שרשור הכוונה ומודיעין 16/2

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
מישהו יודע מהי הדרך המהירה ביותר להגיע
מחיבת ציון בר"ג לנחלת יצחק או עליית הנוער בת"א?
עם קו 63 מרחוב ירושלים הסמוך או מכצנלסון.
רחוב ירושלים הוא רחוב מקביל לחיבת ציון. כמה דקות הליכה לכיוון דרום.

T i k t a k i t

New member
הוד השרון לרח' התעש בכפר סבא
להגיע מנווה נאמן בהוד השרון לא"ת כפר סבא? (רחוב התע"ש ) אתר אוטובוסים שולף לי רק אופציות לשעות ספציפיות
, אני צריכה להגיע לשם בערך ב17:00 אם זה משנה.

אוהד11

New member
הוד השרון לרח' התעש בכפר סבא
להגיע מנווה נאמן בהוד השרון לא"ת כפר סבא? (רחוב התע"ש ) אתר אוטובוסים שולף לי רק אופציות לשעות ספציפיות
, אני צריכה להגיע לשם בערך ב17:00 אם זה משנה.
מנוה נאמן 571 עד רחוב התע"ש, שלוש פעמים ביום
לו"ז באתר של אגד. במידה שהשעות אינן מתאימות אפשר לקחת כל קו שעובר בצומת עד המסוף בצומת רעננה (561, 551, 641, 823, 842, 921) ומהמסוף קו 29 עד רחוב התע"ש

adii123

New member
מים המלח לאשדוד
הדרך המהירה להגיע.. אני יודעת שיש קו שעוצר בצומת אשדוד אבל אני לא יכולה לאתר אותו בגוגל לכן פניתי לכאן..... אודה לכם אם תענו בהקדם :]

mister K

New member
מים המלח לאשדוד
הדרך המהירה להגיע.. אני יודעת שיש קו שעוצר בצומת אשדוד אבל אני לא יכולה לאתר אותו בגוגל לכן פניתי לכאן..... אודה לכם אם תענו בהקדם :]
לא איתרת כי אין קו כזה.
סעי בקו 421/444/486 מים המלח עד ת.מ ירושלים ומשם 438/448 לאשדוד, לחילופין אפשר גם בקו 384 לבאר שבע ומשם 360/368 של מטרופולין לאשדוד. אופציה נוספת הרבה יותר מהירה אך לא בטוח שנעימה כל כך לבחורה חילונית, 384 עד ערד ומשם בקו המהדרין (
) 552 לאשדוד.

rainbows21

New member
לא איתרת כי אין קו כזה.
סעי בקו 421/444/486 מים המלח עד ת.מ ירושלים ומשם 438/448 לאשדוד, לחילופין אפשר גם בקו 384 לבאר שבע ומשם 360/368 של מטרופולין לאשדוד. אופציה נוספת הרבה יותר מהירה אך לא בטוח שנעימה כל כך לבחורה חילונית, 384 עד ערד ומשם בקו המהדרין (
) 552 לאשדוד.
אני דתיה
חח לדעתי זה מפריע לנסוע בקו כזה בלי שום קשר לדת . הסתכלתי באתר של אגד והגעתי למסקנה שעדיף לי לקחת מערד לפי מה שראיתי קו 552 יוצא ב-5. וקו 389 של אגד יוצא מערד לצומת אשדוד.. ממש מצאתי את זה עכשיו אז תודה בכל אופן :)

rainbows21

New member
אני דתיה
חח לדעתי זה מפריע לנסוע בקו כזה בלי שום קשר לדת . הסתכלתי באתר של אגד והגעתי למסקנה שעדיף לי לקחת מערד לפי מה שראיתי קו 552 יוצא ב-5. וקו 389 של אגד יוצא מערד לצומת אשדוד.. ממש מצאתי את זה עכשיו אז תודה בכל אופן :)
זאת אני מהתגובה הקודמת*
פשוט יש לי בעיות עם השם משתמש הישן שלי זה כל רגע נתקע ושולח פעמיים

mister K

New member
אני דתיה
גם לבחורה דתייה אני לא בטוח שזו חוויה נעימה.
גם קו 389 מערד עד צומת אשדוד זו אופציה טובה מאוד אם מתואמים עם הזמנים. זה לא קו חרדי ואין פה שום בעיה. מים המלח לערד מגיעים עם קו 384.

davidlayba

New member
גם לבחורה דתייה אני לא בטוח שזו חוויה נעימה.
גם קו 389 מערד עד צומת אשדוד זו אופציה טובה מאוד אם מתואמים עם הזמנים. זה לא קו חרדי ואין פה שום בעיה. מים המלח לערד מגיעים עם קו 384.
389 מתחיל מים המלח בשעה 07:45 ...
ומגיע לצומת אשדוד בשעה 10:00 [שעה משוערת] . יש רק אוטובוס אחד ביום [ממה שראיתי לא בדקתי בכל ימות השבוע].

bad girl201

New member
מלוד לרמת גן
שלום, צריכה להגיע מחר בסביבות 10:30 בבוקר לרחוב אבא הילל 12 ברמת גן, זה באיזור הבורסה. מה הדרך הכי קלה ומהירה להגיע לשם? יש מצב שזה יוצא קרוב לאחת הרכבות? תודה

mister K

New member
מלוד לרמת גן
שלום, צריכה להגיע מחר בסביבות 10:30 בבוקר לרחוב אבא הילל 12 ברמת גן, זה באיזור הבורסה. מה הדרך הכי קלה ומהירה להגיע לשם? יש מצב שזה יוצא קרוב לאחת הרכבות? תודה
זה במרחק הליכה מרכבת מרכז.
יוצאים מהתחנה ביציאת רמת גן לכיוון הבורסה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה