שרשור הכוונה ומודיעין 1/10 - 2/10

מצב
הנושא נעול.

faina s

New member
למה דווקא תחנה מרכזית ? אולי אינך צריכה לעבור
דרך התחנה ? בכל אופן, מהתחנה המרכזית 44/46 עד דרך יפו-תל אביב/בית רומנו ומשם ברגל לרחוב שטרן. מרכבת ארלוזרוב ועזריאלי קו 40 עד אותו מקום
כי אני נוסעת מאשדוד :)
יש דרך יותר טובה להגיע לשם? של איזה חברה הקוים? דן? (איזה קומה בתחנה מרכזית?)

אוהד11

New member
מבורוכוב בגבעתיים לאצ"ל בר"ג או לפחות קרוב
לדו' רח' הירדן או ההגנה למישהו יש מושג? זה ממש דחוף..
משכונת בורוכוב להגיע לרכבת ארלוזרוב ומשם 60
בדרך בגין/אולמי רסיטל או 61 מול תחנת הרכבת ברחוב על פרשת דרכים שמגיעים לרחוב הירדן ולאזור רחוב ההגנה

Vend38

New member
משכונת בורוכוב להגיע לרכבת ארלוזרוב ומשם 60
בדרך בגין/אולמי רסיטל או 61 מול תחנת הרכבת ברחוב על פרשת דרכים שמגיעים לרחוב הירדן ולאזור רחוב ההגנה
מה לגבי לקחת מארלוזרוב בר"ג?
אולי עדיף לו כי ארלוזרוב בר"ג משתלב עם רח' בורוכוב ונראה לי קצר יותר גם להגיע משם (גם 60 ו-61 נמצאים שם באותה תחנה - זאת שנמצאת אחרי רח' שפירא)

אסל

New member
שאלה על קו 137 של קווים
למישהו יש מושג האם ואם כן מתי הקו חוזר למתכונת הישנה של יציאה מיהוד כל שעה וחצי החל מ8 ועד שתיים בצהריים? לא מצאתי פרסום שמתייחס לזה באתר החברה, אבל אולי מישהו כאן יודע? תודה מראש.

שאלה על קו 137 של קווים
למישהו יש מושג האם ואם כן מתי הקו חוזר למתכונת הישנה של יציאה מיהוד כל שעה וחצי החל מ8 ועד שתיים בצהריים? לא מצאתי פרסום שמתייחס לזה באתר החברה, אבל אולי מישהו כאן יודע? תודה מראש.
בקווים אי אפשר לדעת. מבחינה הגיונית בתחילת
הסמסטר של אוני' תל אביב הלו"ז אמור לחזור להיות מקורי. אבל בקווים עד עכשיו מנצלים חופשים כדי לא להחזיר את הלו"ז המקורי, אלא כדי לצמצם אותו. בעיקרון אין גם שום סיבה לצמצום, רוב הנוסעים בכלל לא צריכים דווקא לאוני' ת"א, ופעמים שהנהג בדרך נמיר או ליד הלונה פארק עוצר כי הוא לא מאסף וכולם ירדו. אפשר לנסוע לאוני' ת"א מיהוד עם קו 56 היחסית מהיר של קווים עד עזריאלי ומשם 2 תחנות רכבת.

Ivy Mae

New member
בתוך ירושלים
איך להגיע מגן החיות התנ"כי למרכז העיר? ראיתי שצריך להחליף אוטובוסים, אין שום דבר ישיר? ואני יודעת שיש כרטיס שעולה 6 ומשהו, אפשר להשתמש בו בהחלפת אוטובוסים הזאת?

S a m B o o k i

New member
בתוך ירושלים
איך להגיע מגן החיות התנ"כי למרכז העיר? ראיתי שצריך להחליף אוטובוסים, אין שום דבר ישיר? ואני יודעת שיש כרטיס שעולה 6 ומשהו, אפשר להשתמש בו בהחלפת אוטובוסים הזאת?
אכן כן.
אפשר לקחת את קו 33 לכיון הר נוף , ולהחליף בשדרות הרצל לקווים 13/18/20/21/39 למרכז העיר. את משלמת פעם אחת - 6.20 ש"ח ובמשך שעה ו20 דק' את יכולה לקחת כל קו שאת רוצה במגבלת הזמן הזו.

