הקדמת רכבת ראשונה מדימונה לב''ש צפון ממחר

מצב
הנושא נעול.

בשל ביקוש לרכבת בוקר מוקדמת מדימונה לצפון , הוקדם מועד יציאת הרכבת מדימונה לשעה 06.00 במקום בשעה 07.00 , רכבת שבוטלה לאחר פעילות קצרה שהחלה בתחילת החודש. לא חל שינוי בזמני הרכבות האחרות שפועלות בקו דימונה. מידע רשמי מצוי מעתה באתר ר''י.

davidfainshtein

Member
מנהל

בשל ביקוש לרכבת בוקר מוקדמת מדימונה לצפון , הוקדם מועד יציאת הרכבת מדימונה לשעה 06.00 במקום בשעה 07.00 , רכבת שבוטלה לאחר פעילות קצרה שהחלה בתחילת החודש. לא חל שינוי בזמני הרכבות האחרות שפועלות בקו דימונה. מידע רשמי מצוי מעתה באתר ר''י.
דימונה? ביקוש?
הא??

easylivin

New member
מסתבר שיש ביקוש לרכבת בוקר מוקדמת
בקרב חיילים, סטודנטים ו''סתם'' נוסעים מהשורה המבקשים להגיע מוקדם בבוקר לת''א בפרט, ולגוש דן ולצפון הארץ בכלל.
אבל ההסעות לתחנה בוטלו "מחוסר ביקוש"...

תודה על העדכון, מייקל. ייתכן שכמה פרופסורים מכובדים יתקשו להירדם היום בלילה...

easylivin

New member
צודק, כבוד הרב! הפרופסורים המכובדים הרבה
יותר מודאגים מהנתונים האלה. שנה אחר שנה, הציבור מצביע ברגליים ורוצה רכבת.
יש משהו מוזר בטירוף בגיליון הזה...
מספרי הנוסעים שמפויעים בו, אינם מספרים שלמים אלא שברים עשרוניים עם הרבה ספרות אחרי הנקודה.
איך בדיוק הם ספרו ככה את הנוסעים?!..

easylivin

New member
מספרי הנוסעים שמפויעים בו, אינם מספרים שלמים אלא שברים עשרוניים עם הרבה ספרות אחרי הנקודה.
* למשל, בתחנת דימונה היו בחודש ינואר
בדיוק 1958.1335400082 עולים ויורדים בסך הכל. הכיצד?..

בועז ל

New member
אצלי הכול בסדר. כולם שלמים ובריאים.

בועז ל

New member
אני מקווה שאף אחד לא נתקע לר"י בסבסבת...
שמע, אריק: קיים חישוב מיוחד בר"י ביחס לנשים
בהיריון. לדוגמא: אישה בחודש השלישי להריונה= 1.333333 נוסעים. אישה בחודש השישי= 1.666666. וכך הלאה: אישה הנמצאת בחודש התשיעי להריונה, בעלה יחושב כ-0.999 נוסעים. אני מקווה שבזאת נפתרה התעלומה.

easylivin

New member
שמע, אריק: קיים חישוב מיוחד בר"י ביחס לנשים
בהיריון. לדוגמא: אישה בחודש השלישי להריונה= 1.333333 נוסעים. אישה בחודש השישי= 1.666666. וכך הלאה: אישה הנמצאת בחודש התשיעי להריונה, בעלה יחושב כ-0.999 נוסעים. אני מקווה שבזאת נפתרה התעלומה.
זהו, עלית עליהם, בועז! מה שנשאר זה לברר כיצד
בדיוק הסבסבת יודעת, באיזה חודש נמצאת האישה ומיהו בעלה בר המזל.

amit1270

New member
אל תשכח שמדובר ב*אומדן*

amit1270

New member
צודק, כבוד הרב! הפרופסורים המכובדים הרבה
יותר מודאגים מהנתונים האלה. שנה אחר שנה, הציבור מצביע ברגליים ורוצה רכבת.
שוב אתה מחביא נתונים חשובים בשרשורים
אחרים, במקום לפתוח שרשורים עצמאיים.

amit1270

New member
ממזר, אתה מכיר את נקודות החולשה שלי

תל חצור? מתי צולם הנסיך יפה התואר?
אתמול
האמת, די התאכזבתי. אולי לא הגעתי לנקודה הנכונה, אבל חוץ מהקבוצה הזאת לא ראיתי משהו נוסף, פרט לכמה בודדים ממש למעלה במדרון התלול. אחרי תלאות הדרך שעברתי כדי להגיע לקבוצה הזאת - גדרות תיל, שיחי פטל דקורני וסרפדים צורבים - החלטתי שזה הספיק לי. נראה לי גם שהשנה הם יצאו נמוכים למדי - כ-40 ס"מ בסך הכל. החדשות הטובות - שיא הפריחה עוד לא לפנינו (שים לב לניצנים ולפרחים הסגורים בתמונה
).

בועז ל

New member
אתמול
האמת, די התאכזבתי. אולי לא הגעתי לנקודה הנכונה, אבל חוץ מהקבוצה הזאת לא ראיתי משהו נוסף, פרט לכמה בודדים ממש למעלה במדרון התלול. אחרי תלאות הדרך שעברתי כדי להגיע לקבוצה הזאת - גדרות תיל, שיחי פטל דקורני וסרפדים צורבים - החלטתי שזה הספיק לי. נראה לי גם שהשנה הם יצאו נמוכים למדי - כ-40 ס"מ בסך הכל. החדשות הטובות - שיא הפריחה עוד לא לפנינו (שים לב לניצנים ולפרחים הסגורים בתמונה
).
יפה לך.
לי לא הלך כלל עם האירוס הנצרתי. הבחור לא נמצא בהר דבורה, לא בגבעת המורה ולא בהר הקפיצה. כנראה שפספסתי אותו השנה.
האירוס ההדור, לעומתו, מגיע לשיא הפריחה באמצע אפריל עד תחילת מאי במקביל לעוד אירוס מאוחר: אירוס ארם נהריים, או בשמו העממי: אירוס בתי הקברות. את האירוס ההדור אני מעדיף לצלם מתחת למצוקי רמים שמעל קריית שמונה. שיחי הפטל של תל חצור כבר מזמן אינם ברפרטואר הקרבי שלי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה