שרשור הכוונה ומודיעין 23.4.2010

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
בסיס נבטים לבה"ד 1>>>
קו 59 של מטרופולין מבסיס נבטים לב"ש ומב"ש קו 60 של מטרופולין לבה"ד 1. לשים לב רק 4-5 נסיעות ביום נכנסות לבה"ד 1. כל הזמנים נמצאים באתר מטרופולין metropoline.com יש לשים לב ליום בשבוע המבוקש. על מנת לדעת מהו הלו"ז של קו 60 לבה"ד 1 יש לחפש כך: מוצא - באר שבע, יעד - מחנה לסקוב בה"ד 1... קו 60 יוצא מרציף מספר 13 במרכזית ב"ש.

perhay

New member
אני זקוקה להכוונה
שלום לכם אני זקוקה להכוונה לנסיעה בתחבורה ציבורית ביום ששי הבא בשעות הבוקר מבית קשת לכרמיאל. בדקתי כבר באתר של אגד, אבל אין קשר ישיר בין שני המקומות, ולכן מצפה שאולי תכוונו אותי לאופציות קלות ומהירות. תודה מראש שבת שלום! פנינה

mister K

New member
אני זקוקה להכוונה
שלום לכם אני זקוקה להכוונה לנסיעה בתחבורה ציבורית ביום ששי הבא בשעות הבוקר מבית קשת לכרמיאל. בדקתי כבר באתר של אגד, אבל אין קשר ישיר בין שני המקומות, ולכן מצפה שאולי תכוונו אותי לאופציות קלות ומהירות. תודה מראש שבת שלום! פנינה
לוקחים כל קו של אגד מבית קשת לצומת גולני...
ומשם קו 30 של עפיפי עד כרמיאל. הלו"ז של קו 30 מופיע באתר חברת "נצרת נסיעות ותיירות". אופציה נוספת: כל קו ממסעף בית קשת לטבריה ומשם קו 56 לכרמיאל, אם הזמנים שלו יותר מתאימים.

perhay

New member
לוקחים כל קו של אגד מבית קשת לצומת גולני...
ומשם קו 30 של עפיפי עד כרמיאל. הלו"ז של קו 30 מופיע באתר חברת "נצרת נסיעות ותיירות". אופציה נוספת: כל קו ממסעף בית קשת לטבריה ומשם קו 56 לכרמיאל, אם הזמנים שלו יותר מתאימים.
תודה. אבדוק את שתי האופציות

נועהשקד

New member
גבעת אולגה - נתניה
הי, איך מגיעים מגבעת אולגה (רח' הקונגרס או הראשונים) לנתניה (תחנה מרכזית)? זה לא כזה ברור מאתרי החברות. הבנתי שצריך לקחת קו 7 של אגד עד כביש החוף ומשם איזשהו אוטובוס לנתניה. אבל באתר של אגד כתוב שקו 7 עוצר בהילל יפה והשאלה היא איך אפשר לעבור לצד השני של כביש החוף? האם יש שם גשר? אם יש לכם רעיון אחר, אשמח לשמוע תודה!

scooby5

Member
גבעת אולגה - נתניה
הי, איך מגיעים מגבעת אולגה (רח' הקונגרס או הראשונים) לנתניה (תחנה מרכזית)? זה לא כזה ברור מאתרי החברות. הבנתי שצריך לקחת קו 7 של אגד עד כביש החוף ומשם איזשהו אוטובוס לנתניה. אבל באתר של אגד כתוב שקו 7 עוצר בהילל יפה והשאלה היא איך אפשר לעבור לצד השני של כביש החוף? האם יש שם גשר? אם יש לכם רעיון אחר, אשמח לשמוע תודה!
הנה רעיון
קו 3, 7 או 7א של אגד עד לצומת המרומזר שאחרי הירידה מגשר אולגה (נקרא צומת הלל יפה באתר אגד). משם לעבור את הכביש ולקחת קו 729 של נתיב אקספרס. את 729 אפשר לתפוס גם בתחנה שליד תחנת הדלק, ללא צורך בנסיעה באגד, אם בא לך ללכת כמה דקות.

down under

New member
גבעת אולגה - נתניה
יש ללכת ברגל, במקרה המקסימלי 10
דקות, עד לכביש החוף (לתחנת הדלק 'דלק'). שם יש קווים שנוסעים לת"א וחלקם גם לנתניה. כל הקווים לת"א עוצרים גם עוצרים במחלף נתניה צפון, הנמצא כ-15 דקות הליכה איטית ממרכזית נתניה, וחוץ מזה שיש גם קווים לנתניה עצמה.

olli3

New member
מנהל
יש פה ירושלמים? שאלה
אני צריכה להגיע לגבעת שאול (נראה לי שככה זה נקרא) בירושלים, לרחוב בית הדפוס. אני מגיעה באוטובוס מהמרכז לתחנה המרכזית בירושלים, ומשם איך אני ממשיכה?
לא ירושלמי אך כך זה נקרא
אני מאמין שלאורנג' אבל לא משנה... רחוב בית הדפוס הינו רחוב שמקביל לרחוב כנפי נשרים (דקה וחצי הליכה בינהם). קו 67 מבנייני האומה עד לרחוב בית הדפוס עצמו - בתדירות משתנה בין 10-20 דקות במהלך היום. בנוסף קווים 15,29,74,75,60 עכשיו נשאלת השאלה מהיכן במרכז הארץ, לא רק מת"א יש קווים מהירים לירושלים, אולי נוכל לעזור גם בזה...

olli3

New member
מנהל
לא ירושלמי אך כך זה נקרא
אני מאמין שלאורנג' אבל לא משנה... רחוב בית הדפוס הינו רחוב שמקביל לרחוב כנפי נשרים (דקה וחצי הליכה בינהם). קו 67 מבנייני האומה עד לרחוב בית הדפוס עצמו - בתדירות משתנה בין 10-20 דקות במהלך היום. בנוסף קווים 15,29,74,75,60 עכשיו נשאלת השאלה מהיכן במרכז הארץ, לא רק מת"א יש קווים מהירים לירושלים, אולי נוכל לעזור גם בזה...
הקווים האחרים מלבד 67 מגיעים לכנפי נשרים

לא ירושלמי אך כך זה נקרא
תודה רבה!
אתה יודע במקרה, איך אני מגיעה מהתחנה המרכזית לבניני האומה? זה קרוב? ולגבי ההגעה לירושלים, זה בסדר, אני גרה די קרוב למקום בו יש קו 480 בתל-אביב. ושוב תודה

דניאל 130

New member
תודה רבה!
אתה יודע במקרה, איך אני מגיעה מהתחנה המרכזית לבניני האומה? זה קרוב? ולגבי ההגעה לירושלים, זה בסדר, אני גרה די קרוב למקום בו יש קו 480 בתל-אביב. ושוב תודה
קרוב מאוד-מקביל לתחנה מרכזית
יש מנהרה שמחברת בין המקומות.

תמרה222

New member
אתה בטוח שיש מנהרה?
אני מכיר שפשוט חוצים את רחוב יפו ואז את רחוב שז"ר...
יש מנהרה, לא צריך לעבור בה
לגבעת שאול האוטובוסים הם בצד ההפוך של הרחוב מבנייני האומה. יש שביל שמחבר בין יפו לשז"ר ובצד הזה התחנות הרלוונטיות, אין צורל להמשיך הלאה במנהרה.

olli3

New member
מנהל
קרוב מאוד-מקביל לתחנה מרכזית
יש מנהרה שמחברת בין המקומות.
כולכם צודקים וטועים יחדיו... הסבר....
קיימת מנהרה בין ברחוב יפו בין הצד של המרכזית לצד השני של הרחוב, אבל היא סגורה מזה כמה שנים טובות. על כן יש מעבר חציה (יש בעצם שניים) ברחוב יפו שכל 2 דקות הוא נותן אור ירוק להולכי הרגל למשך 20 שניות וחוזר להיות ירוק עבור האוטובוסים. קיימת גם מנהרה מתחת לשדרות שז"ר שמעבירה אותך לצד של בנייני האומה. אבל אין שום צורך לחצות לצד של בנייני האומה. הקווים שהיא צריכה עוצרים מול בנייני האומה. על כן אסכם כך; *אין שום צורך להשתמש באף מנהרה. *ברגע שיורדים מ480 קיימות שתי אופציות: 1. להיכנס לקניון המרכזית ולצאת מהצד השני שלו ברחוב יפו, לחצות את רחוב יפו וללכת בדרך הארעית לשדרות שז"ר (כל מי שתראי בירושלים יגיד לך איפה זה בנייני האומה). הדרך הינה ארעית כי בונים שם את הרכבת הקלה, אי אפשר לפספס את המעבר הזה. 2. על מנת לא להתייגע מהתור הארוך כולל הבידוק הקפדני בכניסה למרכזית, קיימת אופציה אחרת. אופציית האחורה פנה. 480 הוריד ברציף ההורדה, עכשיו הולכים אחורה (לכיוון ממנו הוא הגיע) עוברים את השומר, יש כיכר קטנה מצד ימין, ממשיכים ישר מעט ובעצם הולכים אחרי מספר לא מבוטל של אנשים עד שרואים גרם מדרגות ארוך מצד שמאל שבקצהו כביש (זהו רחוב יפו). חוצים את הרחוב והולכים בכיוון העליה, את הדרך הארעית כבר תראי. ושוב פשוט לשאול לבנייני האומה וכולם יורו לך היכן המקום. *אם כבר אז רק בחזור יש צורך להשתמש במנהרה של בנייני האומה. כל הקווים שרשמתי,חוץ מקו 60 מורידים בבנייני האומה. קו 60 מוריד בפתח המרכזית - רחוב יפו.

כולכם צודקים וטועים יחדיו... הסבר....
קיימת מנהרה בין ברחוב יפו בין הצד של המרכזית לצד השני של הרחוב, אבל היא סגורה מזה כמה שנים טובות. על כן יש מעבר חציה (יש בעצם שניים) ברחוב יפו שכל 2 דקות הוא נותן אור ירוק להולכי הרגל למשך 20 שניות וחוזר להיות ירוק עבור האוטובוסים. קיימת גם מנהרה מתחת לשדרות שז"ר שמעבירה אותך לצד של בנייני האומה. אבל אין שום צורך לחצות לצד של בנייני האומה. הקווים שהיא צריכה עוצרים מול בנייני האומה. על כן אסכם כך; *אין שום צורך להשתמש באף מנהרה. *ברגע שיורדים מ480 קיימות שתי אופציות: 1. להיכנס לקניון המרכזית ולצאת מהצד השני שלו ברחוב יפו, לחצות את רחוב יפו וללכת בדרך הארעית לשדרות שז"ר (כל מי שתראי בירושלים יגיד לך איפה זה בנייני האומה). הדרך הינה ארעית כי בונים שם את הרכבת הקלה, אי אפשר לפספס את המעבר הזה. 2. על מנת לא להתייגע מהתור הארוך כולל הבידוק הקפדני בכניסה למרכזית, קיימת אופציה אחרת. אופציית האחורה פנה. 480 הוריד ברציף ההורדה, עכשיו הולכים אחורה (לכיוון ממנו הוא הגיע) עוברים את השומר, יש כיכר קטנה מצד ימין, ממשיכים ישר מעט ובעצם הולכים אחרי מספר לא מבוטל של אנשים עד שרואים גרם מדרגות ארוך מצד שמאל שבקצהו כביש (זהו רחוב יפו). חוצים את הרחוב והולכים בכיוון העליה, את הדרך הארעית כבר תראי. ושוב פשוט לשאול לבנייני האומה וכולם יורו לך היכן המקום. *אם כבר אז רק בחזור יש צורך להשתמש במנהרה של בנייני האומה. כל הקווים שרשמתי,חוץ מקו 60 מורידים בבנייני האומה. קו 60 מוריד בפתח המרכזית - רחוב יפו.
תודה לolli3 ולכל מי שעזר
אני אדפיס את ההודעה שלך ואקח אותה איתי לירושלים

olli3

New member
מנהל
תודה לolli3 ולכל מי שעזר
אני אדפיס את ההודעה שלך ואקח אותה איתי לירושלים
מה שבטוח :) כשתגיעי לשם תראי שהכל ברור
וממש לא מסובך. על תנסי לחפש את שילוט קווי האוטובוס בתחנה שם (יש שם כמה תחנות אבל האוטובוסים עוצרים איפה שאפשר). פשוט שאי מבט לכיוון הכביש וברגע שמגיע אחד הקווים שלך (לא תחכי יותר משתי דקות כדי שזה יקרה), לכי במהירות אליו, אחרת הוא פשוט יסע, הוא מעכב שם עוד אוטובוסים שרוצים להעלות ולהוריד נוסעים. הכל קורה בתחנה הזאת מאד מהר. אני תמיד מתפלא כל פעם מחדש על נהגי אגד בירושלים שמצליחים לעמוד בכל הבלאגן הזה יום יום בלי תאונות. זה פשוט פלא. ורוב העיר היא אסון תחבורתי, סמטאות צרות, פניות חדות, מלא אוטובוסים מפרקיים (אקורדיון), בלאגן אחד שלם ואגד, אגד מנצחת על הבלאגן הזה בעיניים עצומות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה