שרשור הכוונה ומודיעין 29/8

מצב
הנושא נעול.

Yaron Livne

New member
LOL
אני מנסה לחשוב אם אני מתלהב או לא. נראה לי כרגע אני מתלהב מזה שאולי התחבורה (מכרמיאל) לחיפה תשתפר עוד מעט. כמו שפעם אמרו שהדבר הכי טוב בחיפה זה הכביש לתל אביב.
אה, רגע, עוד טבעוני בפורום תח"צ, הצפה

scooby5

Member
דחוף, מחיפה מרכזית המפרץ למחנה אלייקים
למישהו יש מושג איך? פרט לקו 184 שעובר רק 3 פעמים ביום :\
חיפה-אליקים
כל קו מחיפה למסוף יקנעם (180/184/188). ממסוף יקנעם קווים 826/836/848 של אגד או קו 156 של קווים. קו 184 מגיע לבא"פ אליקים רק בנסיעת הבוקר שלו. בשאר היום הוא נכנס לישוב, מרחק של כ-10 דקות הליכה רגלית בשמש.

scooby5

Member
חיפה-אליקים
כל קו מחיפה למסוף יקנעם (180/184/188). ממסוף יקנעם קווים 826/836/848 של אגד או קו 156 של קווים. קו 184 מגיע לבא"פ אליקים רק בנסיעת הבוקר שלו. בשאר היום הוא נכנס לישוב, מרחק של כ-10 דקות הליכה רגלית בשמש.
836 ו-848 רלוונטיים בימי ראשון בבוקר בלבד

אוהד11

New member
איך מגיעים מחולון לקניון איילון בר"ג?
יש קווים ישירים? ואם לא, אז אלו קווים יש לקחת?
מחולון לקניון איילון האפשרויות הבאות:
75 פעם אחת בבוקר רק בכיוון רמת גן, 76א מקרית שרת מספר פעמים בבוקר וחזרה אחה"צ, 75א מראשל"צ דרך חולון בלו"ז מצומצם הלוך וחזור. לו"ז באתר של אגד או באתר משרד התחבורה http://www.bus.gov.il/WebForms/wfrmMain.aspx?width=800&company=1&language=he&state= במידה שהשעות אינן מתאימות אפשר לקחת /173/73/74 או חלופות "א" שלהם עד עזריאלי ומשם עם /40/42/524/525/531 עד קניון איילון

אורי404

New member
הגעה מרמת אביב לבת ים
שאלת הערכת זמנים קטנה; מהו משך זמן הנסיעה הצפוי להיות בשעות הצהרים (סביבות 13:00-14:00) בקו 25 מרחוב ברודצקי ברמת אביב לתחנת המצבה בבת ים? במודיעין "דן" מסרו, שזה כארבעים דקות. האם זה ריאלי או שזה יותר לכיוון השעה? תודה מראש.

אוהד11

New member
הגעה מרמת אביב לבת ים
שאלת הערכת זמנים קטנה; מהו משך זמן הנסיעה הצפוי להיות בשעות הצהרים (סביבות 13:00-14:00) בקו 25 מרחוב ברודצקי ברמת אביב לתחנת המצבה בבת ים? במודיעין "דן" מסרו, שזה כארבעים דקות. האם זה ריאלי או שזה יותר לכיוון השעה? תודה מראש.
נראה לי שיותר לכיוון שעה

הגעה מרמת אביב לבת ים
50-65 דקות

scooby5

Member
איזה קו מגיע מהתחנה המרכזית בתל-אביב
לרחוב רוטשילד 42 בבית-ים
84 של אגד
לרדת בצומת המצבה, רוטשילד 42 זה מעבר לכביש. מהי נקודת המוצא שלך ? האם זה הכרחי לעבור דרך התחנה המרכזית (קו 84 יוצא אחת לחצי שעה, אולי יש קו תדיר יותר)?

eran2020

New member
מקניון גבעתיים לרחוב החילזון 6, רמת גן
תודה רבה לעוזרים!
תשובה :
המיניבוס החדש של דן, קו 58, יש לו תחנה ברחוב וייצמן פינת ריינס בגבעתיים, מרחק 30 שניות הליכה מקניון גבעתיים, לרדת בתחנה במתחם הבורסה, זיסמן פינת תובל והליכה של 3-2 לרחוב החילזון.

אייני

New member
תשובה :
המיניבוס החדש של דן, קו 58, יש לו תחנה ברחוב וייצמן פינת ריינס בגבעתיים, מרחק 30 שניות הליכה מקניון גבעתיים, לרדת בתחנה במתחם הבורסה, זיסמן פינת תובל והליכה של 3-2 לרחוב החילזון.
תודה לשניכם!!!
מה שכן, בחיי, הייתי בתחנה הזאת מיליארד פעמים (בוויצמן כאילו) ואף פעם לא ראיתי את 58. היום פעם ראשונה ראיתי את הקו הזה ונסעתי בוXD זה קו חדש או מה? ממתי הוא התחיל?:O

mkarin

New member
רמלה לוד - 247
האם קו 247 עובר מחוץ לתחנת הרכבת של לוד? כתוב שהוא עובר בת.מ. של לוד, האם הרכבת ות.מ. בלוד הם אותו מקום? והאם הוא מגיע ברמלה למפקדת פיקוד העורף? (נדמה לי 2 תחנות אחרי ת.מ. רמלה)

מצב
הנושא נעול.
למעלה