל התרבות תל אביב
איך אני מגיעה להיכל התרבות ת"א עם הרכבת? באיזה תחנה לרדת? ואיזה קו אוטובוס לקחת. תודה רבה!!
לרדת מהרכבת בעזריאלי
לחצות לרחוב מנחם בגין לצד השני ( יש גשר להולכי רגל ביציאה מרכבת עזריאלי לתוך עזריאלי ואז לצאת בשער הקריה) משם לקחת קו 63 של דן ולרדת בבימה

Cow23

New member
לרדת מהרכבת בעזריאלי
לחצות לרחוב מנחם בגין לצד השני ( יש גשר להולכי רגל ביציאה מרכבת עזריאלי לתוך עזריאלי ואז לצאת בשער הקריה) משם לקחת קו 63 של דן ולרדת בבימה
ומשם,איך אני מגיעה לרכבת סבידור בלילה?
ותודה רבה!

Cow23

New member
מהבימה
שזה ממש ליד היכל התרבות יש קו 5 שהתחנה הסופית שלו ברכבת סבידור :)
בעייתי..לפי הלו"ז של דן הקו מסתיים ב24:00
יש מצב שעד שהוא יגיע להבימה יקח לו איזה 10-15 דקות? בכל מקרה,יש קווים אחרי 12 בלילה?

GoldenEyes

Well-known member
בעייתי..לפי הלו"ז של דן הקו מסתיים ב24:00
יש מצב שעד שהוא יגיע להבימה יקח לו איזה 10-15 דקות? בכל מקרה,יש קווים אחרי 12 בלילה?
לצערי לא שידוע לי
אבל יש מוניות ספיישל , ומרחק שכזה עשוי לעלות בין 25 ל-30 שקלים לא יודע אם יש לך אפשרות גם מרכבת עזריאלי ולאו דווקא מסבידור ואז המונית תעלה גם פחות אפשרי גם מהיכל התרבות ללכת ברגל לרכבת עזריאלי משהו כמו 10-15 דקות הליכה (תלוי ביכולתך)

Cow23

New member
לצערי לא שידוע לי
אבל יש מוניות ספיישל , ומרחק שכזה עשוי לעלות בין 25 ל-30 שקלים לא יודע אם יש לך אפשרות גם מרכבת עזריאלי ולאו דווקא מסבידור ואז המונית תעלה גם פחות אפשרי גם מהיכל התרבות ללכת ברגל לרכבת עזריאלי משהו כמו 10-15 דקות הליכה (תלוי ביכולתך)
יש רכבות ב12-1 בלילה מעזריאלי?
לדעתי יש רק מסבידור בלילה.. (האתר של הרכבת קצת נתקע כרגע..)

יש רכבות ב12-1 בלילה מעזריאלי?
לדעתי יש רק מסבידור בלילה.. (האתר של הרכבת קצת נתקע כרגע..)
במוצ"ש אפשר לקחת את קווי הלילה 463, 466 של דן
מעזריאלי לרכבת מרכז עד 4 בלילה. אבל אפשר גם ללכת ברגל, זה 10 דקות הליכה.

Cow23

New member
במוצ"ש אפשר לקחת את קווי הלילה 463, 466 של דן
מעזריאלי לרכבת מרכז עד 4 בלילה. אבל אפשר גם ללכת ברגל, זה 10 דקות הליכה.
לא במוצ"ש אלא ביום שני בלילה...
אם אפשר ללכת ברגל אז מעולה רק לא בטוחה שזה טוב שבחורה תסתובב לבד בלילה בת"א
בכל מקרה,אני אבדוק את הקווים האלה.תודה רבה!!

Cow23

New member
לא במוצ"ש אלא ביום שני בלילה...
אם אפשר ללכת ברגל אז מעולה רק לא בטוחה שזה טוב שבחורה תסתובב לבד בלילה בת"א
בכל מקרה,אני אבדוק את הקווים האלה.תודה רבה!!
קטע.שכחתי שקווי לילה פועלים רק בחמישי ובמוצ"ש

Binonimi

New member
אכסניית יד לבנים פתח תקווה -> צריפין
שלום לכולם!! חיפשתי בשאלות נפוצות, בגוגל, באתרים של החברות אוטובוסים, ולא עזר לי כלום, אתם האופצייה האחרונה שלי ! איך מגיעים מאכסניית יד לבנים בפתח תקווה, לשער יפו בצריפין? גם אם זה שילוב קווים.. הבנתי שאפשר לעצור בצומת גהה או בצומת בית דגן או משהו כזה? כל מי שיודע משהו זה יהיה מעולה, תודה רבה!!

stratomaximus

New member
אכסניית יד לבנים פתח תקווה -> צריפין
שלום לכולם!! חיפשתי בשאלות נפוצות, בגוגל, באתרים של החברות אוטובוסים, ולא עזר לי כלום, אתם האופצייה האחרונה שלי ! איך מגיעים מאכסניית יד לבנים בפתח תקווה, לשער יפו בצריפין? גם אם זה שילוב קווים.. הבנתי שאפשר לעצור בצומת גהה או בצומת בית דגן או משהו כזה? כל מי שיודע משהו זה יהיה מעולה, תודה רבה!!
תשובה
קו 82 של דן מהאכסניה לאחת התחנות ברח' זבוטינסקי. משם יש 2 אפשרויות: במידה ואת נוסעת מוקדם בבוקר - ישנו קו 159 של אגד הנוסע ישירות לצריפין, ויש לו 3-4 נסיעות בבוקר. (לו"ז באתר אגד או ב- bus,gov.il, אתר שימושי שכדאי להכיר, שבו היית מוצא\ת את הדרך אם היית מחפש\ת שם). לחילופין, לקחת מז'בוטינסקי את קו 164 של אגד עד צומת בית דגן, ומשם אחד מקווי סופרבוס לצריפין (451, 461, 455, 157). קח\י בחשבון שאם את נוסעת מחר, ולא יוצאת ממש מוקדם (6 בבוקר או אפילו לפני), אז האפשרות של להחליף בבית דגן לא כל כך מומלצת, מכיוון שיש סיכוי שתצטרך\י להתייבש שם דקות ארוכות כי כל האוטובוסים מלאים ופשוט לא עוצרים בתחנה. בימי א' מומלץ ביותר לנסות לתפוס את 159, יכול לחסוך הרבה זמן המתנה ועצבים.

mauzer

New member
הכוונה בתוך ירושלים
מחר אני רוצה להגיע מתחנה מרכזית להר הצופים ומשם לאיזור ממילא, אילו קוים אני צריך לקחת ? בנוסף על הכרטיס שאני מקבל מהנהג רשומה שעה מסוימת, האם עד שעה זו אני יכול לנסוע על חשבון אותו כרטיס ?

אוהד11

New member
הכוונה בתוך ירושלים
מחר אני רוצה להגיע מתחנה מרכזית להר הצופים ומשם לאיזור ממילא, אילו קוים אני צריך לקחת ? בנוסף על הכרטיס שאני מקבל מהנהג רשומה שעה מסוימת, האם עד שעה זו אני יכול לנסוע על חשבון אותו כרטיס ?
מת"מ ירושלים להר הצופים קווים 23/26/28; מהר
הצופים לאזור ממילא קו 19. לו"ז ותחנות באתר אגד

מצב
הנושא נעול.
למעלה