שרשור הכוונה ומודיעין 4.5.2010

מצב
הנושא נעול.

down under

New member
מצומת עלית לקניון גבעתיים. קו+זמן נסיעה

אם אינני טועה (וכמעט בטוח שאינני טועה) הרי
שיש לך חופשי-חודשי. לכן, מהתחנות שצמודות לבורסה לקחת כל קו מרשימה ארוכה כאורך הגלות תחנה אחת. לרכבת מרכז. (או ללכת בחינם דרך גשר היהלום [החיבור של רכבת מרכז לר"ג] ולהגיע לרח' על פרשת דרכים). מהרכבת, מרח' על פרשת דרכים, קו 55 עד לקניון.

טיפ_טיפ

New member
אם אינני טועה (וכמעט בטוח שאינני טועה) הרי
שיש לך חופשי-חודשי. לכן, מהתחנות שצמודות לבורסה לקחת כל קו מרשימה ארוכה כאורך הגלות תחנה אחת. לרכבת מרכז. (או ללכת בחינם דרך גשר היהלום [החיבור של רכבת מרכז לר"ג] ולהגיע לרח' על פרשת דרכים). מהרכבת, מרח' על פרשת דרכים, קו 55 עד לקניון.

דווקא אין לי חופשי חודשי אגב, נסעתי היום (לראשונה בחיי) בקו 31 ממגדל האופרה לקניון גבעתיים עם נהג מקסים ומדבקה ענקית של הפורום ממש בכניסה לאוטובוס
. קו מעולה
לא ברור לי למה לקח לי 31 שנים לגלות אותו.

דווקא אין לי חופשי חודשי אגב, נסעתי היום (לראשונה בחיי) בקו 31 ממגדל האופרה לקניון גבעתיים עם נהג מקסים ומדבקה ענקית של הפורום ממש בכניסה לאוטובוס
. קו מעולה
לא ברור לי למה לקח לי 31 שנים לגלות אותו.
נסעת עם אחיו של חבר הפורום 9108701,שמו ירמי
חדריה.

T i k t a k i t

New member
הגעה לרח' צורן בנתניה ברכבת/אוטובוס
אשמח לשמוע מה הדרך המיטבית להגעה לכתובת הנ"ל (אני מניחה שמדובר באיזור תעשיה ..) מאריאל. האם יש תחבורה ציבורית נוחה מתחנת הרכבת בכפר יהושוע?
!

אשמח לשמוע מה הדרך המיטבית להגעה לכתובת הנ"ל (אני מניחה שמדובר באיזור תעשיה ..) מאריאל. האם יש תחבורה ציבורית נוחה מתחנת הרכבת בכפר יהושוע?
!
מרכבת בית יהושע יש מונית שירות 79 של שי-לי.

דניאל 130

New member
!
אפשרות אחרת(לא המיטבית)
אבל יותר נוחה: 1.קווים 73/75 מאריאל לנתניה-תחנה מרכזית. 2.קו 48א מתחנה מרכזית נתניה לאיזור התעשייה החדש.

מת"א לכ"ס
חבר שיוצא מרכבת נהריה בשעה 20:04 רוצה להגיע לכפר סבא. ואין יותר רכבות בקו ת"א-כ"ס. הוא מגיע לת"א אוניברסיטה בסביבות 21:40, האם לרדת שם או בתחנה אחרת ומשם לקחת אוטובוס לכ"ס? איזה אוטובוס ושל איזו חברה?

down under

New member
מת"א לכ"ס
חבר שיוצא מרכבת נהריה בשעה 20:04 רוצה להגיע לכפר סבא. ואין יותר רכבות בקו ת"א-כ"ס. הוא מגיע לת"א אוניברסיטה בסביבות 21:40, האם לרדת שם או בתחנה אחרת ומשם לקחת אוטובוס לכ"ס? איזה אוטובוס ושל איזו חברה?
לרדת ברכבת מרכז (סבידור/ארלוזורוב)
וללכת לדרך בגין ובצמוד לאולמי רסיטל קו 567 של שמן מגד בגד, אופס, אגד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה