שרשור הכוונה ומודיעין 15.4.2010

מצב
הנושא נעול.

yodan

New member
מנווה שרת לרמת אפעל
שלום, אני מחפש דרך יעילה להגיע מנווה שרת בת"א (מרחק הליכה קצר מקריית עתידים) לרמת אפעל (או לפחות למסוף אלוף שדה). יש משהו יותר טוב מלנסוע עד רכבת מרכז בת"א ב-42 ומשם 55? תודה!

mister K

New member
מנווה שרת לרמת אפעל
שלום, אני מחפש דרך יעילה להגיע מנווה שרת בת"א (מרחק הליכה קצר מקריית עתידים) לרמת אפעל (או לפחות למסוף אלוף שדה). יש משהו יותר טוב מלנסוע עד רכבת מרכז בת"א ב-42 ומשם 55? תודה!
אפשר בקו 7ב עד תל השומר.
אבל המסלול שלו מאוד ארוך.

VHK1

New member
מיקום תחנות האוטובוס בתחנת השלון
היי אני תוהה, כשאני יוצא מתחנת השלום לרחוב, גבעת התחמושת אם אני לא טועה, איפה נמצאת התחנה של 56 לכיוון גבעתיים? תודה!

mister K

New member
היי אני תוהה, כשאני יוצא מתחנת השלום לרחוב, גבעת התחמושת אם אני לא טועה, איפה נמצאת התחנה של 56 לכיוון גבעתיים? תודה!
על הגשר בצידו הדרומי.
לא בכניסה לתחנת הרכבת אלא ממול, בצד השני של הכביש. אם כי יש גם יציאה ישירות מרציפי התחנה לצד הזה של הגשר.

אוהד11

New member
בגבעת התחמושת, ביציאה מהרכבת לכיוון גבעתיים

שאלה על קווי לילה
היי, נכנסתי לאתר של קווי לילה (גוש דן), רשום על קו 463 תדירות ובאילו רחובות הוא עובר, אבל לא רשום באילו מספרים. אני מחפשת לדעת איפה באלנבי (לכיוון ר"ג) הוא עוצר? תודה מראש על המענה, ותודה לכם על שתמיד אתם עוזרים ועונים מהר

mister K

New member
שאלה על קווי לילה
היי, נכנסתי לאתר של קווי לילה (גוש דן), רשום על קו 463 תדירות ובאילו רחובות הוא עובר, אבל לא רשום באילו מספרים. אני מחפשת לדעת איפה באלנבי (לכיוון ר"ג) הוא עוצר? תודה מראש על המענה, ותודה לכם על שתמיד אתם עוזרים ועונים מהר
התחנות לכיוון רמת גן הן בצד המערבי של הכביש.
לכיוון רמת גן האוטובוס נוסע דרומה באלנבי. לכיוון רידינג הוא נוסע צפונה.

התחנות לכיוון רמת גן הן בצד המערבי של הכביש.
לכיוון רמת גן האוטובוס נוסע דרומה באלנבי. לכיוון רידינג הוא נוסע צפונה.
זה ברור לי
אני שואלת אם מישהו יודע איפה התחנות באלנבי, זה רחוב די ארוך..

אייני

New member
תגידו, ביום שלישי (עצמאות) יש אוטובוסים רגיל?
ואיזה קווים מגיעים מחוף הים של ראשון לציון לסופרלנד? (והאם הם עובדים כרגיל ביום שלישי כמובן) תודה רבה לעונים!

mister K

New member
ואיזה קווים מגיעים מחוף הים של ראשון לציון לסופרלנד? (והאם הם עובדים כרגיל ביום שלישי כמובן) תודה רבה לעונים!
ביום העצמאות קווי התח"צ יפעלו במתכונת מיוחדת.
יש להתעדכן באתרי חברות התח"צ על לוחות הזמנים ליום זה.

אייני

New member
החוף ד"א נקרא חוף 4 על 4 או משהוXD

מצב
הנושא נעול.
למעלה