לילה טוב עם מארסידאס מודל 2011...

מצב
הנושא נעול.
המגה ארכיון החליט לקבץ לטבלה מיוחדת כל תמונה של מרצדס ערבי ישן. כאן אנו רואים את הדגם O6600 הארוך, עדיין עם מס' רישוי ירדני. התמונה צולמה ביוני 1967 באזור שער שכם. אם יש פה מישהו שיש לו תמונה נדירה של "מארסידאסים" כאלו שטרם ראתה אור, מוזמן הוא להעלותה. ואגב: התמונה מוקדשת כמובן לחברנו - השייח' הראיס ההימאם המואזין מייקל אשבי היקר !
שימו לב לזמבורות על מכסה המנוע ולהגה בגודל של פיל !

המגה ארכיון החליט לקבץ לטבלה מיוחדת כל תמונה של מרצדס ערבי ישן. כאן אנו רואים את הדגם O6600 הארוך, עדיין עם מס' רישוי ירדני. התמונה צולמה ביוני 1967 באזור שער שכם. אם יש פה מישהו שיש לו תמונה נדירה של "מארסידאסים" כאלו שטרם ראתה אור, מוזמן הוא להעלותה. ואגב: התמונה מוקדשת כמובן לחברנו - השייח' הראיס ההימאם המואזין מייקל אשבי היקר !
אביתר
קח

אלון 58

New member
וממה שאני מצליח לקרוא את הכתוב על צדו...,
מדובר באוטובוס של "חברת חזמא להובלות/הסעות,חזמא>אלקדס (ירושלים)"
.

אוהד11

New member
וממה שאני מצליח לקרוא את הכתוב על צדו...,
מדובר באוטובוס של "חברת חזמא להובלות/הסעות,חזמא>אלקדס (ירושלים)"
.
על דופן האוטובוס כתוב "האגודה השיתופית
לתחבורה חיזמא - ירושלים", בקיצור "מתחרה" של קואופרטיב אגד

שלמי תודה על ההקדשה, רגשתני עד דמעות.
האם תמונה זו נמצאה בטרה/מגה/ג'יגה ארכיונך באקראי, במסגרת החיפושים הסזיפיים הנמשכים כבר כמה ירחים 24/7 אחר תמונות קרונות גרורי קטר שהובטח ע''י כב' לפרסמן כאן בפורום בפסח שעבר להנאת החברים? הטועה אנוכי?

שלמי תודה על ההקדשה, רגשתני עד דמעות.
האם תמונה זו נמצאה בטרה/מגה/ג'יגה ארכיונך באקראי, במסגרת החיפושים הסזיפיים הנמשכים כבר כמה ירחים 24/7 אחר תמונות קרונות גרורי קטר שהובטח ע''י כב' לפרסמן כאן בפורום בפסח שעבר להנאת החברים? הטועה אנוכי?
בקרוב, אל דאגה יא וואזיר אל חארג'ייה !
מקווה לפרסם בקרוב אחרי שאסיים לעדכן את לוח המכרזים.....

בקרוב, אל דאגה יא וואזיר אל חארג'ייה !
מקווה לפרסם בקרוב אחרי שאסיים לעדכן את לוח המכרזים.....
הסרתי דאגה מליבי, הצמד ''בקרוב'' ו ''מקווה''
מחזקים וגורמים לי לא לאבד תקווה ואמונה ולו לרגע קט, כנאמר: ואע''פ שיתמהמה בוא יבוא. אגב אורחא, היש חדש ומעניין במכרזים אותם כב' כה עמל ביזע לעדכן? היש מה לחלוק עימנו בנושא לטובת הכלל?

מחזקים וגורמים לי לא לאבד תקווה ואמונה ולו לרגע קט, כנאמר: ואע''פ שיתמהמה בוא יבוא. אגב אורחא, היש חדש ומעניין במכרזים אותם כב' כה עמל ביזע לעדכן? היש מה לחלוק עימנו בנושא לטובת הכלל?
לא משהו מיוחד חוץ מאותה ישיבת תיאום
פסגתית שהתקיימה בשבוע שעבר ובה נכחו כל המי ומי המספקים לרכבת ציוד נייד... מעניין היה לראות את כל הסוכנים יושבים יחד.... אני מניח שאתה מכיר את תוכנה של אותה ישיבה ותוכל להוסיף לקוראים את פרטי חלוקת השלל העתידית.................... דרך-אגב: היה כנראה יותר מעניין ממעניין מאוד.....

נצל"ש: אודה לפרשן החביב נחמיה אשבי שטרסלר באם
יואיל נא בטוב ליבו המיטבי וההאשבי לפרש לנו - הקוראים התמימים והתומים את מה שנמצא בין השורות ונסתר מן העין לאור קטע העיתונות המצורף בזאת... זאת לאור שתי ישיבות מכריעות וסוגרות מעגלים...שהתקיימו השבוע במסדרונות הנעולים שבתוכן שכון לו חדר הישיבות בעל כורסאות דמוי העור השחורות שהגיע הזמן להחליפן.... אנו הקוראים חסרי ההבנה לעומק עומקו של התחום המוסתרנודה לפרשננו הדגול באם יואיל נא לסבר את אוזנינו באשר לאותן שורות הנסתרות מליבנו.....בטוחני שתוכל להוסיף מידע מועיל וחיוני המוחבא אי-שם בין שורות המאמר...... תודה רבה וחג ביכורים מועיל, יעיל ופעיל לך ולכל בני ביתך....

מצב
הנושא נעול.
למעלה