קטן מקו ת"א - רשל"צ מערב

מצב
הנושא נעול.
קטן מקו ת"א - רשל"צ מערב
אם אני מזהה נכון מהמצלמה של נתיביב איילון- הוצבו סימנורים ראשונים דרומית לגשר הולץ..

easylivin

New member
קטן מקו ת"א - רשל"צ מערב
אם אני מזהה נכון מהמצלמה של נתיביב איילון- הוצבו סימנורים ראשונים דרומית לגשר הולץ..
לדעתי אתה מזהה נכון!
אם באמת כאן יונח בהמשך הדאבל-קרוס שבועז דיווח עליו לפני כמה ימים - זה הגיוני שיוצבו כאן גם סימנורים. אז הנה "אבן דרך" נוספת בפרוייקט! תודה רבה על העדכון, דניאל.

בועז ל

New member
לדעתי אתה מזהה נכון!
אם באמת כאן יונח בהמשך הדאבל-קרוס שבועז דיווח עליו לפני כמה ימים - זה הגיוני שיוצבו כאן גם סימנורים. אז הנה "אבן דרך" נוספת בפרוייקט! תודה רבה על העדכון, דניאל.
הדאבל קרוס יונח בק"מ ה-95.5
עכשיו דניאל היקר מוזמן לקחת רולטקה ולמדוד היכן בדיוק יוצאת נקודת ההנחה של הדאבל קרוס.

easylivin

New member
הדאבל קרוס יונח בק"מ ה-95.5
עכשיו דניאל היקר מוזמן לקחת רולטקה ולמדוד היכן בדיוק יוצאת נקודת ההנחה של הדאבל קרוס.
מוזר ביותר... אולי 97.5?
כי 95.5 זה צפונית לתחנת ההגנה... בכל אופן, לפי המסמך המצורף זה ככה.

בועז ל

New member
זה עדיין צפונית להגנה...
וסלח לי שאני נודניק, כהרגלי.
הכול בגלל דרור סופרו.

אין לפניי כרגע את טבלת המרחקים. כשאגיע הביתה, אבדוק. בכל אופן, אני זוכר שדרור מסר לי שההגנה נמצאת ב-96.5 והדאבל קרוס יונח ק"מ דרומה ממנה. עפ"י דרור, הספירה מההגנה דרומה- יורדת.

easylivin

New member
הכול בגלל דרור סופרו.

אין לפניי כרגע את טבלת המרחקים. כשאגיע הביתה, אבדוק. בכל אופן, אני זוכר שדרור מסר לי שההגנה נמצאת ב-96.5 והדאבל קרוס יונח ק"מ דרומה ממנה. עפ"י דרור, הספירה מההגנה דרומה- יורדת.
מוזר, כי מדובר על המשך מסילת החוף...
וככלל, אין דבר כזה שהספירה מגיעה למספר מסויים ואז מתחילה לרדת. אם כבר - היא יכולה להתאפס ולהתחיל מהק"מ ה-0 בתחנת ההגנה, אבל גם זה לא המצב כידוע... בכל אופן, אני די בטוח שמדובר בדיוק על הנקודה שבה הוצבו הסימנורים, פשוט אין אפשרות אחרת מדרום להגנה, כי יש כבר מסילה כפולה רציפה עד קוממיות מלבד הקטע הזה והפער הקצר שעדיין קיים ליד תל גיבורים. לא נראה לי הגיוני שהניחו מסילות רק כדי לפרק אותן שוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה