שרשור הכוונה ומודיעין 18.5.2010

מצב
הנושא נעול.

דניאל 130

New member
לוד-->מזכרת בתיה, דובדבן 1.
אני מקווה שתספיקו לענות, אמור להיות שם ב-10:40 בבוקר ואתמול לא קיבלתי תשובה
. המסלול מצויין בכותרת.
פשוט מאוד
1.קו 249 מלוד לצומת ביל"ו. 2.מצומת ביל"ו מחליפים לקו 26 למזכרת בתיה ויורדים במרכז הישוב-מרחק הליכה קצר לרחוב הדובדבן. מומלץ לצאת מלוד בסביבות שמונה וחצי בבוקר. קו 26 עובר בצומת ביל"ו כל עשרים דקות למזכרת בתיה.

rigidid

New member
פשוט מאוד
1.קו 249 מלוד לצומת ביל"ו. 2.מצומת ביל"ו מחליפים לקו 26 למזכרת בתיה ויורדים במרכז הישוב-מרחק הליכה קצר לרחוב הדובדבן. מומלץ לצאת מלוד בסביבות שמונה וחצי בבוקר. קו 26 עובר בצומת ביל"ו כל עשרים דקות למזכרת בתיה.
אני נשאר באותה התחנה בצומת ביל"ו?
או שצריך לחצות כביש כדי לקחת קו 26?

דניאל 130

New member
אני נשאר באותה התחנה בצומת ביל"ו?
או שצריך לחצות כביש כדי לקחת קו 26?
לא.יש לעבור את הכביש
בכל מקרה תסתכל על השילוט בתחנה. יהיה רשום שם 26 למזכרת בתיה. 249 ממשיך לרחובות ו-26 מגיע מרחובות.

דניאל 130

New member
מועדון הבארבי בתל אביב
שלום, מאיפה כדאי להגיע למועדון הבארבי? מהתחנה המרכזית או מארלוזורוב? מה יותר קצר? כמה זמן זה לוקח (בשעות הערב.. 21:00 כזה..)?
אם הבארבי הוא ברמת החייל
אזי יותר כדאי כמובן מארלוזורוב. יש לקחת את קו 20 מרחוב על פרשת דרכים ביציאה מרכבת ארלוזורוב. זמן הנסיעה בערך הוא כ-20 דקות.

אם הבארבי הוא ברמת החייל
אזי יותר כדאי כמובן מארלוזורוב. יש לקחת את קו 20 מרחוב על פרשת דרכים ביציאה מרכבת ארלוזורוב. זמן הנסיעה בערך הוא כ-20 דקות.
שלילי. הברבי לא ברמת החייל אלה בדרום ת"א
(קיבוץ גלויות פינת הרצל). כעקרון התחנה המרכזית קרובה למדי. תלוי מהיכן מגיעים.. יש קווים שעוברים ממש קרוב (למשל קווים מרמלה לוד, מרחובות ורשל"צ).

down under

New member
אם הבארבי הוא ברמת החייל
ה'זאפה' הוא ברמת החי"ל
ה'בארבי' הוא בדרום ת"א.

lugy gresco

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 18.5.2010
מירושלים לדרום בחג
שלום
אני צריך להגיע מחר בצהרים מירושלים לקיבוץ שיטים בדרום. חברים שנוסעים לשם ברכב הזמינו אותי לתפוס איתם טרמפ, אלא שהם מגיעים מהצפון דרך כביש 6 - וכמובן לא עוברים בירושלים. מהי הנקודה הנוחה ביותר שאוכל להגיע אליה בתח"צ כדי לחבור אליהם? תודה מראש וחג שמח!

דניאל 130

New member
מירושלים לדרום בחג
שלום
אני צריך להגיע מחר בצהרים מירושלים לקיבוץ שיטים בדרום. חברים שנוסעים לשם ברכב הזמינו אותי לתפוס איתם טרמפ, אלא שהם מגיעים מהצפון דרך כביש 6 - וכמובן לא עוברים בירושלים. מהי הנקודה הנוחה ביותר שאוכל להגיע אליה בתח"צ כדי לחבור אליהם? תודה מראש וחג שמח!
אבל מחר אין תחבורה ציבורית בחג בצהריים
שיוצאת מירושלים החוצה.רק במוצאי החג. בעיקרון יש מוניות שירות של חברת קווים מירושלים לתל-אביב דרך כביש 1. יכול להיות נקודת מפגש בחיבור בין שני הכבישים. אולי מישהו פה יתן לך מידע יותר רחב.

olli3

New member
מנהל
אבל מחר אין תחבורה ציבורית בחג בצהריים
שיוצאת מירושלים החוצה.רק במוצאי החג. בעיקרון יש מוניות שירות של חברת קווים מירושלים לתל-אביב דרך כביש 1. יכול להיות נקודת מפגש בחיבור בין שני הכבישים. אולי מישהו פה יתן לך מידע יותר רחב.
כביש 6 וכביש 1 מצטלבים לאורך קילומטר וחצי
יש לרדת במחלף לכביש 443 והחבר'ה שלך יכולים לאסוף אותך ממש משם, להמשיך למעלה לכיוון מעלה אדומים וירושלים ובצומת מתקן אדם לעשות פרסה ולחזור חזרה לכביש 6, עניין של 5 דקות על השעון.

אורי404

New member
מת"א\ר"ג\גבעתיים לרח' גולומב בהרצליה
נק' המוצא גמישה מה שחשוב לי זה המהירות ולא מספר האוטובוסים כנמובן שעדיף רכבת אבל הבנתי שאין אחת כזאת בסביבה.
ב"נענע מפות" לא מצאתי רחוב גולומב.
"נענע מפות" סימן לי את רעננה ולא הרצליה. במידה ויש טעות באתר, באיזה אזור נמצא רחוב גולומב בהרצליה? כך אשתדל לסייע לך.

דניאל 130

New member
ב"נענע מפות" לא מצאתי רחוב גולומב.
"נענע מפות" סימן לי את רעננה ולא הרצליה. במידה ויש טעות באתר, באיזה אזור נמצא רחוב גולומב בהרצליה? כך אשתדל לסייע לך.
דווקא אני כן מצאתי
הרחוב נמצא בשכונת נווה עובד בהרצליה בקרבת רחוב הדר. רק קווי2/2א מגיעים לרחוב גולומב. אם רוצים להימנע מקו זה הרי יש להגיע מרמת-גן עם קו 531 ללב העיר.לרדת ברחוב בן-גוריון פינת רחוב הדר וללכת ברגל. מראש אני אומר שמדובר במרחק הליכה של 20 דקות בערך מרחוב בן-גוריון.ניתן לקחת את קו 2 או מלב העיר בהרצליה או מתחנה מרכזית.

טיפ_טיפ

New member
דווקא אני כן מצאתי
הרחוב נמצא בשכונת נווה עובד בהרצליה בקרבת רחוב הדר. רק קווי2/2א מגיעים לרחוב גולומב. אם רוצים להימנע מקו זה הרי יש להגיע מרמת-גן עם קו 531 ללב העיר.לרדת ברחוב בן-גוריון פינת רחוב הדר וללכת ברגל. מראש אני אומר שמדובר במרחק הליכה של 20 דקות בערך מרחוב בן-גוריון.ניתן לקחת את קו 2 או מלב העיר בהרצליה או מתחנה מרכזית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה