יש עדכונים מהפגישה עם סמנכ"ל נוסעים ברכבת?

מצב
הנושא נעול.

Geistertreiber

New member
לא מצאתי את השרשור. הפגישה הייתה כבר? אני לא ממש מעודכן...

Zמבוש

New member
באם עדיין לא נערכה
אולי שווה לשאול את הסמנכ"ל מדוע לנתב"ג מגיעות רכבות DD שלא כל כך נוחות לבעלי מזוודות מדוע לא מגדילים רכבת היוצאת בשעות היום ממודיעין ואוספת נוסעים , למשל כאשר חזרתי ב 13 לחודש (יום ג') שעה 15:58 (הגיעה בדיוק יש לציין ) הרכבת יצאה מנתב"ג כאשר היא דומה לרכבת בקר ולא לנוסעים אנושיים , כן תאור לא כל כך משובב את העיין , נכון ? כמו כן ברכבות הלילה לדעתי אין שום זכות לעצירה בתחנת חיפה השמונה בנסיעה לנתב"ג ב 6.7 היו על הרציף שם 0 אנשים ואני משער שכך היה לאורך כל שעות הלילה . לעומת תחנת חוף הכרמל שהיתה מפוצצת באנשים . בהצלחה

בועז ל

New member
הפגישה טרם התקיימה. בד"כ חולפים מספר שבועות
מרגע פרסום שרשור השאלות ועד לקיום הפגישה עצמה.

4XTOS

New member
הפגישה טרם התקיימה. בד"כ חולפים מספר שבועות
מרגע פרסום שרשור השאלות ועד לקיום הפגישה עצמה.
אפשר להוסיף שאלה לפגישה?
אם כן אשמח להוסיף את השאלה הבאה: רכבות הלילה לנתב''ג יוצאות מתחנת תל אביב מרכז/סבידור. אך בשעות כאלה זו הרכבת היחידה של רכבת ישראל שעדיין נוסעת ואין כבר קווי אוטובוס שמגיעים לאזור הזה. אני לא מבין למה אין רכבות נוסעים בשעה כזאת שמגיעים לתחנת סבידור כדי להביא נוסעים מרחבי הארץ לנתב''ג.

easylivin

New member
אפשר להוסיף שאלה לפגישה?
אם כן אשמח להוסיף את השאלה הבאה: רכבות הלילה לנתב''ג יוצאות מתחנת תל אביב מרכז/סבידור. אך בשעות כאלה זו הרכבת היחידה של רכבת ישראל שעדיין נוסעת ואין כבר קווי אוטובוס שמגיעים לאזור הזה. אני לא מבין למה אין רכבות נוסעים בשעה כזאת שמגיעים לתחנת סבידור כדי להביא נוסעים מרחבי הארץ לנתב''ג.
סלח לי, השאלה לא ממש ברורה...
רכבות הלילה לנתב"ג יוצאות/מגיעות מ/אל נהריה ועוצרות בתחנות הבאות: עכו, קרית מוצקין, חוצות המפרץ, חיפה מרכז (החל מחודש זה), חוף הכרמל, בנימינה, חדרה מערב, נתניה ות"א מרכז. אם זה לא "רכבות מרחבי הארץ" אז אני לא יודע מה כן... אולי התכוונת ליעדים נוספים ברחבי הארץ, למשל בדרום - ואם כן, אני מסכים שצריכות להיות רכבות לילה מ/אל נתב"ג גם ליעדים נוספים. ואני מבין שנכון להרגע זה לא מתאפשר מבחינה תפעולית, אבל יתאפשר בעתיד (אולי אפילו החל מהשנה הבאה, בתקווה).

XrayCharlie

New member
סלח לי, השאלה לא ממש ברורה...
רכבות הלילה לנתב"ג יוצאות/מגיעות מ/אל נהריה ועוצרות בתחנות הבאות: עכו, קרית מוצקין, חוצות המפרץ, חיפה מרכז (החל מחודש זה), חוף הכרמל, בנימינה, חדרה מערב, נתניה ות"א מרכז. אם זה לא "רכבות מרחבי הארץ" אז אני לא יודע מה כן... אולי התכוונת ליעדים נוספים ברחבי הארץ, למשל בדרום - ואם כן, אני מסכים שצריכות להיות רכבות לילה מ/אל נתב"ג גם ליעדים נוספים. ואני מבין שנכון להרגע זה לא מתאפשר מבחינה תפעולית, אבל יתאפשר בעתיד (אולי אפילו החל מהשנה הבאה, בתקווה).
הוא מתכוון לכ"ס (ראה שרשור הכוונה)

מצב
הנושא נעול.
למעלה