שרשור הכוונה ומודיעין 29/8

מצב
הנושא נעול.

Tutti86

New member
השכלתי. ננסה בהזדמנות
אני חושב שבשלישות לא יודעים את זה. זה יעיל בהרבה מכל הפטנטים ההזויים האחרים.
יש כמה סוגים של שוברי מילואים
על חלקם כתוב שהם תקפים לכל חברות התחבורה הציבוריות=גם לרכבת.

mister K

New member
הניסיון שלי מועט בנוגע לנסיעות ת"א-ב"ש וחזרה
מהמעט שבכל זאת יש לי, האוטובוס אכן מהיר יותר ברוב המקרים. נוסף על ניסיוני (הדל) ראיתי שרוב המכווינים המנוסים מהדרום ממליצים על האוטובוס ולא על הרכבת. נושא העלות - אני משאיר לשואל להחליט, כיוון שאינני מודע לתזרים המזומנים שלו (מה גם שהמחיר באוטובוס הוא כמעט 50% ממחיר נסיעה ברכבת). אני תמיד משתדל לתת מס' אפשרויות בכל הכוונה, שכל אחד יבחר מה שנוח לו. דווקא בנושא הנוחות, הייתי בוחר 370 ו-826, זה מינימום שמש בימי קיץ מעיקים אלו.

mister K

New member
איך מגיעים מבאר שבע לבסיס אליקים
ביום שני בבוקר תודה
מבאר שבע 370 בלבד ומהתמח"ת 826 עד אליקים.
לא מומלץ לנסוע ברכבת מבאר שבע ובמקרה הזה לא מומלץ גם לנסוע בקו 380. עלייה לקו 826 בתמח"ת עדיפה.

Vend38

New member
קו 86 פ"ת - אריאל
היי כתוב באתר של אפיקים שהקו הנ"ל יוצא בשעות מסוימות היום מקרית אריה בפ"ת. בדקתי לפי רשימת תחנות הקו באותו האתר ולא מצאתי שום איזכור שהוא בכלל עובר בק. אריה, התחנה הראשונה על פי מה שרשום ברשימת התחנות של אפיקים זה ברח' איינשטיין שדי רחוק מקרית אריה יחסית להליכה ברגל. מישהו יודע מאיפה הוא כן אמור לצאת מק. אריה? האם זה ממסוף האוטובוסים של קווים שנמצא שם?תודה

אוהד11

New member
קו 86 פ"ת - אריאל
היי כתוב באתר של אפיקים שהקו הנ"ל יוצא בשעות מסוימות היום מקרית אריה בפ"ת. בדקתי לפי רשימת תחנות הקו באותו האתר ולא מצאתי שום איזכור שהוא בכלל עובר בק. אריה, התחנה הראשונה על פי מה שרשום ברשימת התחנות של אפיקים זה ברח' איינשטיין שדי רחוק מקרית אריה יחסית להליכה ברגל. מישהו יודע מאיפה הוא כן אמור לצאת מק. אריה? האם זה ממסוף האוטובוסים של קווים שנמצא שם?תודה
הוא יוצא מרחוב איינשטיין פינת ז'בוטינסקי ונע
על ציר ז'בוטינסקי מבלי להיכנס לאזור התעשיה

אשדוד-ירושלים

אני צריכה להגיע בשעות הבוקר מאשדוד לירושלים, אני חייבת להיות בירושלים עד 8 וחצי בבוקר..קריטי מאוד פעם ראשונה שאני נוסעת לשם באוטובוס, לא מכירה אם יש פקקים, לא יודעת מתי לצאת, יש אוטובוס ב6 בבוקר, ויש אוטובוס ב7 בבוקר. כמה קריטיים הפקקים בבוקר בכניסה לירושלים? כמה זמן זה בכלל? אגב ישלי אופציה גם להגיע מת"א לירושלים, תגידו לי מה כדאי ומה הכי מהר, כמה זמן זה בכלל לוקח?.. תודה! אשמח לתשובה ממבינים..תודה!

S a m B o o k i

New member
אשדוד-ירושלים

אני צריכה להגיע בשעות הבוקר מאשדוד לירושלים, אני חייבת להיות בירושלים עד 8 וחצי בבוקר..קריטי מאוד פעם ראשונה שאני נוסעת לשם באוטובוס, לא מכירה אם יש פקקים, לא יודעת מתי לצאת, יש אוטובוס ב6 בבוקר, ויש אוטובוס ב7 בבוקר. כמה קריטיים הפקקים בבוקר בכניסה לירושלים? כמה זמן זה בכלל? אגב ישלי אופציה גם להגיע מת"א לירושלים, תגידו לי מה כדאי ומה הכי מהר, כמה זמן זה בכלל לוקח?.. תודה! אשמח לתשובה ממבינים..תודה!
האוטובוס של 6 וחצי בקו 448 יעשה את העבודה.
אולי גם של 7 הוא טוב , אבל לפעמים יש פקקים בדרך והוא מתעכב , אם אין פקקים הוא גם טוב לך. אם בכל מקרה את צריכה להיות עד 8 וחצי בירושלים , בלי אפשרות לאחר ,ואת רוצה להגיע בראש שקט , ה448 של 6 וחצי הוא האוטובוס שלך.

אוהד11

New member
בוקר טוב אוהד-אני אוהבת את השם שלך
רציתי לדעת בבקשה מה המרחק מבת ים לכרמיאל? ואיזה אוטובוס עליי לקחת. תודה בברכה רות שאלה נוספת-האם המרחק לעפולה אותו דבר?
מה המרחק אני לא יודע; מת"א לכרמיאל ישיר 846
הוא נוסע רק אחה"צ. במידה שהשעה אינה מתאימה אפשר לקחת רכבת עד עכו ומשם כל קו של אגד לכרמיאל או צפת 261/361/500/501/509

scooby5

Member
מה המרחק אני לא יודע; מת"א לכרמיאל ישיר 846
הוא נוסע רק אחה"צ. במידה שהשעה אינה מתאימה אפשר לקחת רכבת עד עכו ומשם כל קו של אגד לכרמיאל או צפת 261/361/500/501/509
לכרמיאל
262/361/500 ולא /509/261/501 (נוסעים רק בלילה או בבוקר). בכל מקרה, לחתול הבריטי - נקודת מוצא ויעד מדויקות יותר כמו גם מועד נסיעה מבוקש יסייעו להכוונה טובה יותר.

לכרמיאל
262/361/500 ולא /509/261/501 (נוסעים רק בלילה או בבוקר). בכל מקרה, לחתול הבריטי - נקודת מוצא ויעד מדויקות יותר כמו גם מועד נסיעה מבוקש יסייעו להכוונה טובה יותר.
תודה לשניכם
אין לי יעד מדוייק פשוט רוצה לגור באיזור כפרי וירוק-לא יקר מידי. כרמיאל-ביתי לא ממש התלהבה. היא אוהבת את עמק יזרעאל יש לה חברה בקיבוץ מזרע אני מחפשת משהו בשכירות באיזור הזה זה לא דחוף שתהייה לכם שנה מתוקה מדבש בברכה רות

scooby5

Member
תודה לשניכם
אין לי יעד מדוייק פשוט רוצה לגור באיזור כפרי וירוק-לא יקר מידי. כרמיאל-ביתי לא ממש התלהבה. היא אוהבת את עמק יזרעאל יש לה חברה בקיבוץ מזרע אני מחפשת משהו בשכירות באיזור הזה זה לא דחוף שתהייה לכם שנה מתוקה מדבש בברכה רות
שנה נהדרת

Yaron Livne

New member
תודה לשניכם
LOL
אני מנסה לחשוב אם אני מתלהב או לא. נראה לי כרגע אני מתלהב מזה שאולי התחבורה (מכרמיאל) לחיפה תשתפר עוד מעט. כמו שפעם אמרו שהדבר הכי טוב בחיפה זה הכביש לתל אביב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה