שרשור הכוונה ומודיעין 21/6

מצב
הנושא נעול.

המממ

New member
בשעות מסוימות יש 354 של דן
משער יפו לבני ברק, יש לו כ-5 נסיעות ביום ואפשר למצוא את הלו"ז באתר דן. זאת בד"כ דרך מהירה יותר מאשר הנסיעה ב-164. יורדים בתחנה הראשונה בבני ברק, ומשם לוקחים 7, 18 או 45 של דן לגבעת שמואל. אבל זה תלוי לאן בגבעת שמואל את/ה צריך/ה להגיע.
רבה לשניכם!

שרשור הכוונה ומודיעין 21/6
נסיעה ב10/07 מאיזור ת"א-השרון לקיסריה וחזרה
שלום רב, מה הדרך הזולה והמהירה ביותר, להגיע לאמפיתאטרון קיסריה, בתחבורה ציבורית עד שעה 20:00 מאיזור ת"א / הרצליה / רמה"ש וחזרה לקראת הלילה. אף לאחר האגד 910 האחרון כבר יצא לדרכו. 10/07 - יום שבת. יש מוניות שירות למרכז שאוספות ממחלף אור עקיבא? בתודה.

דניאל 130

New member
נסיעה ב10/07 מאיזור ת"א-השרון לקיסריה וחזרה
שלום רב, מה הדרך הזולה והמהירה ביותר, להגיע לאמפיתאטרון קיסריה, בתחבורה ציבורית עד שעה 20:00 מאיזור ת"א / הרצליה / רמה"ש וחזרה לקראת הלילה. אף לאחר האגד 910 האחרון כבר יצא לדרכו. 10/07 - יום שבת. יש מוניות שירות למרכז שאוספות ממחלף אור עקיבא? בתודה.
הדרך היחידה להגיע בתאריך זה לפני שמונה
זה לקחת מונית שירות עד מחלף אור עקיבא(לרדת שם ממונית שירות הנוסעת לחיפה) ומשם להסתדר עצמאית או מלכתחילה להגיע בטרמפ עצמאית לאמפי.מונית שירות יש מכביש החוף של הרצליה. בחזרה למרכז יאספו אותך מוניות שירות שמגיעות מחיפה רק אם ירדו להם נוסעים שם(הם אמורות להגיע מחיפה מלאות בעשרה נוסעים).

esterika4

New member
הכי טוב ברכבת מלוד ללב המפרץ...
ומלב המפרץ נסיעה של כמה דקות בכל קו שעובר בתל חנן (70, 71, 72, 75, 78, 79, 180, 181, 184, 188, 331, 332, 338, 339).
תודה אבל הכוונה לא. תעשייה נשר ליד רמלה..!
איפה שנמצא מפעל המלט נשר

olli3

New member
מנהל
תודה אבל הכוונה לא. תעשייה נשר ליד רמלה..!
איפה שנמצא מפעל המלט נשר
16/18/411 סופרבוס 403/404 אגד
אני לא בטוח לגבי קו 24 של סופרבוס אך נראה לי שיש לו הורדה בצומת הכנסיה למפעלי נשר. לגבי קווי אגד לפי אתר אגד הם מבצעים שם הורדה, לא נסעתי בהם מעולם כך שאינני יודע.

olli3

New member
מנהל
16/18/411 סופרבוס 403/404 אגד
אני לא בטוח לגבי קו 24 של סופרבוס אך נראה לי שיש לו הורדה בצומת הכנסיה למפעלי נשר. לגבי קווי אגד לפי אתר אגד הם מבצעים שם הורדה, לא נסעתי בהם מעולם כך שאינני יודע.
16/18/24/403/404 ממרכזית רמלה בלבד
411 מצומת הקרח וממרכזית רמלה.

mister K

New member
מכביש גהה לרחוב נחל אילון פינת יצחק שדה
איזה מסלול קליל אפשר לעשות חוץ מקו 68 כי אז יש לי הליכה של רחוב יצחק שדה? האם יש קווים דרך רמת גן גבעתיים?
אפשר עם 168 מבר אילן או מאלוף שדה...
פועל בתדירות עלובה למדי אך הרבה יותר מהיר מ-68 ומגיע ממש עד המקום.

מראשון לרחובות
אני צריכה ממרכז ראשון (מצבה, הרצל) לרחוב הר הצופים, רחובות. + ובנוסף, מראשל"צ (מצבה, הרצל) לת"א רחוב יגאל אלון (96)
מרשל"צ ליגאל אלון 96 ת"א- קו 274 של אגד
יש לרדת בעזריאלי, ומשם זה כ 10 דקות הליכה (פונים שמאלה לרח' גבעת התחמושת, חוצים מעל נתיבי איילון ופונים ימינה ליגאל אלון..)

דניאל 130

New member
מראשון לרחובות
אני צריכה ממרכז ראשון (מצבה, הרצל) לרחוב הר הצופים, רחובות. + ובנוסף, מראשל"צ (מצבה, הרצל) לת"א רחוב יגאל אלון (96)
ממרכז ראשון יש לקחת את קו 201
לרדת ברחוב הרצל ברחובות-תחנת המשטרה ומשם לקחת את קו 16 לרחובות ההולנדית.הקו מגיע לרחוב הר הצופים-הרחוב הראשי של שכונה זו.

אני לא יודע איפה זה מטה מחוז צפון
אבל מיקנעם עד הכניסה לעיר נצרת (צומת הפיקוד) אפשר להגיע בקו 826 של אגד.
משם אתה לוקח את קו 1 או 7
אם אתה מגיע לשם אחרי 12 תמשיך עם קו 826 עד לנצרת עילית, תבקש מהנהג להורקיד אותך ברסקו (הוא בטוח ידע איפה זה), תעבור את הכביש ומשם תיקח את קו 1 או 5.

מצב
הנושא נעול.
למעלה