שרשור הכוונה ומודיעין 29/3

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
היי, יש לי שאלה :)
איך מגיעים לחוף ניצנים עם אוטובוסים או אם יש קו ישיר מתחנה מרכזית כלשהי... או מה שאתם יודעים תודה מראש:)
השאלה מהיכן את מגיעה...
מהדרום, מהמרכז, מהצפון... בכל מקרה אני מאמין שמדובר על פסטיבל בומבלה סביר להניח. יש יותר מידי קווים שמגיעים למקום ממקומות שונים בארץ, מהיכן את יוצאת לדרכך? דבר שני כל הקווים עוצרים בצומת ניצנים (חוץ מקו 16 השייך לחברת ויאולה, קונקס לשעבר, מאשדוד או מאשקלון שנכנס למתחם הקרווילות של היישוב ניצן). אך תדירותו נמוכה מאד - כמה פעמים ביום. היישוב ניצן קרוב יותר לחוף ניצנים מאשר צומת ניצנים. מבאר שבע, דרך צומת להבים, צומת בית קמה, קרית גת, פלוגות קו 368 של חברת מטרופולין (קו 368א לא טוב לעניין הזה). מצומת גילת, נתיבות, ישובי סעד, שדרות ויישובי שדרות קו 353 מטרופולין. מאשקלון קו 15 ויאולה וקו 16 כאמור שנכנס ליישוב ניצן, קו 311 אגד וקו 355 של אגד (קווי אגד לא תדירים). מאשדוד קווים 15/16 של ויאולה או 368 של מטרופולין (שוב לא 368א). מיבנה שדרות העצמאות קו 353 מטרופולין. ממרכזית חדשה ראשל"צ קו 353 מטרופולין. ממרכזית ת"א, צומת חולון, אזור (כביש 44) קו 300 אגד (ישיר) וקו 353 מטרופולין דרך מרכזית ראשל"צ ויבנה. מקניון איילון דרך בני ברק, כביש גהה (גשר קוקה קולה, מחלף בר אילן ומחלף מסובים) קו 355 של אגד (לא מומלץ עושה סיבובים בבני ברק וגם לא תדיר אבל מול שיקול של נסיעה עד למרכזית ת"א לפעמים כדאי), כמו כן לבאים מאיזור יהוד זאת אופציה נחמדה. אלו כל האופציות שאני מכיר, לגבי 355 אני לא זוכר אם הוא קו מהדרין או שלא. מקווה שאין אף טעות, 3 וחצי בבוקר ואני בהפסקה מנקיונות :)

אוהד11

New member

יש קו שמגיע מעזריאלי לסינמטק?
מעזריאלי אפשר להגיע לסינמטק בהליכה של כעשר
דקות דרך הרחובות בגין והארבעה. באוטובוס ניתן להגיע עם 63 עד הסינמטק. תחנת העליה נמצאת בדרך בגין, מול עזריאלי, נסיעה של ארבע תחנות

Raven13

New member
מעזריאלי אפשר להגיע לסינמטק בהליכה של כעשר
דקות דרך הרחובות בגין והארבעה. באוטובוס ניתן להגיע עם 63 עד הסינמטק. תחנת העליה נמצאת בדרך בגין, מול עזריאלי, נסיעה של ארבע תחנות
תודה!

63 של איזו חברה?

zab543

New member
קו 52 של דן
היי, מישהו יודע אם לקו 52 של דן יש תחנה בעזריאלי לכיוון ר"ג ? אם כן, מה התדירות שלו ?
תשובה
לא, יש לך תחנה ברח' לה גארדיה פינת המסגר וזה הכי קרוב שיש לעזריאלי, לגבי התדירות 52 אינו תדיר בכלל ומגיע פעם בחצי שעה במקרה הטוב.

קו 52 של דן
היי, מישהו יודע אם לקו 52 של דן יש תחנה בעזריאלי לכיוון ר"ג ? אם כן, מה התדירות שלו ?
שלילי. 52 אינו עובר בעזריאלי..
מעזריאלי לרמת גן ניתן להגיע באמצעות הקווים, 40,42,60,63.. ויש עוד קווים שעוברים לאורך ז'בוטינסקי ברמת גן כמו 51,54...

down under

New member
או.קיי, אז..
אתם מכירים קווים של אגד שעוברים בר"ג ? או שרק דן ?
מה זה רמת גן? ר"ג זו עיר ענקית בשטח
מקצה לקצה שלה זה מעל ל-4.5 ק"מ, כלומר מעל שעה הליכה (יש גם גבעות רציניות, היא לא כולה מישורית). להיכן בר"ג אתה צריך, למען השם?

Or942

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 29/3
הגעה לסופרלנד ביום רביעי
ביום רביעי אני מתכנן לנסוע לסופרלנד בראשל''צ. לפי מה שראיתי הדרך להגיע לשם היא אוטובוס 83 ממסוף ארלוזורוב בת''א לתחנה המרכזית הישנה בראשל''צ ומשם מונית של מוניות העיר קו 2 או 85. האם זאת הדרך היחידה להגיע לסופרלנד? כמה עולה מונית של מונית העיר והאם המונית מגיעה עד הכניסה לסופרלנד? וכמה עולה האוטובוס מת''א לראשל''צ?

אוהד11

New member
הגעה לסופרלנד ביום רביעי
ביום רביעי אני מתכנן לנסוע לסופרלנד בראשל''צ. לפי מה שראיתי הדרך להגיע לשם היא אוטובוס 83 ממסוף ארלוזורוב בת''א לתחנה המרכזית הישנה בראשל''צ ומשם מונית של מוניות העיר קו 2 או 85. האם זאת הדרך היחידה להגיע לסופרלנד? כמה עולה מונית של מונית העיר והאם המונית מגיעה עד הכניסה לסופרלנד? וכמה עולה האוטובוס מת''א לראשל''צ?
אין צורך להגיע עד התחנה המרכזית הישנה, כי אם
לרדת בכביש הכניסה לסופר לאנד ומשם ברגל, או לנסות עם מוניות 85, שחלקן נכנסות עד האתר. גם 84 מגיע עד הכניסה למקום. הוא יוצא מהתחנה מרכזית בת"א

מצב
הנושא נעול.
למעלה