ידיעה באתר רכבות בינלאומי על הסימנסים

מצב
הנושא נעול.
מדוע זה סודי המיקום של המחסום הזה?
הרי, להבדיל נניח לצורך הדוגמא, שמצאת פרצת אבטחה באחת התחנות, הרי שברור שלא תכתוב בפומבי היכן היא. זאת על מנת לא לתת למחבלים הארורים ו/או לסתם חורשי רעתנו, אינפורמציה מועילה וגם לא להכניס להם רעיונות לראש. כאן זה בדיוק ההיפך. אם תפרסם זאת ברבים יש סיכוי שנהגים שגולשים בפורום ידעו שעליהם להזהר באזור הזה הרבה יותר מאשר בשאר המחסומי כביש-מסילה ברחבי ארץ יזגרוּאל. ממש לא מבין את עניין החשאיות והסודיות סביב המחסום הזה. הרי העניין הוא פומבי, נהגים רואים רמזור וחושבים שהוא רמזור המחסום עצמו.
אל תצחיק אותי. אתה יודע מאמש איפה האתר
המדובר. כבר קיבלת את השם של המפגש. אז מה זו ההודעה המוזרה הזו? אני מעדיף לא לומר היכן זה מכל מיני טעמים. OK ?

down under

New member
אל תצחיק אותי. אתה יודע מאמש איפה האתר
המדובר. כבר קיבלת את השם של המפגש. אז מה זו ההודעה המוזרה הזו? אני מעדיף לא לומר היכן זה מכל מיני טעמים. OK ?
מה הקשר אלי? אין שום קשר!
ועובדה שגם מיקל אשבי, גם אני וגם איזיליווין חושבים שכן מן הראוי לפרסם היכן זה.

מה הקשר אלי? אין שום קשר!
ועובדה שגם מיקל אשבי, גם אני וגם איזיליווין חושבים שכן מן הראוי לפרסם היכן זה.
טוב עזוב, אתה לא מבין. הרי קיבלת אמש
ממני את שם המקום ואני לא מעוניין לכתוב אותו מסיבות השמורות איתי. עכשיו אתה מבין? לא כל דבר אני חייב להסביר לך. יש דברים מעבר לגו שאני לא מעוניין לדוש בהם. עצם העובדה שיש מפגש כזה בעייתי היא החשובה. גם מייקל יודע היטב היכן זה וגם אריק. עכשיו אתה רגוע? יופי. לילה טוב.

down under

New member
טוב עזוב, אתה לא מבין. הרי קיבלת אמש
ממני את שם המקום ואני לא מעוניין לכתוב אותו מסיבות השמורות איתי. עכשיו אתה מבין? לא כל דבר אני חייב להסביר לך. יש דברים מעבר לגו שאני לא מעוניין לדוש בהם. עצם העובדה שיש מפגש כזה בעייתי היא החשובה. גם מייקל יודע היטב היכן זה וגם אריק. עכשיו אתה רגוע? יופי. לילה טוב.
אני לא בקשתי הבהרות והסברים לא רק שלא לכל דבר
אלא כמעט ולא בקשתי ממך הסברים והבהרות כמעט על כלום. אז בטח ובטח שהמשפט "לא כל דבר אני חייב להסביר לך" ממש לא במקום. לעניינינו, העניין הוא שכן יש כאן עניין לציבור לדעת מהמחדל הזה על מנת להזהר עד כמה שאפשר. כאמור, זה לא מקרה שבו אתה חושף פרצה בטחונית שאז ברור שאסור לפרסמה בפומבי. פה זה בדיוק ההיפך, זה מכשול בפני עיוור לא לפרסם פומבית את מיקומו של המחדל הזה. מה עוד שהוא לא סודי באמת, כי בכל יום ויום עוברים כמה אלפי אנשים ליד הדבר הזה... שבוע טוב!

אני לא בקשתי הבהרות והסברים לא רק שלא לכל דבר
אלא כמעט ולא בקשתי ממך הסברים והבהרות כמעט על כלום. אז בטח ובטח שהמשפט "לא כל דבר אני חייב להסביר לך" ממש לא במקום. לעניינינו, העניין הוא שכן יש כאן עניין לציבור לדעת מהמחדל הזה על מנת להזהר עד כמה שאפשר. כאמור, זה לא מקרה שבו אתה חושף פרצה בטחונית שאז ברור שאסור לפרסמה בפומבי. פה זה בדיוק ההיפך, זה מכשול בפני עיוור לא לפרסם פומבית את מיקומו של המחדל הזה. מה עוד שהוא לא סודי באמת, כי בכל יום ויום עוברים כמה אלפי אנשים ליד הדבר הזה... שבוע טוב!
אני חוזר בפעם הרביעית: אמש קיבלת מסר
בעקבות שאלתך. עד כאן.

