הרכבת הקלה ביבנה???

מצב
הנושא נעול.

easylivin

New member
מפגש רכבות
וואוו, איזה דילוג חד!

זה כבר צולם באזור אחר לגמרי, כאן רואים את אחד מגשרי הרכבת בקטע נתב"ג-למודיעין...

כבישים...
יכול להיות שגם הכביש שבבניה שייך משהו לרכבת הקלה?לי אין מושג בזה,אני רק הצלם
הגשר הנ"ל הוא חלק מהקו מרשל"צ מערב לכיון
יבנה מערב, והלאה לכיון צומת פלשת- שם ישתלב הקו עם המסילה הקיימת לכיוון אשדוד ואשקלון.. (הגשר הוא מעל לנחל שורק)

easylivin

New member
כבישים...
יכול להיות שגם הכביש שבבניה שייך משהו לרכבת הקלה?לי אין מושג בזה,אני רק הצלם
גשר רכבת מעל נחל שורק...
כפי שכתב דניאל, לא רכבת קלה (שלא התחילו להקים אותה עדיין, ובכל מקרה היא לא תהיה באזור הזה בכלל) אלא הקו הדש לראשל"צ/יבנה/אשדוד של רכבת ישראל.

הרכבת הקלה ביבנה???
תודה על התמונות. התחנה היא עבור רכבת "רגילה".
בתמונה הראשונה זוהי תחנת "יבנה מערב", כחלק מקו ת"א- רשל"צ מערב- אשדוד. לידע כללי- רכבת קלה אינה מצריכה בניית תחנות ורציפים "מאסיביים" שכאלה..

danii2

New member
תודה על התמונות. התחנה היא עבור רכבת "רגילה".
בתמונה הראשונה זוהי תחנת "יבנה מערב", כחלק מקו ת"א- רשל"צ מערב- אשדוד. לידע כללי- רכבת קלה אינה מצריכה בניית תחנות ורציפים "מאסיביים" שכאלה..
תודה על התשובה.
וקבלו משהו לצינון האוירה בבריכה.

easylivin

New member
תודה על התמונות!

האם צילמת במקרה את מחלף יבנה עצמו, שזה *טיפה* יותר לכיוון דרום מהתמונה הראשונה?..
ואגב, קיבלתי תשובה לשאלה ששאלתי לא מזמן
לגבי האספלט על הרמפה הצפונית של מחלף יבנה... מסתבר שיש אספלט, ועדיין המחלף הזה מתקדם לאט בטירוף, לעומת קטעים אחרים בפרוייקט. והוא מעכב את השלמת העבודות על רציפי תחנת הרכבת.

danii2

New member
תודה על התמונות!

האם צילמת במקרה את מחלף יבנה עצמו, שזה *טיפה* יותר לכיוון דרום מהתמונה הראשונה?..
קבל,אבל רק את
הקצה של המחלף.. אולי יש לי תמונה של המחלף כולו,אם תרצה אוכל לנסות לחפש,אוו לצלם שוב בהזדמנות הקרובה.

קבל,אבל רק את
הקצה של המחלף.. אולי יש לי תמונה של המחלף כולו,אם תרצה אוכל לנסות לחפש,אוו לצלם שוב בהזדמנות הקרובה.
יפה- גם התמונה הזו עונה על השאלה..
כאן אפשר לראות בבירור שחלק מהמעקף הזמני תופס את השטח עליו עתידים להקים את המשך הרציף..

easylivin

New member
קבל,אבל רק את
יפה, תודה רבה! זה בדיוק מה שצריך.
בתוספת למה שכתב דניאל, רואים כאן שיש מקום לעוד מסילה אחת לפחות (אולי, אבל לא בטוח, למסילה רביעית ולרציף צד נוסף...) נשמח על כל תמונה חדשה שתפרסם, עם או בלי קשר לפרוייקט הזה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה