שרשור הכוונה ומודיעין 31/7

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
עזרה למחר
אהלן, אני צריך להגיע מצומת בני דרור לביה"ח מאיר בכפר סבא תודה מראש על העזרה
תשובה
בשעות הבוקר (זמנים באתר "אגד") קו 640 של "אגד" מצומת בני דרור עד בית החולים עצמו. מאוחר יותר, זה לנסוע בקווי "אגד" למסוף האוטובוסים צומת רעננה-דרום (641, 921 ועוד). מצומת רעננה הליכה לבית החולים מאיר.

toomuchdogs

New member
1.8 עזרה להגעה לתחנת רכבת בלוד
מאיזור שוהם, כפר טרומן, בית נחמיה, גינתון,בן שמן, תחנת דלק בכניסה לנתבג. בקיצור, מכל האיזור. אין לי בעיה להחנות את הרכב באיזורים האלה. צריכה להגיע לרכבת בסביבות 14:00 ולחזור עם רכבת אחרונה לרכב שיחנה סמוך לתחנת האוטובוס. שאלה נוספת, מה הסיכוי למכור 6 כרטיסים מתוך כרטיסיה של 12 כרטיסים ת"א-ב"ש?

דניאל 130

New member
1.8 עזרה להגעה לתחנת רכבת בלוד
מאיזור שוהם, כפר טרומן, בית נחמיה, גינתון,בן שמן, תחנת דלק בכניסה לנתבג. בקיצור, מכל האיזור. אין לי בעיה להחנות את הרכב באיזורים האלה. צריכה להגיע לרכבת בסביבות 14:00 ולחזור עם רכבת אחרונה לרכב שיחנה סמוך לתחנת האוטובוס. שאלה נוספת, מה הסיכוי למכור 6 כרטיסים מתוך כרטיסיה של 12 כרטיסים ת"א-ב"ש?
קו 249
ולגבי השאלה השניה-סיכוי טוב למדי לסטודנטים בעיקר.

מבי"ס דרך צילום להילטון
אמ... אני יודעת שאנחנו כבר 5 דקות ב1.8 אבל בבקשה תסלחו לי כי רק עכשיו גיליתי שאני צריכה איכשהו להגיע להילטון מהקורס שלי מחר... אז... מישהו יודע איך אני מגיעה מבי"ס דרך צילום(זה ליד הבארבי בת"א) למלון הילטון(שברחוב הירקון)?

אוהד11

New member
מבי"ס דרך צילום להילטון
אמ... אני יודעת שאנחנו כבר 5 דקות ב1.8 אבל בבקשה תסלחו לי כי רק עכשיו גיליתי שאני צריכה איכשהו להגיע להילטון מהקורס שלי מחר... אז... מישהו יודע איך אני מגיעה מבי"ס דרך צילום(זה ליד הבארבי בת"א) למלון הילטון(שברחוב הירקון)?
מדרך הצילום 1/2, כאשר 1 עד בן יהודה/ארלוזרוב
ו- 2 עד דיזנגוף/ארלוזרוב

מדרך הצילום 1/2, כאשר 1 עד בן יהודה/ארלוזרוב
ו- 2 עד דיזנגוף/ארלוזרוב
תודה רבה
וגם אני עכשיו בודקת כי לפני כמה ימים שאלתי איך להגיע מנתניה לדרך הצילום ומכיוון שהקורס שלי מתחיל מחר החלטתי לבדוק את הקווים שאמרו לי ואני פשוט לא רואה שהם עוברים בכלל קרוב לבי"ס! אמרו לי לקחת 605 לעזריאלי ומשם לקחת קו 42 או 83 לרחוב הרצל ואני עכשיו בדקתי באתרים של אגד ודן והם לא עוברים שם! אני זקוקה לעזרה בדחיפות! אני אמורה להיות שם ב10 בבוקר.. עכשיו אין לי בעיה עם ה605 אבל אני מאוד מודאגת בגלל ה42 וה83

Vend38

New member
מפתח תקווה ליגאל אלון תל אביב
היי חיפשתי אוטובוס ישיר שמגיע מז'בוטינסקי צומת-גהה פתח תקווה לאיזור רח' יגאל אלון בתל אביב (מדובר על האיזור שליד בית מוטורולה/מחסני חשמל) לא מצאתי קו ישיר, מה האפשרות הכי טובה להגיע לשם בשעות אחה"צ ?

אוהד11

New member
מפתח תקווה ליגאל אלון תל אביב
היי חיפשתי אוטובוס ישיר שמגיע מז'בוטינסקי צומת-גהה פתח תקווה לאיזור רח' יגאל אלון בתל אביב (מדובר על האיזור שליד בית מוטורולה/מחסני חשמל) לא מצאתי קו ישיר, מה האפשרות הכי טובה להגיע לשם בשעות אחה"צ ?
מפ"ת 51 עד רחוב המסגר ומשם ברגל ליגאל אלון,
אפשרות אחרת היא 51/38/82 עד דרך בגין/על פרשת דרכים (רכבת ארלוזרוב) ומשם עם 7 ליגאל אלון. תחנתה אוטובוס נמצאת ברחוב על פרשת דרכים

מצב
הנושא נעול.
למעלה