שרשור הכוונה ומודיעין 15/7

מצב
הנושא נעול.

4XTOS

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 15/7
קו לילה 230
האם הוא עוצר ברכבת מרכז/סבידור? אני צריך להיות ב 19/08 בנתב''ג המראה ב6:20 מה הדרך הכי טובה להגיע מכפר סבא? חוץ מלטרטר את אבא שלי ב 2 בלילה?

טיפ_טיפ

New member
קו לילה 230
האם הוא עוצר ברכבת מרכז/סבידור? אני צריך להיות ב 19/08 בנתב''ג המראה ב6:20 מה הדרך הכי טובה להגיע מכפר סבא? חוץ מלטרטר את אבא שלי ב 2 בלילה?
אתה בן 16, תן לאבא שלך לקחת אותך
אל תכעס, זו דעתי
בני 16 לא אמורים לנסוע באמצע הלילה לבד לשד"ת. עוד מעט יגיעו המומחים וינחו אותך איך לנסוע.

4XTOS

New member
אתה בן 16, תן לאבא שלך לקחת אותך
אל תכעס, זו דעתי
בני 16 לא אמורים לנסוע באמצע הלילה לבד לשד"ת. עוד מעט יגיעו המומחים וינחו אותך איך לנסוע.
אני נוסע עם אמא שלי לחו''ל
לדעתי אבל צריכים להיות קווי רכבת לכיוון רכבת מרכז/סבידור מאיפה שיוצאות רכבות הלילה לנתב''ג

Image of me

New member
אני נוסע עם אמא שלי לחו''ל
לדעתי אבל צריכים להיות קווי רכבת לכיוון רכבת מרכז/סבידור מאיפה שיוצאות רכבות הלילה לנתב''ג
אמורים להיות, אבל אין

אפשר לקחת 230 עד שדרות רוקח ומשם מונית לרכבת מרכז. המרחק לא ארוך - המונית תעלה כ-20 שקלים, אבל כמובן זה קצת טרטור.

אודה להכוונה ממתחם אלרוזורוב למסריק 19 ת"א?
תודה!
מתוך המתחם-18 של דן. אפשר גם ללכת קצת
ברגל לתחנה של מנחם בגין שקרובה למתחם ארלוזורוב, ושם בנוסף ל-18 שהתדירות שלו מאוד גבוהה, גם יש את 82 ו-38 של דן.

מהרצליה סוקולוב 11 לתל אביב חיים לבנון 42 -
עדיפות לאוטובוס. תודה מראש.
הצעה שלי: 48 של מטרופולין עד תחנת רכבת
האוניברסיטה אחרי מרכז הירידים. משם לעלות את המדרגות וללכת כ-10-8 דקות ברגל, או לקחת את קווי דן ממסוף האוניברסיטה כמו 49, 27

הצעה שלי: 48 של מטרופולין עד תחנת רכבת
האוניברסיטה אחרי מרכז הירידים. משם לעלות את המדרגות וללכת כ-10-8 דקות ברגל, או לקחת את קווי דן ממסוף האוניברסיטה כמו 49, 27
הציעו לי משהו אחר, מה אתה אומר?
- לקחת 501 של אגד, לרדת בתחנה דרך נמיר (סמינר הקיבוצים). - אחרי זה ללכת קצת ברגל לתחנה של חיים לבנון 2 לקחת אוטובוס 13 של דן. ואחרי 3 תחנות לרדת והגעתי. מה דעתך? מה עדיף בתור פעם ראשונה שלא אתסבך עם עצמי? לא מכירה את תל אביב בכלל.. אגב.. תודה לך.

דניאל 130

New member
הציעו לי משהו אחר, מה אתה אומר?
- לקחת 501 של אגד, לרדת בתחנה דרך נמיר (סמינר הקיבוצים). - אחרי זה ללכת קצת ברגל לתחנה של חיים לבנון 2 לקחת אוטובוס 13 של דן. ואחרי 3 תחנות לרדת והגעתי. מה דעתך? מה עדיף בתור פעם ראשונה שלא אתסבך עם עצמי? לא מכירה את תל אביב בכלל.. אגב.. תודה לך.
ואני אומר שיש משהו ישיר-קו 572
מהרצליה סוקולוב לתל-אביב-חיים לבנון בלי החלפות ובלי הליכות. נו אז מה דעתך?

לא ממש,צכה להיות בגבעת שמואל ב13:00-13:15
צר לי אבל לדעתי תצטרכי לנסוע עם 111 של
ויאוליה עד התחנה האחרונה-רכבת מרכז. משם מתוך המסוף יש את קו 69 של קווים המהיר לגבעת שמואל שנכנס ממש לותך גבעת שמואל. חוץ ממנו יש ממול המסוף ברחוב על פרשת דרכים את 70,64 של דן שעוצרים על כביש 4 בכניסה לגבעת שמואל.

Image of me

New member
צר לי אבל לדעתי תצטרכי לנסוע עם 111 של
ויאוליה עד התחנה האחרונה-רכבת מרכז. משם מתוך המסוף יש את קו 69 של קווים המהיר לגבעת שמואל שנכנס ממש לותך גבעת שמואל. חוץ ממנו יש ממול המסוף ברחוב על פרשת דרכים את 70,64 של דן שעוצרים על כביש 4 בכניסה לגבעת שמואל.
למה לנסוע ב-111? הרבה יותר מהר ברכבת!

מצב
הנושא נעול.
למעלה