amit1270

New member
מדוע זה סודי המיקום של המחסום הזה?
הרי, להבדיל נניח לצורך הדוגמא, שמצאת פרצת אבטחה באחת התחנות, הרי שברור שלא תכתוב בפומבי היכן היא. זאת על מנת לא לתת למחבלים הארורים ו/או לסתם חורשי רעתנו, אינפורמציה מועילה וגם לא להכניס להם רעיונות לראש. כאן זה בדיוק ההיפך. אם תפרסם זאת ברבים יש סיכוי שנהגים שגולשים בפורום ידעו שעליהם להזהר באזור הזה הרבה יותר מאשר בשאר המחסומי כביש-מסילה ברחבי ארץ יזגרוּאל. ממש לא מבין את עניין החשאיות והסודיות סביב המחסום הזה. הרי העניין הוא פומבי, נהגים רואים רמזור וחושבים שהוא רמזור המחסום עצמו.
זה סודי ביותר...
יש מי שמעדיף לשמור מידע כזה בסוד אבל לא ממש מפריע לו להפיץ כל מיני שמועות על מסילות תת-קרקעיות סודיות שאם הן קיימות הרי שקיומן הוא סוד מדינה שגילויו מהווה עבירה על החוק.

LittleDevil

New member
באחד ממפגשי הרכבת בישראל הותקן
לא מזמן רמזור נוסף וטיפשי - רמזור רגיל, במרחק 20 מטר מהמסילה וזאת לפני הרמזור המסילתי. מי שעשה זאת הוא פושע. הרמזור הרגיל גורם לבילבול נורא לנהגים והשבוע כמעט ארעה במפגש הזה תאונה בין משאית לרכב מסילתי צהוב - מנופון גייזמאר. אם תתרחש שם תאונה זו תהיה אשמתה של הרכבת. לא תמיד שני הרמזורים מסונכרנים ולעיתים עברת את הראשון ואז מתחיל השני הרכבתי לצלצל. מתברר שיש גם אידיוטים ברכבת.
יש רמזור כזה על דרך גד פינשטיין ברחובות
במרחק קטן מאוד מהרמזור המסילתי. להערכתי, במרחק של כ-30 מטר ממנו. גם שם הוא אינו תורם מאומה אלא מבלבל את הנוסעים בדרך.

במרחק קטן מאוד מהרמזור המסילתי. להערכתי, במרחק של כ-30 מטר ממנו. גם שם הוא אינו תורם מאומה אלא מבלבל את הנוסעים בדרך.
תודה ! על זה לא ידעתי אך אני מניח שמדובר על
אותה בעיה או על אותו סוג של רמזור מטעה שיביא בסופו של דבר לתאונה קשה עם רכבת.

אבל לפחות שם מבטלים את המפגש
תוך שנתיים יהיה שם הסדר דומה לזה שבבית גמליאל. העבודות כבר בעיצומן.

אבל לפחות שם מבטלים את המפגש
תוך שנתיים יהיה שם הסדר דומה לזה שבבית גמליאל. העבודות כבר בעיצומן.
במקום שעליו אני דיברתי לא ניתן לבטל את המפגש
כי הדבר יצריך עבודות בהיקף עצום מימדים ושינויים אדירים בסביבה. מדובר במקום בו יש שני צמתים סמוכים ועוד מסילת ברזל כפולה ! הפרשי הגבהים שם מצריכים עבודות בקנ"מ לא נורמלי. ספק אם יקרה.

במקום שעליו אני דיברתי לא ניתן לבטל את המפגש
כי הדבר יצריך עבודות בהיקף עצום מימדים ושינויים אדירים בסביבה. מדובר במקום בו יש שני צמתים סמוכים ועוד מסילת ברזל כפולה ! הפרשי הגבהים שם מצריכים עבודות בקנ"מ לא נורמלי. ספק אם יקרה.
הפרוייקט של דרך פיינשטיין הוא די גדול
הכביש מגיע למסילה וממשיך לצומת בשיפוע חד יחסית, ולכן יהיה צורך לבנות גשר עם רמפות מהצומת ועד כביש הגישה בצד השני, כפי שעשו בבית גמליאל (אם כי שם הקרקע שטוחה, אז זה היה פחות מסובך). אני מניח כי ביום מן הימים יעשו דבר דומה בכניסה לתחנת רחובות (שם גם יש שיפוע די חד וכמובן זה קרוב מאד לפניה למגרש החניה הדרומי של התחנה ולא רחוק מצומת ענקי בכניסה לפארק ההיי טק.) הקושי ההנדסי הוא לדעתי הסיבה שההפרדה בדרך פיינשטיין התעכבה כל כך הרבה שנים, למרות הרצון של העיריה לפתור את בעיית היציאה מרחובות ההולנדית (עד שהתחילו לעבוד על ההפרדה, לתושבי רחובות ההולנדית כבר נבנו שתי אלטרנטיבות... אחת בכביש עוקף צפון מערבי והשניה במחלף גבירול והחיבור לכביש 42). לגבי המקום עליו כתבת - אני לא יודע מה קורה שם אך בשנים האחרונות היו השקעות ענק בהפרדות ועבודות בקנה מידה משמעותי כמו במחלף גבירול או חדרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה