שרשור הכוונה ומודיעין 1/10 - 2/10

מצב
הנושא נעול.

elitrou

New member
מירושלים לאזור המלונות בים המלח
דרוש מידע דחוף לגבי הגעה לאזור המלונות בים המלח מירושלים... אלטרנטיבות שהם לא אגד.. תודה
אין אלטרנטיבה טובה לאגד
קו 486 או 421 לאזור המלונות. האלטרנטיבה היחידה היא מונית ספיישל שתעלה הרבה יותר או טרמפים...

oftam

New member
איך מגיעים הכי מהר מנס ציונה להר הצופים
אני צריך להגיע מנס ציונה להר הצופים (אוניבריסטה העברית). מה הדרך הכי מהירה לעשות את זה ביום ראשון בבוקר ?

מפ''ת לרחוב רוקח ברמת גן
מסלול מומלץ? אני רואה שיש לי אוטובוסים של אגד מתחנה מרכזית ומחלף גהה למרכז ז'בוטינסקי, איך מגיעים ממרכז ז'בוטינסקי לרחוב רוקח- לבית אשכול? אני מנסה לכוון חברה ואין לי כל ידע במקומות הללו. תודה מראש

מפ''ת לרחוב רוקח ברמת גן
מסלול מומלץ? אני רואה שיש לי אוטובוסים של אגד מתחנה מרכזית ומחלף גהה למרכז ז'בוטינסקי, איך מגיעים ממרכז ז'בוטינסקי לרחוב רוקח- לבית אשכול? אני מנסה לכוון חברה ואין לי כל ידע במקומות הללו. תודה מראש
כדי לנסוע בפתח תקווה וברמת גן מחפשים ב"דן"
ולא באגד. בעיקרון הכי טוב וזול קו 66 של דן מז'בוטינסקי בפתח תקווה עד ביאליק פינת אבא הלל ברמת גן ומשם 58 של דן. התדירות של קו 66 גבוהה, של 58 כל 20 דקות

מפ''ת לרחוב רוקח ברמת גן
מפ"ת עם קווים 38, 50, 51, 82 עד רכבת מרכז
מהתחנה שברח' על פרשת דרכים, יש לקחת את קו 58 עד רח' רוקח. כל הקווים של דן. ניתן, לחילופין, לרדת לאורך רח' ז'בוטינסקי וללכת כרבע שעה ברגל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה