שרשור הכוונה ומודיעין 22/10 - 23/10

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
איזה קווים מגעים אל רידינג תל אביב?
אני צריך לדעת בימי חול עד איזה שעה יש קווי אוטובוס שמגעים מרידינג תל אביב לאזור מרכזי(תחנה מרכזית או כמה שיותר קרוב לעזראלי או ארלוזרוב).. כמה זמן נסיעה בד"כ?
מרדינג לת"מ קו 4, לעזריאלי קו 56, לרכבת
ארלוזרוב קו 55. לו"ז קו 4 באתר דן, לו"ז קווים 55/56 באתר של חברת קווים

viko222

New member
מרדינג לת"מ קו 4, לעזריאלי קו 56, לרכבת
ארלוזרוב קו 55. לו"ז קו 4 באתר דן, לו"ז קווים 55/56 באתר של חברת קווים
תודה רבה...
כמה זמן הליכה מרידינג אליו? כתוב שקו 56 האחרון יוצא ב-00:15.האם זו שעה מדוייקת או שבד"כ האוטובוסים בשעות כאלו יוצאים יותר מוקדם??

אוהד11

New member
תודה רבה...
כמה זמן הליכה מרידינג אליו? כתוב שקו 56 האחרון יוצא ב-00:15.האם זו שעה מדוייקת או שבד"כ האוטובוסים בשעות כאלו יוצאים יותר מוקדם??
אם זה מה שכתוב אז השעה אמורה להיות מדוייקת
איש אינו אחראי לנהג שמחליט להקדים את יציאתו מהתחנה, ודבר זה מהווה עבירה. לשאלתך, האם הכוונה להליכה מרדינג לעזריאלי ? אם כן זו הליכה ארוכה

viko222

New member
אם זה מה שכתוב אז השעה אמורה להיות מדוייקת
איש אינו אחראי לנהג שמחליט להקדים את יציאתו מהתחנה, ודבר זה מהווה עבירה. לשאלתך, האם הכוונה להליכה מרדינג לעזריאלי ? אם כן זו הליכה ארוכה
שאלתי היא אם ההליכה מרידינג לתחנת אוטובוס
ארוכה או עניין של מספר דק' מועטות?

olli3

New member
מנהל
תחנה מרכזית י-ם
לכיוון כיכר ציון במוצא"ש. איזה קו ומאיזה צד? (של התחנה או מעבר לכביש?)
זה מרכז העיר
אפשר עם כל קו שנוסע לקינג ג'ורג' (למשביר) לרדת שם וללכת מספר דקות על רחוב יפו עד לכיכר ציון. אפשר עם קווים 18/20/6/13 עד רחוב הנביאים פינת הרב קוק ומשם ללכת על רחוב הרב קוק ומגיעים ישירות לכיכר ציון. המלצה שלי לעלות על מה שבא ממול למרכזית ושמגיע למשביר בקינג ג'ורג'. אני בכלל הייתי עושה את זה ברגל, זה מה שאני תמיד עושה.

litalp6

New member
נסיעה למכללת ספיר ממושב דור (זיכרון יעקב)
היי רציתי לדעת מה הדרך המהירה להגיע למכללת ספיר ביום ראשון עד 10:00 בבוקר. ובנוסף איזה קומה הקו 353 של מטרופולין בתחנה מרכזית ת"א למכללה?

אוהד11

New member
היי רציתי לדעת מה הדרך המהירה להגיע למכללת ספיר ביום ראשון עד 10:00 בבוקר. ובנוסף איזה קומה הקו 353 של מטרופולין בתחנה מרכזית ת"א למכללה?
למכללת ספיר יש להגיע לת"מ ת"א, 353 בקומה 6

כמו שאמרת נכון, 353 זאת הדרך הכי טובה.
כדאי לקחת מצומת פורידיס את אחד הקווים 826, 909 לת"א ומשם 353. קו 353 יוצא מקומה 6, רציף 628.

mister K

New member
יש קו 353 שיוצא ב-8:30 מהתמח"ת.
הוא מגיע למכללה בערך ב-10:00. השיעור מתחיל ב-10:15 כך שמי שנוסע איתו תמיד מספיק, אבל אם זה קריטי להגיע ב-10:00 בדיוק אז זה גבולי.

litalp6

New member
יש קו 353 שיוצא ב-8:30 מהתמח"ת.
הוא מגיע למכללה בערך ב-10:00. השיעור מתחיל ב-10:15 כך שמי שנוסע איתו תמיד מספיק, אבל אם זה קריטי להגיע ב-10:00 בדיוק אז זה גבולי.
תודה רבה...
לרוב האוטובוס של 8:30 מגיע ב10:00 או שהוא מאחר? כן אני מתחילה ב10:15

aviv1004

New member
מהקריה למכון מגיד
שלום. רציתי לשאול איזה קווים רלוונטיים בימי חול בערב מהקריה (מנחם בגין/עזריאלי או שאול המלך/מוזיאון תל אביב) למכון מגיד בת'א (קהילת סלוניקי) תודה

mister K

New member
מהקריה למכון מגיד
שלום. רציתי לשאול איזה קווים רלוונטיים בימי חול בערב מהקריה (מנחם בגין/עזריאלי או שאול המלך/מוזיאון תל אביב) למכון מגיד בת'א (קהילת סלוניקי) תודה
42 דן או 525/531 אגד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה