שרשור הכוונה ומודיעין 29/8

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
רמלה לוד - 247
האם קו 247 עובר מחוץ לתחנת הרכבת של לוד? כתוב שהוא עובר בת.מ. של לוד, האם הרכבת ות.מ. בלוד הם אותו מקום? והאם הוא מגיע ברמלה למפקדת פיקוד העורף? (נדמה לי 2 תחנות אחרי ת.מ. רמלה)
247 לא עובר ברכבת לוד
249 לעומת זאת כן, עד כמה שזכור לי הוא גם מגיע למפקדת פיקוד העורף. הרכבת לא קרובה למרכזית בלוד.

nadavkrv

New member
מת"א לבא"פ צפון-מחנה אליקים.
שלום לכולם. איזה קו מגיע(מחר בבוקר) מתחנה מרכזית ת"א לבא"פ צפון-מחנה אליקים? באיזה רציף הוא נמצא בתחנה המרכזית, וכמו כן, האם האוטובוס עוצר ממש ליד הבסיס? איפה לרדת? תודה

scooby5

Member
מת"א לבא"פ צפון-מחנה אליקים.
שלום לכולם. איזה קו מגיע(מחר בבוקר) מתחנה מרכזית ת"א לבא"פ צפון-מחנה אליקים? באיזה רציף הוא נמצא בתחנה המרכזית, וכמו כן, האם האוטובוס עוצר ממש ליד הבסיס? איפה לרדת? תודה
826 של אגד
עוצר על המחלף (מחלף אליקים), הליכה של דקות בודדות. יוצא מרציפי אגד בקומה 7, רציף 701

רחובות -> בי"ח איכילוב
איך עושים את זה בימינו?
מראש
274 של אגד עד רכבת מרכז משם כמה דקות הליכה
או אם אתה בצפון רחובות אפשר רכבת, אבל לא ידוע אם יש לי יתרון גדול על פני 274 (שגם זול מרכבת, וגם נחשב למהיר)

scooby5

Member
לאיכילוב ->
רכבת עד ת"א מרכז ומשם קו 18 של דן. אפשר גם ברגל, סתם הליכה בשמש, לא מומלץ לדעתי.
אפשר גם קווים
10/11 של דן 59 של קווים יש עוד מספר אופציות, אבל הן יחסית בתדירות נמוכה יותר/רחוקות יותר. כמובן שאפשר להגיע גם באוטובוס, אך נראה שרכבת מהירה יותר

תל אביב -> הרצליה -> בת ים
שלום חברים, ראשית פירגון- תודה רבה למי שעזר לי בפעם שעברה! היתה נסיעה מוצלחת מאוד! וכעת לשאלה: מחר אני צריך להגיע מתל אביב (בית קלקא/עזיראלי - לא כ"כ משנה) למדיקל סנטר בהרצליה (רח' רמת ים 7) בסביבות השעה 17:00. מה הכי מומלץ? הבנתי שמדובר על שני אוטובוסים? וכמובן, אח"כ חזור מאותו מקום לבת ים (בלפור פינת נוראדו) בסביבות השעה 19:00/20:00. תודה רבה לעונים ולממליצים!

אוהד11

New member
שלום חברים, ראשית פירגון- תודה רבה למי שעזר לי בפעם שעברה! היתה נסיעה מוצלחת מאוד! וכעת לשאלה: מחר אני צריך להגיע מתל אביב (בית קלקא/עזיראלי - לא כ"כ משנה) למדיקל סנטר בהרצליה (רח' רמת ים 7) בסביבות השעה 17:00. מה הכי מומלץ? הבנתי שמדובר על שני אוטובוסים? וכמובן, אח"כ חזור מאותו מקום לבת ים (בלפור פינת נוראדו) בסביבות השעה 19:00/20:00. תודה רבה לעונים ולממליצים!
מעזריאלי עם הרכבת להרצליה ומשם עם 29 למדיקל
סנטר. אפשרות אחרת מעזריאלי עם 27/74/86/274 עד נמיר/פנקס או נמיר/יהודה המכבי ומשם עם 90 עד מדיקל סנטר. בחזרה לבת ים קח 90 עד צומת מת אביב ומשם 25/125 עד בלפור/נורדאו בבת ים

olli3

New member
מנהל
שתי אופציות
רכבת לתחנת הרצליה ומתחנת הרכבת עצמה 13/29 של אגד. אופציה שנייה היא לקחת 27 דן 74/274/270/532//86/501 אגד ולרדת בנמיר פינת ז'בוטינסקי (תחנה אחרי רכבת מרכז) משם להמשיך בקו 90 המופעל ע"י מטרופולין עד למקום. לא יודע מה יהיה יותר מהיר....

מצב
הנושא נעול.
למעלה