שרשור הכוונה ומודיעין 21/6

מצב
הנושא נעול.

Geistertreiber

New member
ידוע למישהו על קו לילה מראשל"צ לת"א?
זה מאוד יעזור לי סופ"ש הזה. יכול להיות שאין קו לילה בין ראשל"צ לת"א ,למרות שיש קו לת"א מנתניה,חולון,בת-ים,פ"ת,מודיעין וירושלים?

mister K

New member
ידוע למישהו על קו לילה מראשל"צ לת"א?
זה מאוד יעזור לי סופ"ש הזה. יכול להיות שאין קו לילה בין ראשל"צ לת"א ,למרות שיש קו לת"א מנתניה,חולון,בת-ים,פ"ת,מודיעין וירושלים?
יש גם מראשל"צ.
כל הפרטים באתר אגד ובאתר קווי הלילה.

mister K

New member
אה הה,אני התלבלתי בגלל המפה
יש קו מרחובות דרך ראשון הישנה.. MY BAD טוב בכל מקרה זה לא עוזר כי אני צריך למערב העיר...
נו, אז מה הבעיה? 273 עובר גם במערב ראשל"צ.
שים לב טוב למסלול ולרשימת התחנות.

mister K

New member
מגדל העמק
איזה חברת אוטובוסים פועלת במגדל העמק? ואיך אפשר לשלב את זה עם רכבת (לא חייב.. סתם אוהבת לסוע ברכבות)
איזו רכבת? לא אמרת מאיפה את מגיעה בכלל...
ובמגדל העמק פועלות אגד, קווים, נצרת נסיעות ותיירות וג'י בי טורס.

Image of me

New member
רכבת עד לב המפרץ
ומלב המפרץ אוטובוס למגדל העמק.
ממרכזית המפרץ למגדל העמק: 331, 332, 338, 339
של נצרת נסיעות ותיירות וג'י.ב.טורס. 331, 332 עוברים רק בכביש הראשי, 338 ו-339 עושים סיבוב בתוך העיר. יש גם 301 של אגד שמגיע ממרכזית המפרץ לצומת של איזור התעשיה הדרומי בעיר.

כמה שאלות לי אליכם
הופניתי אליכם מפורום אחר. אני צריכה להגיע מחר לרח' הנחושת בתל אביב על יד אסותא רמת החייל. ראיתי שקו 75 א' מגיע לאזור, והשאלה שלי היא כזאת: אני מגיעה מהוד השרון, האם שווה לעלות על רכבת עד רכבת ארלוזרוב ולקחת משם את האוטובוס או שזה לא משתלם? עוד שאלה: האם הקווים 147 או 149 או 47 מצ.רעננה מגיעים לשם?

mister K

New member
כמה שאלות לי אליכם
הופניתי אליכם מפורום אחר. אני צריכה להגיע מחר לרח' הנחושת בתל אביב על יד אסותא רמת החייל. ראיתי שקו 75 א' מגיע לאזור, והשאלה שלי היא כזאת: אני מגיעה מהוד השרון, האם שווה לעלות על רכבת עד רכבת ארלוזרוב ולקחת משם את האוטובוס או שזה לא משתלם? עוד שאלה: האם הקווים 147 או 149 או 47 מצ.רעננה מגיעים לשם?
שווה לעלות על רכבת אבל רק עד בני ברק.
מתחנת בני ברק אפשר ללכת ברגל כ-20 דקות הליכה עד רחוב הנחושת או לקחת מהכניסה לתחנה קווים 20, 57, 75א, 76א, 141, 524. אין שום סיבה להמשיך לתל אביב.

mister K

New member
כמה שאלות לי אליכם
וקווים 47/147/149 לא מגיעים לשם.

דניאל 130

New member
כמה שאלות לי אליכם
מצומת רעננה יש את חלופת הבוקר של קו 531
שמורידה ברחוב פנחס רוזן פינת ראול וולנברג-משם לאסותא ניתן ללכת ברגל מרחק לא גדול.

olli3

New member
מנהל
מצריפין לגבעת שמואל
הכיצד? תודה רבה!
יומטוב ושקט שיהיה לנו!
קווי סופרבוס לצומת בית דגן
משם 164 של אגד ולרדת בגהה היכן שצריך, להמשיך משם אפשר ב69 של קווים. ניתן גם לעלות ב433 של אגד לצומת בית דגן רק שהוא לא עוצר באותה תחנה שממנה עולים על 164 וצריך לחצות את הצומת וזה לוקח זמן מה...

Image of me

New member
מצריפין לגבעת שמואל
הכיצד? תודה רבה!
יומטוב ושקט שיהיה לנו!
בשעות מסוימות יש 354 של דן
משער יפו לבני ברק, יש לו כ-5 נסיעות ביום ואפשר למצוא את הלו"ז באתר דן. זאת בד"כ דרך מהירה יותר מאשר הנסיעה ב-164. יורדים בתחנה הראשונה בבני ברק, ומשם לוקחים 7, 18 או 45 של דן לגבעת שמואל. אבל זה תלוי לאן בגבעת שמואל את/ה צריך/ה להגיע.

מצב
הנושא נעול.
למעלה