חג אביב שמח לכולם

מצב
הנושא נעול.
ושי קטן: 66-355 בימיו הטובים !!!
"המקשר" כמובן !
ושי קטן: 66-332 בימיו הטובים !!!
"המקשר" כמובן, אך כבר בצבעי "אגד" ברחוב בן-יהודה בירושלים לפני שנהרס והפך למדרחוב.... התקופה - 1975 - תקופה בה רחוב בן-יהודה רחש חיים עם בתי עסק נהדרים שלא נותרו לאחר הפיכת המקום למדרחוב. חג שמח לכולם עם הרבה מאוד געגועים ל-ליילנד רויאל טייגר הנהדר !

"המקשר" כמובן !
בונוס לחג: 66-038 ברחוב ינאי י-ם:
אוטובוס נהדר של "המקשר" שזכור לי היטב מהילדות ! כאן הוא ליד בנין מס' 6 ברחוב ינאי בירושלים ! ממול ממילא שהיתה ואיננה עוד.... חג שמח ! יאללללה באיייי !

olli3

New member
מנהל
"המקשר" כמובן !
מה כתוב בפתק היעד?
רשום תל אביב וזה רואים בבירור, מצד ימין רשום באר שבע והמספר שמתחת הוא 44 ועוד ספרה שאני לא מצליח לזהות. אז מה רשום שם? עד כמה שאני יודע הייתה נסיעה של המקשר מירולשים לבאר שבע כקו 443 (כפי שהוא היום) וכקו 445 דרך פלוגות.

מה כתוב בפתק היעד?
רשום תל אביב וזה רואים בבירור, מצד ימין רשום באר שבע והמספר שמתחת הוא 44 ועוד ספרה שאני לא מצליח לזהות. אז מה רשום שם? עד כמה שאני יודע הייתה נסיעה של המקשר מירולשים לבאר שבע כקו 443 (כפי שהוא היום) וכקו 445 דרך פלוגות.
נכון, היה קו לבאר-שבע וקו לתל-אביב שיצאו מ
מהתחנה המרכזית ברחוב יפו בתוך החצר של בנין העמודים. לגבי השאר: אכן 443. יש לי באיזה מקום עוד תמונה של 66-355 לאחר שהושבת במגרש ההשבתות בקרית משה. צילם אותה צביקה. אחפש אותה בהזדמנות.

נכון, היה קו לבאר-שבע וקו לתל-אביב שיצאו מ
מהתחנה המרכזית ברחוב יפו בתוך החצר של בנין העמודים. לגבי השאר: אכן 443. יש לי באיזה מקום עוד תמונה של 66-355 לאחר שהושבת במגרש ההשבתות בקרית משה. צילם אותה צביקה. אחפש אותה בהזדמנות.
יו אני זוכרת את התחנה המרכזית בחצר
של בנין העמודים, כך זכור לי לפחות מ-1958 כשבאנו לתערוכת העשור בבניני האומה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה