ביקור במוזיאון אגד ביום שישי הקרוב

מצב
הנושא נעול.

rizhaki

New member
בוקר טוב, אני מתכנן ביקור במוזיאון אגד עם ילדיי ביום שישי הקרוב (16/7) האם מישהו מחבריי הפורום שיש לו נגיעה למוזיאון יהיה שם ביום שישי ויוכל לתרום לנו מידיעותיו? תודה, רם.

בוקר טוב, אני מתכנן ביקור במוזיאון אגד עם ילדיי ביום שישי הקרוב (16/7) האם מישהו מחבריי הפורום שיש לו נגיעה למוזיאון יהיה שם ביום שישי ויוכל לתרום לנו מידיעותיו? תודה, רם.
לרוב בימי שישי מגיעים כמה מחברי הפורום
הקבועים, ומבצעים מלאכת קודש של תחזוקת האוטובוסים ונקיונם- בהתנדבות מלאה. במידה ותגיע בשעה שהם עדיין שם, אני סמוך ובטוח שהם יישמחו לענות לך על שאלותיך כמיטב ידיעתם ויכולתם. כמו כן, מנהל המוזיאון, נח סלוצקי, אדם נחמד אף הוא, וישמח לענות לך על שאלות.

davidfainshtein

Member
מנהל
יש מצב שאני אהיה שם.
עוד לא סטוח.

רוב הסיכויים שאהיה ביום שישי, אלא אם כן יקרה
דבר-מה חריג. המוזיאון פתוח בין 08:00-12:00 ומומלץ בחום להביא כובע ומים.

rizhaki

New member
רוב הסיכויים שאהיה ביום שישי, אלא אם כן יקרה
דבר-מה חריג. המוזיאון פתוח בין 08:00-12:00 ומומלץ בחום להביא כובע ומים.
תודה
אנחנו נצא מהצפון (הרחוק??) בשעות הבוקר המוקדמות. תודה על עדכון שעות הפתיחה וההצטיידות בכובעים ומים. כל מי מכם שיזהה "5 פרובנציאליים אבודים" (2 מבוגרים ו 3 ילדים תועים באתר, מוזמן להעשיר אותנו בחוויות השיפוצים והעבר של כל אחד מן האוטובוסים ושאר שכיות החמדה
. מקווה שגם הילדים יתחברו להתלהבות של אבא .. נתראה.

תודה
אנחנו נצא מהצפון (הרחוק??) בשעות הבוקר המוקדמות. תודה על עדכון שעות הפתיחה וההצטיידות בכובעים ומים. כל מי מכם שיזהה "5 פרובנציאליים אבודים" (2 מבוגרים ו 3 ילדים תועים באתר, מוזמן להעשיר אותנו בחוויות השיפוצים והעבר של כל אחד מן האוטובוסים ושאר שכיות החמדה
. מקווה שגם הילדים יתחברו להתלהבות של אבא .. נתראה.
לצערי בסוף לא אוכל להגיע מחר...

מצב
הנושא נעול.
למעלה