Ivy Mae

New member
אכן כן.
אפשר לקחת את קו 33 לכיון הר נוף , ולהחליף בשדרות הרצל לקווים 13/18/20/21/39 למרכז העיר. את משלמת פעם אחת - 6.20 ש"ח ובמשך שעה ו20 דק' את יכולה לקחת כל קו שאת רוצה במגבלת הזמן הזו.
תודה רבה!
+ שאלות
בקו 33, לרדת ב"יד ושם מסעף:שדרות הרצל"? חיפשתי באתר של אגד, רק בקו 21 יש תחנה בשם "מרכז העיר".. יש לזה שם אחר?

S a m B o o k i

New member
תודה רבה!
+ שאלות
בקו 33, לרדת ב"יד ושם מסעף:שדרות הרצל"? חיפשתי באתר של אגד, רק בקו 21 יש תחנה בשם "מרכז העיר".. יש לזה שם אחר?
איפה את צריכה בעיר?
לכולם בעיר יש (כמעט) את אותו מסלול... התחנה הראשונה שאפשר להחליף נמצאת בבית העלמין הצבאי ( לפי אתר אגד תחנה אחת אחרי מה שרשמת..) ואפשר להחליף גם בתחנה של בי"ס זיו וגם בתחנה של ככר דניה.

Ivy Mae

New member
איפה את צריכה בעיר?
לכולם בעיר יש (כמעט) את אותו מסלול... התחנה הראשונה שאפשר להחליף נמצאת בבית העלמין הצבאי ( לפי אתר אגד תחנה אחת אחרי מה שרשמת..) ואפשר להחליף גם בתחנה של בי"ס זיו וגם בתחנה של ככר דניה.
למדרחוב
וספציפית יותר - רחוב דורות ראשונים.. אם אני אסתבך, מקסימום אני אשאל את הנהג
בכל מקרה, תודה,עזרת המון!

S a m B o o k i

New member
למדרחוב
וספציפית יותר - רחוב דורות ראשונים.. אם אני אסתבך, מקסימום אני אשאל את הנהג
בכל מקרה, תודה,עזרת המון!
קו 21 עד "המשביר"..
כלומר עד רחוב קינג' ג'ורג' ומשם לרדת במדרחוב עד שתראי מצד שמאל את רחוב דורות ראשונים
בבקשה , נסיעה טובה

amit1270

New member
תודה רבה!
+ שאלות
משום מה במערכת של "אגד" מרכז העיר
זה רחוב קינג ג'ורג'. יש גם קווים אחרים שמגיעים לאזורים אחרים במרכז העיר. בכל אופן קו 21 כנראה ייקח אותך הכי קרוב בימים אלה שבהם התנועה ברחוב יפו היא בכיוון אחד בלבד.

sdavid1

New member
היי
אני צריכה לקחת את קו 249 לצומת אל -על מתחנת לוד הוא עובר דרך תחנת רכבת לוד?זאת אומרת ביציאה מהרכבת -איפה שכל החיילים מחכים לאוטובוסים על הכביש שם??:)תודה

elitrou

New member
היי
אני צריכה לקחת את קו 249 לצומת אל -על מתחנת לוד הוא עובר דרך תחנת רכבת לוד?זאת אומרת ביציאה מהרכבת -איפה שכל החיילים מחכים לאוטובוסים על הכביש שם??:)תודה
הסבר ושאלה
התחנה של 249 נמצאת ממול לתחנה שבה מחכים כל החיילים הנוסעים לצריפין. שימי לב, 249 עוצר גם בה, רק בכיוון ההפוך, בדרכו לרמלה ורחובות. אגב, גם קו 239 של ויוליאה מגיע לצומת אל על. אם את מגיע ברכבת, לא בטוח שכדאי לרדת בלוד. אם את באה מצפון עדיף לנסוע לתחנת נתב"ג ומשם קו 5 של אגד לצומת אל על.

מצב
הנושא נעול.
למעלה