שרשור הכוונה ומודיעין 21/6

מצב
הנושא נעול.

sandradee

New member
חיפה טבריה מוקדם בבוקר
היי אני צריכה להגיע לטבריה מוקדם בבוקר והאוטובוס הראשון מאוחר מדי. יש למישהו טלפון של מוניות שירות שיוצאות מחיפה לטבריה? או לחילופין זמני מוניות?

Image of me

New member
חיפה טבריה מוקדם בבוקר
היי אני צריכה להגיע לטבריה מוקדם בבוקר והאוטובוס הראשון מאוחר מדי. יש למישהו טלפון של מוניות שירות שיוצאות מחיפה לטבריה? או לחילופין זמני מוניות?
למיטב ידיעתי אין דבר כזה, בטוח שלא בשעות כאלה
כדאי לך לישון בבית החייל בטבריה או משהו כזה.

דניאל 130

New member
חיפה טבריה מוקדם בבוקר
ניו-ליין שירותי מוניות 04-6724141

שמקססן

New member
מקרית טבעון לקצין העיר חיפה
שלום רב! אני צריך להגיע מחר בבוקר בשעה 08:45 גג לקצין העיר חיפה (רחוב יפו אם אינני טועה), מביתי שבקריית טבעון (רמת טבעון). אני מניח שעליי לקחת קו 75 למרכזית המפרץ, אבל משם - איזה קו מגיע הכי קרוב לקצין העיר? כמו כן, אם עליי להגיע עד שעה 08:45, מתי הכי מאוחר שאוכל לצאת בבוקר, בהתחשב בפקקים וכו'?

mister K

New member
מקרית טבעון לקצין העיר חיפה
שלום רב! אני צריך להגיע מחר בבוקר בשעה 08:45 גג לקצין העיר חיפה (רחוב יפו אם אינני טועה), מביתי שבקריית טבעון (רמת טבעון). אני מניח שעליי לקחת קו 75 למרכזית המפרץ, אבל משם - איזה קו מגיע הכי קרוב לקצין העיר? כמו כן, אם עליי להגיע עד שעה 08:45, מתי הכי מאוחר שאוכל לצאת בבוקר, בהתחשב בפקקים וכו'?
קו 103. צאי לא יאוחר מ-8:00. רצוי אפילו לפני.

mister K

New member
שאלה לגבי קו 164
לכוון פתח תקווה האם יש לו תחנה גם בצומת מסובים? כי לא ראיתי את המספר שלו על השלט שם בתחנה או שיש כמה תחנות בצומת מסובים? תודה
יש תחנה במחלף בשני הכיוונים.

דניאל 130

New member
שאלה לגבי קו 164
לכוון פתח תקווה האם יש לו תחנה גם בצומת מסובים? כי לא ראיתי את המספר שלו על השלט שם בתחנה או שיש כמה תחנות בצומת מסובים? תודה
התחנות נמצאות
בכיווני הנסיעה מדרום לצפון ומצפון לדרום.התחנות לא נמצאות בכיווני הנסיעה ממזרח למערב וממערב למזרח.

sygellman

New member
לוד לבני ברק
אני צריך להגיע באמצע היום (11 בערך) מלוד, אזור תחנה מרכזית, לבני ברק, קרוב לז'בוטנסקי. איך הכי כדאי? ובעיקר, האם יש למישהו השערה כמה זמן זה יקח? תודה

Image of me

New member
לוד לבני ברק
אני צריך להגיע באמצע היום (11 בערך) מלוד, אזור תחנה מרכזית, לבני ברק, קרוב לז'בוטנסקי. איך הכי כדאי? ובעיקר, האם יש למישהו השערה כמה זמן זה יקח? תודה
רכבת לת"א מרכז, ומשם 51, 82, 64, 70 ועוד.

sygellman

New member
רכבת לת"א מרכז, ומשם 51, 82, 64, 70 ועוד.
הבעיה
הבעיה היא שאני במרחק מתחנת רכבת כך שצריך עוד אוטובוס בתוך לוד לתחנת רכבת. האם יש דרך אחרת עם הקווים של תחנה מרכזית לוד? 475 לת"א דרך צומת אל-על ויהוד, ועוד קווים שאני לא מכיר.

mister K

New member
הבעיה
הבעיה היא שאני במרחק מתחנת רכבת כך שצריך עוד אוטובוס בתוך לוד לתחנת רכבת. האם יש דרך אחרת עם הקווים של תחנה מרכזית לוד? 475 לת"א דרך צומת אל-על ויהוד, ועוד קווים שאני לא מכיר.
אפשר עם 249 לפ"ת ומשם 51/66 לז'בוטינסקי ב"ב.
או עם 464/474 עד עזריאלי ומשם 54 לתוך בני ברק או 50/51/68 לז'בוטינסקי. בעדיפות שלישית אפשר לקחת את הקווים האלה גם מתחנה מרכזית אחרי נסיעה ב-460/462 מלוד. דווקא 475 לא ממש עוזר במקרה הזה.

דניאל 130

New member
אפשר עם 249 לפ"ת ומשם 51/66 לז'בוטינסקי ב"ב.
או עם 464/474 עד עזריאלי ומשם 54 לתוך בני ברק או 50/51/68 לז'בוטינסקי. בעדיפות שלישית אפשר לקחת את הקווים האלה גם מתחנה מרכזית אחרי נסיעה ב-460/462 מלוד. דווקא 475 לא ממש עוזר במקרה הזה.
הוא דווקא כן עוזר אבל בעדיפות לא ראשונה
לנסוע עם קו 475 עד קניון הסביונים. מקניון הסביונים ניתן להחליף לקו 137 שמגיע לכל אורך רחוב ז'בוטינסקי בבני ברק. יש לבצע תזמון מראש עם זמני קו 137(מגיע לסביונים בערך כרבע שעה לאחר יציאתו ממסוף יהוד).

mister K

New member
הוא דווקא כן עוזר אבל בעדיפות לא ראשונה
לנסוע עם קו 475 עד קניון הסביונים. מקניון הסביונים ניתן להחליף לקו 137 שמגיע לכל אורך רחוב ז'בוטינסקי בבני ברק. יש לבצע תזמון מראש עם זמני קו 137(מגיע לסביונים בערך כרבע שעה לאחר יציאתו ממסוף יהוד).
הוא לא עוזר. זו אופציה ממש לא תדירה ולא נוחה!

דניאל 130

New member
מרכבת מרכז לכיוון רחוב שוקן
שלום, עלי להגיע לרחוב שוקן 27. איזו תחנת רכבת עדיף לרדת?תל אביב מרכז אולי? ואיזה אוטובוס עלי לקחת? מה המרחק (בדקות) מהרכבת לרחוב שוקן? תודה ויום מקסים!!!
תקחי את קו 83 מרכבת מרכז
תרדי ברחוב סלמה פינת שוקן.זה קרוב מאוד למספר המבוקש בשוקן. המרחק בנסיעה מהרכבת לרחוב שוקן הינו כרבע-שעה נסיעה פלוס מינוס סדר גודל.

תקחי את קו 83 מרכבת מרכז
תרדי ברחוב סלמה פינת שוקן.זה קרוב מאוד למספר המבוקש בשוקן. המרחק בנסיעה מהרכבת לרחוב שוקן הינו כרבע-שעה נסיעה פלוס מינוס סדר גודל.
ואם אני יורדת בתל אביב ההגנה
איזה אוטובוס משם? הבנתי שזה קרוב יותר. תודה!

אורי404

New member
ואם אני יורדת בתל אביב ההגנה
איזה אוטובוס משם? הבנתי שזה קרוב יותר. תודה!
מניסיון, זה אפשרי בהליכה
כעשרים דקות הליכה. מה, שאני יודע זוהי הליכה לתחנה המרכזית החדשה לקומה 6 ומשם כחמש דקות נסיעה בקווים 163 או 201 של "אגד".

מצב
הנושא נעול.
למעלה