שרשור הכוונה ומודיעין 1/7

מצב
הנושא נעול.

scarlet moon

New member
איך מגיעים מהקרייה
לתחנה שבדרך מנחם בגין 50 (זאת שליד רחוב דוד חכמי) והאם אמורים להיות שיבושים בגלל הלילה לבן? תודה
הכוונה לתחנה שמול בית לווינשטיין, מעבר לכביש
לא זוכרת את המספר המדויק או את שם התחנה (אולי בית-הדר?)

scarlet moon

New member
איך מגיעים מהקרייה
לתחנה שבדרך מנחם בגין 50 (זאת שליד רחוב דוד חכמי) והאם אמורים להיות שיבושים בגלל הלילה לבן? תודה
ועוד שאלה
איך מגיעים מראשון לציון (התחנה המרכזית הישנה/החדשה.. לא משנה) לאותה תחנה?

scarlet moon

New member
מהקריה עם 27/40/42/68, מראשל"צ עם 274 עד
רחוב המסגר, לו"ז 274 באתר אגד
תודה...לגבי ראשון
אני לא רוצה להגיע לתחנה של רחוב המסגר, אלא התחנה שלדרך מנחם בגין - בטח יש אוטובוס מראשון שעוצר בתחנה הזו.. (אני עם סבא וסבתא שלי שקשה להם ללכת הרבה, ואני מחפשת את התחנה הכי קרובה ליעד, וזו בוודאות זו)

אוהד11

New member
תודה...לגבי ראשון
אני לא רוצה להגיע לתחנה של רחוב המסגר, אלא התחנה שלדרך מנחם בגין - בטח יש אוטובוס מראשון שעוצר בתחנה הזו.. (אני עם סבא וסבתא שלי שקשה להם ללכת הרבה, ואני מחפשת את התחנה הכי קרובה ליעד, וזו בוודאות זו)
274 נוסע במסגר ואינו נכנס לבגין דרך רח' הרכבת

דניאל 130

New member
תודה...לגבי ראשון
קו 174 לא 274

אוהד11

New member
אירועי לילה לבן-מארלוזרוב לרידינג(שפך הירקון)
איך מגיעים? באיזור השעה 22:00. ומרידינג לארלוזרוב באמצע הלילה(3-4), איך? המון תודה:)
מארלוזרוב לרדינג עם 55, מרדינג לארלוזרוב יש
קווי לילה עד 3,30 שעובדים באזור של התחלת ארלוזרוב ו- 466 מגיע עד רכבת ארלוזרוב

לילה לבן בתל אביב
אני רוצה להגיע מרמת גן (ג'בוטינסקי, הרא"ה)לחוף צוק. איך אני מגיע לשם בתחבורה ציבורית? האם היום הקווים יעבדו בשעות הלילה ? האם יש לו"ז מיוחד ללילה שכזה? אני רוצה לוותר על הרכב.

דניאל 130

New member
לילה לבן בתל אביב
אני רוצה להגיע מרמת גן (ג'בוטינסקי, הרא"ה)לחוף צוק. איך אני מגיע לשם בתחבורה ציבורית? האם היום הקווים יעבדו בשעות הלילה ? האם יש לו"ז מיוחד ללילה שכזה? אני רוצה לוותר על הרכב.
כנראה שבכל זאת תצטרך את הרכב שלך
אין קווים כלל לחוף הצוק בלילה.יהיו קווי לילה שיעבדו בשעות הלילה אולם הם לא מגיעים כלל לחוף הצוק.אין ל"וז מיוחד ללילה שכזה.

Y10000

New member
שאלה בקשר לקווי לילה!
שלום, אני גרה ברמת השרון. ידוע לי שקו 230 לוקח מת"א לסוקולוב ברמת השרון ועובר גם דרך הרצליה. שאלתי היא האם אפשר לחכות בתחנה בהרצליה ולהגיע לרמת השרון? או שזה רק מרמה"ש-הרצליה? תודה רבה!!

אוהד11

New member
שאלה בקשר לקווי לילה!
שלום, אני גרה ברמת השרון. ידוע לי שקו 230 לוקח מת"א לסוקולוב ברמת השרון ועובר גם דרך הרצליה. שאלתי היא האם אפשר לחכות בתחנה בהרצליה ולהגיע לרמת השרון? או שזה רק מרמה"ש-הרצליה? תודה רבה!!
230 אמור לקלוט מהרצליה לרמה"ש, יש לבדוק את
רשימת התחנות באתר של מטרופולין

Y10000

New member
230 אמור לקלוט מהרצליה לרמה"ש, יש לבדוק את
רשימת התחנות באתר של מטרופולין
תודה! אבל ניסיתי
וגם התקשרתי אך לא הצלחתי להבין מ2 המדיות כלום.. אתה חושב שאפשר מהרצליה לרמה"ש? שוב תודה!!!

דניאל 130

New member
תודה! אבל ניסיתי
וגם התקשרתי אך לא הצלחתי להבין מ2 המדיות כלום.. אתה חושב שאפשר מהרצליה לרמה"ש? שוב תודה!!!
אפשרי בהחלט
קווי הלילה מעלים ומורידים בכל התחנות שלאורך המסלול שהם עוצרים בו.

אוהד11

New member
המשך
יוצא בסביבות 7 בערב בערך חוזר בקווי לילה צריך מידע גם על זה תודה מראש, אלון
מהרצליה עם 502 עד צומת רמת אביב ומשם ברגל
לרדינג, או עם 48 עד התחנה הראשונה באבן גבירול ומשם ברגל לרדינג דרך אבן גבירול. ממסוף רדינג להרצליה 230 עד 3,30, פרטים באתר מטרופולין

מצב
הנושא נעול.
למעלה