יום כיפור

מצב
הנושא נעול.

easyJet

New member
יום כיפור
מישהו רוצה להתארגן בקבוצה וללכת לצלם את הקו החדש מיבנה עד ההגנה ביום כיפור ? מוצ"ש 18 בספטמבר ?

יום כיפור
מישהו רוצה להתארגן בקבוצה וללכת לצלם את הקו החדש מיבנה עד ההגנה ביום כיפור ? מוצ"ש 18 בספטמבר ?
בלי נדר, אני מתכנן לבצע את ה"סקירה המסורתית"
גם השנה, אבל אני נוהג לבצע את הצילומים ב 2 חלקים: 1.גשר דב הוז - ת"א ההגנה וחזרה - מתחיל את הצילומים מייד עם כניסת יום הכיפורים (אפילו טיפה לפני) כדי להספיק עד לשקיעת השמש. 2. גשר דב הוז- רשל"צ מערב ובחזרה- החל משעות הבוקר המוקדמות (יום כיפור עצמו). אם זה מסתדר לך, אתה מוזמן להצטרף בכיף.

easyJet

New member
גם השנה, אבל אני נוהג לבצע את הצילומים ב 2 חלקים: 1.גשר דב הוז - ת"א ההגנה וחזרה - מתחיל את הצילומים מייד עם כניסת יום הכיפורים (אפילו טיפה לפני) כדי להספיק עד לשקיעת השמש. 2. גשר דב הוז- רשל"צ מערב ובחזרה- החל משעות הבוקר המוקדמות (יום כיפור עצמו). אם זה מסתדר לך, אתה מוזמן להצטרף בכיף.
חושב שכן
אצטרף לחלק הראשון בלבד, מה בקשר לענייני האבטחה במקום ? לא היו שומרים ?

חושב שכן
אצטרף לחלק הראשון בלבד, מה בקשר לענייני האבטחה במקום ? לא היו שומרים ?

ארזS

New member
הפלת אותי מהכסא

"בלי נדר, ביום כיפור" . וואללה... שילוב יפה
לתשומת לב: זאת היתה סתם הערה, בכלל לא עקיצה, כי אני דוגל ב"אדם באמונתו יחיה". פשוט צחקתי מהשילוב הזה שנראה לי כבלתי אפשרי...

הפלת אותי מהכסא

"בלי נדר, ביום כיפור" . וואללה... שילוב יפה
לתשומת לב: זאת היתה סתם הערה, בכלל לא עקיצה, כי אני דוגל ב"אדם באמונתו יחיה". פשוט צחקתי מהשילוב הזה שנראה לי כבלתי אפשרי...
צודק, היתי צריך לכתוב- "אל תתפסו אותי במילה"
או משהו בסגנון..

מצב
הנושא נעול.
למעלה