בשל תקלה: הופסקה תנועת הרכבות ....

מצב
הנושא נעול.

טומי*

New member
בשל תקלה: הופסקה תנועת הרכבות בין פ"ת-סגולה להוד השרון תנועת הרכבות בין תחנת פתח תקווה-סגולה לבין הוד השרון הופסקה זמנית עקב תקלה טכנית. טכנאי הרכבת מטפלים בתקלה. (ynet) הייתי ברכבת הורידו אותנו עם סולמות
והעבירו אותנו לרכבת אחרת.
באמצע שום מקום אחרי ראש העין. הכרטיסן הסביר שהלך הקומפרסור, ואין לחץ אויר.

easylivin

New member
בשל תקלה: הופסקה תנועת הרכבות בין פ"ת-סגולה להוד השרון תנועת הרכבות בין תחנת פתח תקווה-סגולה לבין הוד השרון הופסקה זמנית עקב תקלה טכנית. טכנאי הרכבת מטפלים בתקלה. (ynet) הייתי ברכבת הורידו אותנו עם סולמות
תודה על הדיווח! איזו רכבת זאת הייתה?
קומותיים או IC3?

טומי*

New member
חשבתי שמדובר על תקלה בקטר, אבל לפי

הדיווח של חדשות 10 זוהי תקלת איתות בכלל, ושבגללה כמעט ונגרמה תאונה חמורה.
לא יודע מה להגיד לך...
הרכבת "שלנו" נתקעה בדרך לתל אביב קצת אחרי תחנת ראש העין. אחרי כ 20 דקות הגיע רכבת אחרת ואספה את הנוסעים. הירידה והעלייה באמצעות סולמות

davidfainshtein

Member
מנהל
להלן הודעת הדוברות הרשמית:
בשעה זו נבדקת ברכבת תקלה שאירעה במערכת האיתות בראש העין צפון. נהג הרכבת שנסעה מת"א להוד השרון זיהה את התקלה עם התקרבו לתחנה, בלם בלימת חירום ונעצר מאות מטרים ממערך ריק שעמד על המסילה. לא נגרם כל נזק. מנכ"ל הרכבת הורה על פתיחת חקירה בנושא. תנועת הרכבות בין פ"ת-סגולה והוד השרון הופסקה לזמן קצר בשל תקלת האיתות וחזרה לסדרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה