קו 38 התפיע לטובה, 141 שוב הפתיע לרעה

מצב
הנושא נעול.
היום בבוקר ראיתי את קו 38 מפרקי של דן עוזב את תחנת ז'בוטינסקי פינת החלוצים לכיוון פ"ת, למרבה הפלא הקו היה פרקי וממש עמוס, הרבה אנשים עומדים!! זה ממש הפתיע אותי בהתחשב שזה בדיוק הכיוון ההפוך של היוממות בבוקר, וגם הקו הזה לא ממש מגיע למקום מסוים, הוא מגיע לחור בקריית אריה פ"ת. 141 של דן גם בבוקר- חייבים לייעל אותו, הוא הגיע לרחוב בן גוריון עם 2 אנשים עליו!! שאחד ירד בבן גוריון. הוא נסע עד הסוף עם מספר אנשים בודדים (אני עליתי עליו, בשיא היינו 7 אנשים) והוא היה מפרקי. לא בזבוז?

down under

New member
היום בבוקר ראיתי את קו 38 מפרקי של דן עוזב את תחנת ז'בוטינסקי פינת החלוצים לכיוון פ"ת, למרבה הפלא הקו היה פרקי וממש עמוס, הרבה אנשים עומדים!! זה ממש הפתיע אותי בהתחשב שזה בדיוק הכיוון ההפוך של היוממות בבוקר, וגם הקו הזה לא ממש מגיע למקום מסוים, הוא מגיע לחור בקריית אריה פ"ת. 141 של דן גם בבוקר- חייבים לייעל אותו, הוא הגיע לרחוב בן גוריון עם 2 אנשים עליו!! שאחד ירד בבן גוריון. הוא נסע עד הסוף עם מספר אנשים בודדים (אני עליתי עליו, בשיא היינו 7 אנשים) והוא היה מפרקי. לא בזבוז?
סליחה, אבל לגבי קו 38 אין לך הרבה מושג
על מה אתה מדבר. ידוע לך לאיזה אזור תעשיה ענק הוא מגיע? הוא מגיע לפארק אזורים, שרק בו, בפארק אזורים, יש כ-3,500 עובדים! בנוסף, יש באזוה"ת קרית אריה, שגם לשם הקו הזה מגיע, עוד כמה אלפי עובדים. הקו הזה הוא מעולה למי שגר במרכז ודרום ת"א, וכן בר"ג וב"ב וצריך לאזוה"ת קרית אריה בכלל או לפארק אזורים בפרט. שכן פארק אזורים מרוחק יחסית מז'בוטינסקי, ומי שלוקח 51,66,82 יש לו עוד כרבע שעה הליכה. מי שלוקח את 38 יש לו שתי דקות הליכה בלבד...

מצב
הנושא נעול.
למעלה