שרשור הכוונה ומודיעין 25.4.2010

מצב
הנושא נעול.

rigidid

New member
לוד-->ר"ג, בן גוריון.
אני צריך להגיע מחר בבוקר מלוד לר"ג, רחוב בן גוריון, מגדלי קונקורד. הבנתי שהמיקום הוא ליד קניון איילון, אז חשבתי לקחת רכבת לבני ברק. משם באיזה אוטובוס לעלות? אם מדובר בהליכה של דקה או שתיים, אפשר הסבר על המסלול במקום לקחת אוטובוס? תודה
. דרך אגב, אם אני צריך להגיע לשם ב-8:10, באיזה שעה כדאי לי לצאת מהבית?

down under

New member
לוד-->ר"ג, בן גוריון.
אני צריך להגיע מחר בבוקר מלוד לר"ג, רחוב בן גוריון, מגדלי קונקורד. הבנתי שהמיקום הוא ליד קניון איילון, אז חשבתי לקחת רכבת לבני ברק. משם באיזה אוטובוס לעלות? אם מדובר בהליכה של דקה או שתיים, אפשר הסבר על המסלול במקום לקחת אוטובוס? תודה
מגדלי קונקורד בבני ברק (לא ר"ג)
אם כי הרחוב הוא רחוב משותף (רח' בן גוריון. צד אחד שלו ב"ב הצד ממול ר"ג) והם ממש לא קרובים לרכבת ב"ב. יש מעל 15 דקות הליכה מרכבת ב"ב ועד למגדלי קונקורד שברח' בן גוריון. לכן, רכבת כן אבל לת"א מרכז סבידור. ללכת לאולמי רסיטל שבדרך בגין (כ-5 דקות הליכה מהרכבת) ולקחת קווים 40,42 של דן. מה שבא קודם. בקו 40 יורדים ממש במגדלי קונקורד ובקו 42 יורדים באבא הלל פינת בן גוריון ומשם כ-5 דקות הליכה דרומה על בן גוריון. עליך לתפוס רכבת הכי מאוחר בשעה 7:10 בלוד.

מגדלי קונקורד בבני ברק (לא ר"ג)
אם כי הרחוב הוא רחוב משותף (רח' בן גוריון. צד אחד שלו ב"ב הצד ממול ר"ג) והם ממש לא קרובים לרכבת ב"ב. יש מעל 15 דקות הליכה מרכבת ב"ב ועד למגדלי קונקורד שברח' בן גוריון. לכן, רכבת כן אבל לת"א מרכז סבידור. ללכת לאולמי רסיטל שבדרך בגין (כ-5 דקות הליכה מהרכבת) ולקחת קווים 40,42 של דן. מה שבא קודם. בקו 40 יורדים ממש במגדלי קונקורד ובקו 42 יורדים באבא הלל פינת בן גוריון ומשם כ-5 דקות הליכה דרומה על בן גוריון. עליך לתפוס רכבת הכי מאוחר בשעה 7:10 בלוד.
אם כבר קו 40/42
עדיף לדעתי שיירד בעזריאלי וייקח את אחד מהם מדרך בגין. פחות הליכה מהרכבת לתחנת האוטובוס.

לוד-->ר"ג, בן גוריון.
לדעתי אכן אפשר בהליכה
אם כי של קצת יותר משתי דקות. יוצאים מתחנת בני ברק, פונים שמאלה. הולכים עד לכביש שמעליו יש גשר, ויש לפנות שמאלה וללכת במקביל לכביש (חוצים את מסילת הרכבת). זאת עד לרמזור עם רחוב ששת הימים, שזה הצומת שממש אחרי קניון איילון, שנמצא מימינך. בצומת זה יש לפנות ימינה, ללכת ברחוב ששת ימים עד לרמזור עם בן גוריון (איפה שיש מגדלים גבוהים), לפנות שמאלה וללכת קצת. אני מקווה שזה מובן.

urilei

New member
לדעתי אכן אפשר בהליכה
אם כי של קצת יותר משתי דקות. יוצאים מתחנת בני ברק, פונים שמאלה. הולכים עד לכביש שמעליו יש גשר, ויש לפנות שמאלה וללכת במקביל לכביש (חוצים את מסילת הרכבת). זאת עד לרמזור עם רחוב ששת הימים, שזה הצומת שממש אחרי קניון איילון, שנמצא מימינך. בצומת זה יש לפנות ימינה, ללכת ברחוב ששת ימים עד לרמזור עם בן גוריון (איפה שיש מגדלים גבוהים), לפנות שמאלה וללכת קצת. אני מקווה שזה מובן.
לא הייתי ממליץ
זה אפשרי אבל יקח לפחות כ-20 דקות בסביבה שמאוד לא נוח ללכת בה היום (במיוחד עכשיו, אחרי שחסמו את מעבר הרכבת) ולמען האמת, מנסיוני האישי כשנוסעים ברכבת מדרום והיעד הוא רח' בן גוריון, עדיף לרדת בתל אביב השלום ולקחת משם קו 40 או כל קו למכון מור זה חוסך כמעט 20 דקות נסיעה ברכבת, ההליכה לאוטובוס הרבה יותר נוחה, וזמן הנסיעה באוטובוס די דומה ובתדירות הרבה יותר גבוהה (וגם יש הרבה יותר רכבות והמחיר נמוך יותר...).

rigidid

New member
לא הייתי ממליץ
זה אפשרי אבל יקח לפחות כ-20 דקות בסביבה שמאוד לא נוח ללכת בה היום (במיוחד עכשיו, אחרי שחסמו את מעבר הרכבת) ולמען האמת, מנסיוני האישי כשנוסעים ברכבת מדרום והיעד הוא רח' בן גוריון, עדיף לרדת בתל אביב השלום ולקחת משם קו 40 או כל קו למכון מור זה חוסך כמעט 20 דקות נסיעה ברכבת, ההליכה לאוטובוס הרבה יותר נוחה, וזמן הנסיעה באוטובוס די דומה ובתדירות הרבה יותר גבוהה (וגם יש הרבה יותר רכבות והמחיר נמוך יותר...).
תודה

בדקתי את המסלול בעצמי, ונראה לי שברכבת עד לשלום, ומשם קו 40 למגדלי קונקורד יהיה באמת יותר נוח.

אוהד11

New member
עוצרים קרוב לבסיס מש"א 700?
הבנתי שזה ליד שער דרום
אם אתה צריך ליד שער דרום, עליך לקחת את הקווים
7/45 עד תה"ש ולהחליף ל- 1 שמגיע עד שער דרום, או לצאת למחלף גב"ש, לקחת 164 עד מסובים ולהחליף ל- 36/37/475 עד שער דרום

דניאל 130

New member
מרח' בן גוריון בתל אביב לרח' יד חרוצים
האם ישנם איזשהם קווי אוטובוס מאזור אבן גבירול (בן גוריון) ליד חרוצים? או מאזור כיכר רבין? בתודה
קו 9 עד יצחק שדה פינת המסגר
ומשם לפנות שמאלה לרחוב המסגר אחרי שחוזרים לפינה והולכים לאורך המסגר עד שמגיעים לפינה של יד חרוצים(7דקות הליכה).

nurit224

New member
הכוונה כיצד להגיע להוד השרון ממרכזית ת"א

היי אני צריכה הכוונה למחר כיצד להגיע להוד השרון, אזור התעשיה, נווה נאמן רח' המסגר 3, מהתחנה המרכזית בת"א
תודה לכל המשיבים

elitrou

New member
הכוונה כיצד להגיע להוד השרון ממרכזית ת"א

היי אני צריכה הכוונה למחר כיצד להגיע להוד השרון, אזור התעשיה, נווה נאמן רח' המסגר 3, מהתחנה המרכזית בת"א
תודה לכל המשיבים
קוים 921 או 641 של אגד

המממ

New member
מגבעת שמואל לרח' יפת ביפו
שלום לכם, אשמח לדעת מה הדרך השפוטה והמהירה ביותר להגיע מגבעת שמואל לרחוב יפת ביפו (באיזור השעון, אבולעפיה, שוק הפשפשים...). חן חן! ערב טוב ושקט שיהיה לנו!

מצב
הנושא נעול.
למעלה