כתבה על קו רכבת לאילת...

מצב
הנושא נעול.

luckydude

Active member
כתבה על קו רכבת לאילת...
רכבת ישראל בודקת תוואי שיאפשר נסיעה מתל אביב לאילת בשעתיים וחצי לפי החלטת הממשלה. מדובר על מנהרה בנחל צין... נשמע מוכר? לדעתי זה כנראה גם יידרוש חישמול והעלאת מהירות הנסיעה ל200קמ"ש בקטעים מהקו המשודרג לבאר שבע (דבר אפשרי עפ"י התוואי החדש).

amithi1

New member
כתבה על קו רכבת לאילת...
רכבת ישראל בודקת תוואי שיאפשר נסיעה מתל אביב לאילת בשעתיים וחצי לפי החלטת הממשלה. מדובר על מנהרה בנחל צין... נשמע מוכר? לדעתי זה כנראה גם יידרוש חישמול והעלאת מהירות הנסיעה ל200קמ"ש בקטעים מהקו המשודרג לבאר שבע (דבר אפשרי עפ"י התוואי החדש).
כבר אפשר להזמין כרטיסים לנסיעה בקו לאילת?
אני רוצה לקנות כמה כרטיסים עבור הנכדים של הנכדים שלי.

Ccyclist

Well-known member
כבר אפשר להזמין כרטיסים לנסיעה בקו לאילת?
אני רוצה לקנות כמה כרטיסים עבור הנכדים של הנכדים שלי.
אני רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב
והם יגידו זהירות מהמרווח זהירות מהמרווח להזהר מהדלתות בבקשה (שיר של ענבל פרלמוטר ז"ל, תרגום מילולי של האזהרות ברכבת התחתית של לונדון)

uncle131

New member
אני רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב
והם יגידו זהירות מהמרווח זהירות מהמרווח להזהר מהדלתות בבקשה (שיר של ענבל פרלמוטר ז"ל, תרגום מילולי של האזהרות ברכבת התחתית של לונדון)
העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב
http://www.youtube.com/watch?v=rXP98ZH-3XQ

raminec

New member
כתבה על קו רכבת לאילת...
איך אפשר לדעת מתי זה התפרסם?
אין תאריך על הכתבה.

luckydude

Active member
איך אפשר לדעת מתי זה התפרסם?
אין תאריך על הכתבה.
זה מיום חמישי.
שים לב, ל פ ח ו ת 4 שנים רק לתכנון המפורט, שעדיין לא התחיל... וזה "במקרה הטוב". במילים אחרות, גם אם יקרה נס הניסים והביצוע יתוקצב, הסיכוי שנראה רכבת פעילה לאילת עד לעשור הבא הוא קלוש.

raminec

New member
זה מיום חמישי.
שים לב, ל פ ח ו ת 4 שנים רק לתכנון המפורט, שעדיין לא התחיל... וזה "במקרה הטוב". במילים אחרות, גם אם יקרה נס הניסים והביצוע יתוקצב, הסיכוי שנראה רכבת פעילה לאילת עד לעשור הבא הוא קלוש.
לא תראה רכבת לאילת עד העשור הבא
כי לא יתקצבו את הקמתה. בלי קשר לזמן הנדרש לתיכנון, הוצאת המכרזים והביצוע.

davidfainshtein

Member
מנהל
כתבה על קו רכבת לאילת...
ותמונה של ה-subway של ניו-יורק ממש רלוונטית..

luckydude

Active member
ותמונה של ה-subway של ניו-יורק ממש רלוונטית..
לפי ארבעת הפנסים בכל צד...
וחוסר סימנים של הרכבת התחתית בניו יורק זה דווקא נראה יותר כמו רכבת ה-L בשיקגו. אבל העיקרון אותו עיקרון... הקשר בין התמונה לכתבה הינו מקרי (ואולי פשוט אקראי) בהחלט.

מצב
הנושא נעול.
למעלה