שרשור הכוונה ומודיעין 14.4.2010

מצב
הנושא נעול.

MiOB

New member
לא שאלת הכוונה, אלא שאלה בנוגע לתחנת רכבת..
היא לבטח נשאלה יותר מעשר פעמים בעבר: האם ישנה סיבה שברציפי תחנת הרכבת תל-אביב ההגנה אין שלטים אלקטרוניים? האם מתוכננים שלטים אלקטרוניים? תודה.

orenhz

Member
מגבעת שמואל לביאליק 127
היי, איך מגיעים מגבעת שמואל, בניין עמיטק לביאליק 127 רמת גן? תודה
מגבעת שמואל קו 69 של "קווים" עד מכון מור
ומשם קו 66 של "דן" עד ביאליק 127. אפשרות נוספת קווים 64/70 של "דן" או 68 של "קווים" מצומת קוקה-קולה עד מכון מור ומשם קו 66 של "דן" עד ביאליק 127.

Image of me

New member
מגבעת שמואל לביאליק 127
היי, איך מגיעים מגבעת שמואל, בניין עמיטק לביאליק 127 רמת גן? תודה
אפשר גם בלי להחליף אוטובוס:
לרדת בבורסת היהלומים וללכת 10 דקות ברגל (לאורך רחוב תובל או לאורך אבא הילל).

euronitzan

New member
הגעה לגני התערוכה בת"א מפ"ת?
הי מישהו מכיר אוטובוס שיוצא מתחנה מרכזית בפ"ת או איזור צומת גנים ומגיע קרוב לגני התערוכה? תודה.
קו 49 של דן.
יורדים בתחנה האחרונה של הקו (רכבת אונ'), נכנסים לתחנה וחוצים אותה לצד השני, שם ממוקמים גני התערוכה.

scooby5

Member
מת"א מרכזית לזאפה ת"א.
כתבתי גם בשרשור הקודם, ואני מגיעה מראשל"צ אם יש אוטובוס משם..
באיזו שעה של היום?
בחלק מהיום יש את קו 75א של אגד עד המקום. בשאר היום, כדאי להגיע לרכבת מרכז ומשם קווים 20/42/40 של דן, עם עדיפות לקו 20 (עוצר ליד הגן המשולש שמול מסוף ארלוזרוב).

אוהד11

New member
מצריפין לבת ים?
חייבים לעבור בתחנה המרכזית?
משער ירושלים/יפו לבת ים 144/404 מספר פעמים
ביום. לו"ז באתר של אגד. במידה שהשעות אינן מתאימות אפשר לקחת כל קו של סופרבוס שעובר במקום עד צומת חולון ומשם 43/143/86 לבת ים

siro1

New member
מגשר בר אילן/ מסוף עמידר להיכל התרבות פ"ת
(הכבאים 5 פ"ת*) במודיעין אמרו לי 2 אוטובוסים- 70 לגהה ומשם 92 ולרדת בשטממפר פינת הכבאים אבל משום מה באתר דן לא מוזכרת תחנה כזו עבור קו 92 האם יש אופציה אחרת ? תודה רבה!!

orenhz

Member
מגשר בר אילן/ מסוף עמידר להיכל התרבות פ"ת
(הכבאים 5 פ"ת*) במודיעין אמרו לי 2 אוטובוסים- 70 לגהה ומשם 92 ולרדת בשטממפר פינת הכבאים אבל משום מה באתר דן לא מוזכרת תחנה כזו עבור קו 92 האם יש אופציה אחרת ? תודה רבה!!
קו 164 של אגד עד מרכזית פ"ת. 5 דק' הליכה משם

מצב
הנושא נעול.
למעלה