שרשור הכוונה ומודיעין 14/9

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
צריך להגיע בחזרה מצומת כנות לת.מרכזית ירושלים
בלילה. אני מוזמן לחתונה בהרמוניה בגן, אזור התעשיה כנות. אני רואה שאין אוטובוסים של אגד אחרי 21:30. איך אני מגיע בחזרה? תודה.
יש שתי אופציות
אפשר להגיע לצומת גבעת וושינגטון הסמוכה באמצעות קווים 369/438/448 או בטרמפ אם יש לך. שם עוצרים קווי החרדים 450 ו-451 לירושלים שפועלים כל חצי שעה עד חצות (יציאה מאשדוד). האופציה השנייה היא לנסוע בקו 369 לתל אביב ומשם עם 405 שפועל גם הוא עד חצות.

יש שתי אופציות
אפשר להגיע לצומת גבעת וושינגטון הסמוכה באמצעות קווים 369/438/448 או בטרמפ אם יש לך. שם עוצרים קווי החרדים 450 ו-451 לירושלים שפועלים כל חצי שעה עד חצות (יציאה מאשדוד). האופציה השנייה היא לנסוע בקו 369 לתל אביב ומשם עם 405 שפועל גם הוא עד חצות.
ואם אני אמור לסיים לאחר חצות?
יד דרך? מוניות שירות או משהו דומה?

mister K

New member
ואם אני אמור לסיים לאחר חצות?
יד דרך? מוניות שירות או משהו דומה?
אחרי חצות אין שום דרך להגיע משם לירושלים.
בימי חמישי ובמוצ"ש בלבד אפשר לנסוע לתל אביב בקו 371 האחרון שעובר בצומת כנות אחרי חצות, להגיע באמצעות קווי הלילה לרחוב המסגר או לרכבת מרכז ומשם בקו 480 לירושלים. אבל כאמור, קווי הלילה פועלים רק בימי חמישי, במוצ"ש ובחול המועד.

aviGODFATHER

New member
מחיפה לרעננה
אני צריך להגיע מחר מחיפה לאיזור תעשייה צפון ברעננה - רח' התדהר \ בית המילניום (הולמס פלייס). מנחש שלנסוע ברכבת עד הרצליה יהיה הכי מהיר ומשם איכשהו להגיע, אבל עקב חוסר היכרות מוחלט עם האיזור פשוט אין לי מושג...

אוהד11

New member
מחיפה לרעננה
אני צריך להגיע מחר מחיפה לאיזור תעשייה צפון ברעננה - רח' התדהר \ בית המילניום (הולמס פלייס). מנחש שלנסוע ברכבת עד הרצליה יהיה הכי מהיר ומשם איכשהו להגיע, אבל עקב חוסר היכרות מוחלט עם האיזור פשוט אין לי מושג...
מחיפה לרעננה באחת משתי דרכים:
עם הרכבת עד תחנת הרצליה, משם 29/501 למרכז רעננה ומשם קו 2 עד קניון רננים. אפשרות אחרת, עם 947 עד צומת רעננה צפון ומשם ברגל הליכה של מספר דקות עד המקום. יתכן כי דווקא האפשרות השניה עדיפה

aviGODFATHER

New member
מחיפה לרעננה באחת משתי דרכים:
עם הרכבת עד תחנת הרצליה, משם 29/501 למרכז רעננה ומשם קו 2 עד קניון רננים. אפשרות אחרת, עם 947 עד צומת רעננה צפון ומשם ברגל הליכה של מספר דקות עד המקום. יתכן כי דווקא האפשרות השניה עדיפה
תודה רבה!
צומת רעננה צפון זה מחלף כפר סבא-רעננה צפון? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

theone2468

New member
אוטובוס לאילת!
שלום לכולם,מקווה שתוכלו לעזור לי! האם מישהו מכיר על אוטובוס שנוסע ביום רביעי הבא (ערב החג) או בחמישי בבוקר על אוטובוס שיוצא מכיוון המרכז לאילת?? מאוד חשוב לי, תודה רבה!! יום נעים=]

cwen

New member
אוטובוס לאילת!
שלום לכולם,מקווה שתוכלו לעזור לי! האם מישהו מכיר על אוטובוס שנוסע ביום רביעי הבא (ערב החג) או בחמישי בבוקר על אוטובוס שיוצא מכיוון המרכז לאילת?? מאוד חשוב לי, תודה רבה!! יום נעים=]
בעיקרון קו 394 מהתחנה המרכזית נוסע לאילת
באתר אגד אי אפשר עדיין לראות את לוח הזמנים לשבוע הבא. אולי תתקשרי פשוט למודיעין אגד ותשאלי אותם לגבי לוח הזמנים בערב החג? פה יש את הטלפונים של אגד: http://www.egged.co.il/main.asp?lngCategoryID=2630

theone2468

New member

cwen

New member
איזה קו מגיע מהתחנה המרכזית בתל-אביב לרחוב
שדרות שאול המלך בתל-אביב
לאיפה בשאול המלך?
בעיקרון קו 70 נוסע כמעט לכל אורכו. אבל לאן בדיוק אתה צריך להגיע? זה רחוב ארוך. אולי יש כמה אפשרויות.

olli3

New member
מנהל
איזה קו מגיע מהתחנה המרכזית בתל-אביב לרחוב
שדרות שאול המלך בתל-אביב
למה מהמרכזית? אתה גר בקרבת מקום?
אם אתה לא גר בקרבת מקום למרכזית אז אין צורך לעבור בה כמעט תמיד. מכמעט כל המקומות בארץ יש קישור לתחנת רכבת מרכז או לעזריאלי ומשם לשדרות שאול המלך זה מרחק הליכה או נסיעה של שתי תחנות באוטובוס. אם כן מהיכן אתה יוצא לדרכך על מנת שתקבל את ההכוונה הטובה ביותר.

elvis84

New member
למה מהמרכזית? אתה גר בקרבת מקום?
אם אתה לא גר בקרבת מקום למרכזית אז אין צורך לעבור בה כמעט תמיד. מכמעט כל המקומות בארץ יש קישור לתחנת רכבת מרכז או לעזריאלי ומשם לשדרות שאול המלך זה מרחק הליכה או נסיעה של שתי תחנות באוטובוס. אם כן מהיכן אתה יוצא לדרכך על מנת שתקבל את ההכוונה הטובה ביותר.
אוקי.אני יכול להגיע ברכבת.רק תאמרו לי איזו
תחנת רכבת הכי קרובה לשדרות שאול המלך מספר 27 ? ואיזה קו לקחת מתחנת הרכבת ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה