שרשור הכוונה ומודיעין 29/7

מצב
הנושא נעול.
בנוסף לקו 66 גם קווים 64 ו-166 טובים...
ואפילו יותר מהירים.
וגם מוניות 66 יותר מהירות ויש מקום לשבת
וכם מעכשיו ועד שיבוא שינוי מצד דן, אני הולך להמליץ גם על מוניות שירות. לא ייתכן שקיצצו את 166 בבוקר עד כדי כך שאפשר לחכות 45 דקות עד שהוא יעצור ויעלה אנשים (הקווים באים לא מפרקיים ובתדירות נמוכה בגלל החופש הגדול ולא עוצרים), ולא ייתכן שקו 66 בלילה ולא משנה באיזה יום, ובאיזה שעה בלילה אם זה ב-10 ב-11 או ב-12 יהיה מפוצץ. יש גבול כמה אפשר לסבול

mister K

New member
וגם מוניות 66 יותר מהירות ויש מקום לשבת
וכם מעכשיו ועד שיבוא שינוי מצד דן, אני הולך להמליץ גם על מוניות שירות. לא ייתכן שקיצצו את 166 בבוקר עד כדי כך שאפשר לחכות 45 דקות עד שהוא יעצור ויעלה אנשים (הקווים באים לא מפרקיים ובתדירות נמוכה בגלל החופש הגדול ולא עוצרים), ולא ייתכן שקו 66 בלילה ולא משנה באיזה יום, ובאיזה שעה בלילה אם זה ב-10 ב-11 או ב-12 יהיה מפוצץ. יש גבול כמה אפשר לסבול
אתה תמליץ ואני אסתור את ההמלצה שלך...
מוניות שירות לחלוטין לא מומלצות בקטע הנסיעה הזה, בו פועלים אוטובוסים של דן בתדירות גבוהה.

אתה תמליץ ואני אסתור את ההמלצה שלך...
מוניות שירות לחלוטין לא מומלצות בקטע הנסיעה הזה, בו פועלים אוטובוסים של דן בתדירות גבוהה.
בתדירות גבוהה ובעמידה. אין סיכוי לשבת ב-66
בין מכון מור ועד דיזינגוף

nadav1974

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 29/7
מעבר על גשר הבורסה
עד איזה שעה פתוח גשר הבורסה למעבר הולכי רגל (לא נוסעים ברכבת) מת"א לר"ג? אני זוכר משום מה את השעה 23:45, אבל רוצה לוודא שהיא אכן עדכנית.

Tutti86

New member
מעבר על גשר הבורסה
עד איזה שעה פתוח גשר הבורסה למעבר הולכי רגל (לא נוסעים ברכבת) מת"א לר"ג? אני זוכר משום מה את השעה 23:45, אבל רוצה לוודא שהיא אכן עדכנית.
הגשר נסגר ב00:15
אין מעבר דרך השער המזרחי של התחנה (מצד ר"ג / הבורסה) בין השעות 05:00-00:15 בלילה.

Image of me

New member
מת"א להרצליה פיתוח
ת"א - תחנה מרכזית,הקריה או כל מיקום מרכזי אחר אל הרצליה פיתוח , רחוב המשכית 6, מעבדת מחשבים של DELL. מה הכי קרוב?
601 מהת"מ, הקריה, דרך בגין, דרך נמיר.
זה קו של נתיב אקפרס. יש לרדת בתחנה שנקראת "צומת הרצליה" - תחנה אחת אחרי מחלף הסירה. לדעתי דרך יותר נחמדה היא לקחת רכבת להרצליה וללכת כרבע שעה ברגל. נוח מאד לחצות את כביש החוף בגשר הולכי הרגל שמול רחוב מדינת היהודים. ככה אתה חוסך את הפקקים ביציאה מת"א.

מאיזור הבורסה לאולמי גאלרי פאלאס
במחלף וולפסון? (שישי בבוקר).
תשובה
קו 86 של אגד מדרך נמיר עד לגאלרי פאלאס (מהבורסה ניתן לעבור לכיון דרך נמיר דרך גשר היהלומים, באמצעות כרטיס מעבר חינמי ממכונת כרטיסי הרכבת). אפשר גם לקחת את 173 של אגד ממסוף ארלוזורוב עד למשרד הרישוי בחולון, ומשם כ 10 דקות הליכה. עוד אפשרות- לקחת את קו 7 של דן מרחוב על פרשת דרכים (סמוך למסוף ארלוזורוב) עד גאלרי פאלאס, אבל זה פחות מומלץ כי לוקח לו די הרבה זמן להגיע עד לשם..

תשובה
קו 86 של אגד מדרך נמיר עד לגאלרי פאלאס (מהבורסה ניתן לעבור לכיון דרך נמיר דרך גשר היהלומים, באמצעות כרטיס מעבר חינמי ממכונת כרטיסי הרכבת). אפשר גם לקחת את 173 של אגד ממסוף ארלוזורוב עד למשרד הרישוי בחולון, ומשם כ 10 דקות הליכה. עוד אפשרות- לקחת את קו 7 של דן מרחוב על פרשת דרכים (סמוך למסוף ארלוזורוב) עד גאלרי פאלאס, אבל זה פחות מומלץ כי לוקח לו די הרבה זמן להגיע עד לשם..
יש עוד אפשרות מעולה, אבל יש רק 2 נסיעות בבוקר
קו 140 של דן מהבורסה היישר לוולפסון. יוצא מבני ברק ב 7:30 וב 8:45.

מצב
הנושא נעול.
למעלה