שרשור הכוונה ומודיעין 1/10 - 2/10

מצב
הנושא נעול.
לא בדיוק תחב"צ. חניה
שלום, מישהו יודע איפה אפשר למצוא חניה לרכב פרטי באזור תאטרון בית ליסין, הערב?
יש חניון עירוני ברח' פרישמן, ויש גם חניון
בדיזנגוף סנטר וברחובות הסמוכים לכיכר דיזנגוף. ברחובות עצמם - עניין של מזל ויש לקרוא היטב את התמרורים המתירים או אוסרים על חניה בהתאם לשעה ולתווים האיזוריים. מומלץ מאוד להשאיר את הרכב בבית ולהגיע בתח"צ, או לחילופין להשאיר את הרכב ברדינג ומשם לקחת את אחד מקווי דן 1, 2, 405.

try me1

New member
יש חניון עירוני ברח' פרישמן, ויש גם חניון
בדיזנגוף סנטר וברחובות הסמוכים לכיכר דיזנגוף. ברחובות עצמם - עניין של מזל ויש לקרוא היטב את התמרורים המתירים או אוסרים על חניה בהתאם לשעה ולתווים האיזוריים. מומלץ מאוד להשאיר את הרכב בבית ולהגיע בתח"צ, או לחילופין להשאיר את הרכב ברדינג ומשם לקחת את אחד מקווי דן 1, 2, 405.
תודה

benyair19

New member
בדיקת עלויות, אפשרויות תחבורה וזמני נסיעות
שלום. בעתיד הקרוב אני רוצה ללמוד ואחד הלבטים שלי לגבי היכן ללמוד זה המרחק ודרכי ההגעה, כי אני ללא רכב באופן קבוע. אלו המדדים שאותם חשבתי לקחת בחשבון: 1. זמן הגעה, 2. אפשרויות הגעה (רכבת, אוטובוס, מונית, מספר עצירות) 3. עלות של כל צד. אני גר באשקלון וחושב ללמוד בכל המוסדות הבאים: 1. המכללה למנהל ראשון לציון שד' יצחק רבין 7 2. סמי שמעון אשדוד ז'בוטינסקי 84 אשדוד 3. אוניברסיטת תל אביב רמת אביב, ת"א (לא מצאתי כתובת) 4. אוניברסיטת בן גוריון רחוב וולפסון 4 ב"ש 5. אוניברסיטת בר אילן רמת גן (" ") 6. מכללת רמת גן, פנחס רונטברג 87 רמת גן כל מי שיודע, גם מיקום אחד, אקבל בשמחה. אני מקוה שאצליח להגיע לכל זה עד מחר! אם אתם מכירים גם אתרים שיכולים לעזור לי, אשמח גם כן. תודה רבה לכם, חג שמח.

שלום. בעתיד הקרוב אני רוצה ללמוד ואחד הלבטים שלי לגבי היכן ללמוד זה המרחק ודרכי ההגעה, כי אני ללא רכב באופן קבוע. אלו המדדים שאותם חשבתי לקחת בחשבון: 1. זמן הגעה, 2. אפשרויות הגעה (רכבת, אוטובוס, מונית, מספר עצירות) 3. עלות של כל צד. אני גר באשקלון וחושב ללמוד בכל המוסדות הבאים: 1. המכללה למנהל ראשון לציון שד' יצחק רבין 7 2. סמי שמעון אשדוד ז'בוטינסקי 84 אשדוד 3. אוניברסיטת תל אביב רמת אביב, ת"א (לא מצאתי כתובת) 4. אוניברסיטת בן גוריון רחוב וולפסון 4 ב"ש 5. אוניברסיטת בר אילן רמת גן (" ") 6. מכללת רמת גן, פנחס רונטברג 87 רמת גן כל מי שיודע, גם מיקום אחד, אקבל בשמחה. אני מקוה שאצליח להגיע לכל זה עד מחר! אם אתם מכירים גם אתרים שיכולים לעזור לי, אשמח גם כן. תודה רבה לכם, חג שמח.
נראה לי שהקריטריון הראשי שלך צריך להיות מה
ללמוד ורק אח"כ לגזור מזה את המוסד, ומבלי להיכנס לוויכוחים, תמיד מומלץ אוניברסיטה על פני מכללה. בכל מקרה, וללא קשר, כדאי מאוד שתגיד לנו מאיפה אתה מתכוון להגיע לכל המקומות האלה, אחרת איך נכוון אותך? דין נסיעה מקרית שמונה לאוני' ת"א לא כדין נסיעה מפ"ת לאוני' ת"א.

ללמוד ורק אח"כ לגזור מזה את המוסד, ומבלי להיכנס לוויכוחים, תמיד מומלץ אוניברסיטה על פני מכללה. בכל מקרה, וללא קשר, כדאי מאוד שתגיד לנו מאיפה אתה מתכוון להגיע לכל המקומות האלה, אחרת איך נכוון אותך? דין נסיעה מקרית שמונה לאוני' ת"א לא כדין נסיעה מפ"ת לאוני' ת"א.
סליחה, לא ראיתי שכתבת שאתה מגיע מאשקלון.

olli3

New member
מנהל
אבל הוא רשם מהיכן הוא יוצא, מאשקלון.
לגבי בן גוריון, הבניין שעליו אתה מדבר נקרא בניין עין גדי וכיום הוא נעול על סורג ובריח. אין שם כלום יותר, פעם אלו היו משרדים. אתה צריך להגיע למכינה של בן גוריון או לאוניברסיטה עצמה? נסיעה מאשקלון לבאר שבע בקו ישיר הינה באמצעות קו 364 של אגד תעבורה. ניתן לרכוש כרטיס הלוך ושוב ולהוזיל עלויות. הנסיעה היא של כשעה, בעיקר תלוי בעל כמה רמזורים אדומים נפלה הנסיעה כי יש הרבה :) הקו מביא אותך לתחנה המרכזית ומשם זאת הליכה של כ10 דקות לבניין המכינה. על מנת להגיע לאוניברסיטה עצמה קו 24 בעדיפות ראשונה וכן קו 8 ולאחר מכן קו 5 שמבצע סיבוב דרך שכונה ג' לפני שהוא מגיע לאונ'. ניתן גם לקחת רכבת מבאר שבע מרכז לבאר שבע צפון האוניברסיטה. נסיעה בתוך באר שבע עולה 4 שקלים, תוכל להנפיק רו קו ולרכוש כרטיסיה שתוזיל את העלות ל3.20 שקל לנסיעה אם אינני טועה. אופציות אחרות הן לרכוש כרטיס חופשי שנתי סטודנטיאלי. קיימים שניים כאלו, כרטיס המאפשר לך נסיעה חופשית בקווי מטרודן בעלות של כ900 שקל לשנה, פרטים באתר מטרודן. אופציה שנייה היא כרטיס מרחבי המאפשר לך נסיעה חופשית לכמה וכמה ערים בדרום, הכרטיס תופס רק משדרות ולא מאשקלון, נסיעה מאשקלון לשדרות עולה 12.5 כך שתוכל לעלות על 364 ולשלם רק 12.5 ש"ח לכל כיוון לבאר שבע. העניין הוא שהכרטיס המרחבי עולה 2,600 ש"ח לשנה שלמה כמובן וזה כבר עניין של כדאיות, בדוק את זה. כמו כן פעם ביום לכל כיוון יש את קו 366 מאשקלון לבאר שבע שעובר דרך האונ'. יש לא מעט אנשים שנוסעים בקו 368 של מטרופולין לצומת ברכיה ומשם ממשיכים עם 15/16 של ויאולה או 25 של אגד תעבורה או 301 של אגד (301 היקר מבינהם) לתוך אשקלון. הנסיעה הזו מהירה (כשעה, שעה וקצת) וממה שזכור לי לא יקרה יותר או יקרה בשקל או שניים. אני הייתי עושה את זה מטעמי נוחות, במקום להגיע עד למרכזית ועד שהאוטובוס לאשקלון חולף על כל הרמזורים בדרכו ליציאה מהעיר עם 368 כבר יוצאים מהעיר תוך כמה דקות מרגע העלייה אליו. יש לשים לב שמדובר על 368 ולא 368א שנוסע במסלול אחר. לאוניברסיטת ת"א רכבת מאשקלון עד תחנת הרכבת תל אביב האוניברסיטה. מאשקלון לבר אילן קו 355 של אגד מספר פעמים מועט ביום. אפשרויות אחרות כוללות החלפות. מאשקלון למכללת סמי שמעון באשדוד קווים 15/16 של ויאולה (15 מהיר יותר) למרכזית אשדוד ומשם קו 11 אגד תעבורה לכיוון איזור התעשיה.

benyair19

New member
אין בכלל שאלה, המיקום הוא מה שמניע אותי..
חח סתם. לא באמת, נראה לי קצת לא שפוי ללכת למכללה/אוניברסיטה לפי המיקום שלה. במקרה שלי יש לי כיוון מסוים, ואחת הסוגיות הוא המרחק כשהשאלה היא בעיקר בין סמי שמעון, ת"א ובן גוריון. השאר כדי להשלים את התמונה.

elitrou

New member
תשובה חלקית
אתה יכול למצוא את רב התשובות באתר משרד התחבורה - bus.gov.il או באתרים של מפעילים - רכבת, ויוליאה, אגד, דן וכו'. אפשר לתת מחיר נסיעה בודדת כחסם עליון על העלות האמיתית. דוגמא לאוניברסיטת ת"א - עדיף לנסוע ברכבת - כשעה נסיעה מאשקלון. הגעה מהבית שלך לתחנת רכבת תצטרך להעריך לבד. עלות נסיעה - 24.5 ש"ח לכיוון. 184 ש"ח חופשי שבועי, 637 חופשי חודשי, 681.5 חופשי חודשי משולב עם דן. מתחנת רכבת אפשר לעלות לאוניברסיטה ברגל או כמה תחנות באחד הקוים של דן - 7, 45, 27.

Vend38

New member
שלום :)
במידה ואני נוסעת מפתח תקווה לתל אביב, במטרה להגיע לבארבי.. איפה אני בדיוק אמורה לרדת? וצריך לקחת עוד אוטובוס לשם או..? תודה רבה רבה מראש! :)
אין ישיר מפתח תקווה
הכי קרוב הוא קו 51 שמגיע לתמח"ת, לא הכי מומלץ ללכת ברגל משם לברבי כי זה הליכה של יותר מקילומטר לדעתי. משם לקיבוץ גלויות יש המון קווים שעוברים כמו 84 ו-163 של אגד וגם יש קווים של דן 17 ו41 אבל הם בתדירות מאוד נמוכה,כמובן גם הכל תלוי ביום ובזמן שאת רוצה לכן תבדקי באתר המפעילה כדי להיות בטוחה.

אוהד11

New member
ממכון וייצמן ברחובות לת"א בשעות הערב המאוחרות
מישהו יודע אם יש קוים ממכון ויצמן ברחובות בשעות 22:30 -23:00 לת"א או פ"ת? תודה:)
201 האחרון לת"א ב- 22,30, מב"ש קו 371 האחרון
בשעה 23 עבור דרך רחובות

מבת ים ליישוב כפר האורנים ליד מודיעין
בכל יום חול רגיל...איך ניתן להגיע לשם בעזרת תחבורה ציבורית? שמעתי שהיישוב נמצא ליד העיר מודיעין :) תודה לעוזרים!
לכפר אורנים
אין תחבורה ציבורית. הדרכים האפשריות הן דרך ת"א בקו 111 של ואוליה עד צומת שילת או עד הכניסה ללפיד בקווים של סופרבוס שנוסעים לקרית ספר וההתנהגות באוטובוס בהתאם. לא בטוח לגבי קווי סופרבוס, צריך לבדוק באתר שלהם. מצומת שילת הולכים/לוקחים קו של סופרבוס שתי תחנות עד הכניסה ללפיד ומשם איון לי שום משוג איך מגיעים מלבד הליכה ברגל. כאופציה אחרת אבל יקרה יותר היא להגיע למודיעין ברכבת או בקו 111 (לרדת בתחנה שליד העירייה9 ולקחת מונית ספיישל לכפר אורנים. הערכה שלי 25-30 ש"ח לנסיעה.

bogoio

New member
איך להגיע
שלום רב, שמחתי לראות שיש פורום בנושא אני צריך להגיע מחיפה למרינה בהרצליה מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת בתחבורה ציבורית? תודה רבה מראש

אוהד11

New member
איך להגיע
שלום רב, שמחתי לראות שיש פורום בנושא אני צריך להגיע מחיפה למרינה בהרצליה מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת בתחבורה ציבורית? תודה רבה מראש
מחיפה עם הרכבת עד תחנת הרצליה ומשם עם 29
עד תחנתו הסופית בכניסה למרינה

אורי404

New member
איך להגיע
תשובה
בתקופה, שהרכבת פועלת, לנסוע להרצליה ומתחנת הרצליה קווי "אגד": 12, 13 ו-29. 12 ו-13 מהירים יותר. קו 29 הכי תדיר. שורה תחתונה - לעלות לאוטובוס הראשון מגיע. כאשר הרכבת לא פועלת או מסיבות אחרות, ניתן לנסוע בקו 910 למחלף שמריהו וממנו קו 29 של "אגד". ייתכן, שבשעות פנויות עם האפשרות הזו תגיע מהר יותר. תלוי מהיכן אתה יוצא בחיפה. בחלק משעות השבוע גם קו 909 של "אגד" מכיוון נהריה (למשל במוצאי שבת) או חיפה-לב המפרץ למחלף רבין והמשך באותה דרך.

אוהד11

New member
איך מגיעים מהתחנה המרכזית בתל אביב ל...
רחוב אברהם שטרן 8 (מוזאון הלח"י) תודה מראש
למה דווקא תחנה מרכזית ? אולי אינך צריכה לעבור
דרך התחנה ? בכל אופן, מהתחנה המרכזית 44/46 עד דרך יפו-תל אביב/בית רומנו ומשם ברגל לרחוב שטרן. מרכבת ארלוזרוב ועזריאלי קו 40 עד אותו מקום

מצב
הנושא נעול.
למעלה