שרשור הכוונה ומודיעין 31/7

מצב
הנושא נעול.
שלום לכולם, אשמח לעזרה. רח' יהודה הלוי 88
היי, איך אני מגיע מרכבת השלום לרחוב יהודה הלוי 88 בתל אביב ? (אם יש כאלה קוים ושל איזה חברה) תודה,
אם הנסיעה היא לא במוצ"ש: קו 23 עד רח' לינקולן
פינת יהודה הלוי. הקו עוצר בחזית תחנת הרכבת. אם מדובר על היום בערב, יש ללכת לתחנות שעל דרך בגין לכיוון דרום, צמוד לכניסה לקירייה ומשם לקחת את קווים 27, 40, 42 של דן או 68 של קווים, לרדת בבית מעריב, ומשם ללכת ברגל כחמש דקות.

אוהד11

New member
אם הנסיעה היא לא במוצ"ש: קו 23 עד רח' לינקולן
פינת יהודה הלוי. הקו עוצר בחזית תחנת הרכבת. אם מדובר על היום בערב, יש ללכת לתחנות שעל דרך בגין לכיוון דרום, צמוד לכניסה לקירייה ומשם לקחת את קווים 27, 40, 42 של דן או 68 של קווים, לרדת בבית מעריב, ומשם ללכת ברגל כחמש דקות.
למה בית מעריב כאשר 63 עוצר דקה משם

אוהד11

New member
מחיפה לבית חולים איכילוב?
באיזו תחנת רכבת לרדת ואיזה קו אוטובוס לקחת? ואם מישהו יודע כמה זמן בערך הנסיעה באוטובוס? תודה רבה!
לאיכילוב יש לרדת ברכבת ארלוזרוב ומשם אפשר
ברגל, הליכה של כעשר דקות או קו 18, נסיעה של שלוש תחנות

אומי5

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 31/7
מלב המפרץ למחנה עמיעד ,מחר בבוקר ?
שלום לכם בדרך כלל אני רק חולף פה אך הפעם שאלה לי . אני צריך להגיע מחר למילואים במחנה עמיעד , אני מגיע ללב המפרץ ברכבת בשמונה וחצי בערך , אני מחפש אוטובוס לעמיעד . איזו חברה ? איזה קו? תודה רבה ושבוע טוב אומי

elitrou

New member
מלב המפרץ למחנה עמיעד ,מחר בבוקר ?
שלום לכם בדרך כלל אני רק חולף פה אך הפעם שאלה לי . אני צריך להגיע מחר למילואים במחנה עמיעד , אני מגיע ללב המפרץ ברכבת בשמונה וחצי בערך , אני מחפש אוטובוס לעמיעד . איזו חברה ? איזה קו? תודה רבה ושבוע טוב אומי
קו 500 של אגד

מצב
הנושא נעול.
למעלה