שרשור הכוונה ומודיעין 26/1

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
לבר כוכבא בירושלים
אם הנסיעה שלי מתחילה בקו 426 בפתח תקוה, וברצוני לנסוע לבר כוכבא 103 בירושלים, היכן עלי לרדת בירושלים?
רד ברח' שרי ישראל. תחנה אחת אחרי בניני האומה.
משם קח קו 28 עד הגבעה הצרפתית (רד ברחוב ההגנה, זה ממש צמוד לשם).

mister K

New member
רד ברח' שרי ישראל. תחנה אחת אחרי בניני האומה.
משם קח קו 28 עד הגבעה הצרפתית (רד ברחוב ההגנה, זה ממש צמוד לשם).
*רד = צ"ל: תרדי. *קח = צ"ל: קחי.
ואת בטוחה שברצונך לנסוע דווקא בקו המהדרין 426? מפתח תקוה את יכולה גם לנסוע עם 947 (שבו לא מונהגים חוקי דת קיצוניים) עד תחנה מרכזית ירושלים ולקחת 28 מרחוב יפו מול התחנה.

goldensulv

New member
אזור תעשיה פולג
אני צריך להגיע מהתחנה המרכזית החדשה בתל אביב לרחוב הבונים 6, באזור התעשיה פולג בנתניה בדרך המהירה ביותר. הנסיעה בסביבות השעות 10:00-11:00. לא משנה רכבות אוטובוסים מוניות שירות העיקר שיהיה הכי מהר. תודה רבה

down under

New member
אזור תעשיה פולג
אני צריך להגיע מהתחנה המרכזית החדשה בתל אביב לרחוב הבונים 6, באזור התעשיה פולג בנתניה בדרך המהירה ביותר. הנסיעה בסביבות השעות 10:00-11:00. לא משנה רכבות אוטובוסים מוניות שירות העיקר שיהיה הכי מהר. תודה רבה
רכבת לבית יהושע ומשם מונית שירות או קווים
605 ו-606 של נתיב אקספרס.

mister K

New member
רכבת לבית יהושע ומשם מונית שירות או קווים
605 ו-606 של נתיב אקספרס.
קו 605 לא מתקרב לשם.
אפשר לנסוע עם 606 (בתדירות נמוכה) עד הצד הצפוני של אזור התעשייה או עם 601 עד הצד הדרומי. משני המקומות אפשר ללכת ברגל עד המקום.

mister K

New member
אזור תעשיה פולג
קו 606 או 601 מת"א עד אזור התעשייה ומשם ברגל.
606 יותר מהיר ומגיע לצד הצפוני של אזור התעשייה. יש להיות מתואמים עם הלו"ז שלו באתר נתיב אקספרס. קו 601 מגיע לצד הדרומי של אזור התעשייה, פחות מהיר אבל יותר תדיר. בכל אופן, השעה שבה אתה נוסע איננה שעת עומס והכבישים פנויים יחסית. אופציה נוספת היא לנסוע ברכבת מתחנת ההגנה עד בית יהושע אך משם לצערי האופציה היחידה היא לנסוע במונית שירות (אין משם שירות אוטובוסים סדיר לאזור התעשייה).

2blikeangel

New member
אבן יהודה
שלום אשמח לשמוע איך מגיעים מנתניה לאבן יהודה. צריכה להגיע לרחוב איילת השחר באבן יהודה. אוטובוס או מונית שירות, אפשר קו אגד/ דן/ נתיב אקספרס תודה רבה

אוהד11

New member
אבן יהודה
שלום אשמח לשמוע איך מגיעים מנתניה לאבן יהודה. צריכה להגיע לרחוב איילת השחר באבן יהודה. אוטובוס או מונית שירות, אפשר קו אגד/ דן/ נתיב אקספרס תודה רבה
מנתניה 641 של אגד, 44 של אגד תעבורה, 48 נתיב

2blikeangel

New member
מנתניה 641 של אגד, 44 של אגד תעבורה, 48 נתיב
תודה על התשובה. האם הקווים הללו נכנסים לתוך
אבן יהודה? האם יש ביניהם קו שמגיע כמה שיותר קרוב לרחוב איילת השחר? או לקחת קו פנימי באבן יהודה לרחוב איילת השחר?

אוהד11

New member
תודה על התשובה. האם הקווים הללו נכנסים לתוך
אבן יהודה? האם יש ביניהם קו שמגיע כמה שיותר קרוב לרחוב איילת השחר? או לקחת קו פנימי באבן יהודה לרחוב איילת השחר?
בידקי את רשימת התחנות באתרים של אגד תעבורה
אגד ונתיב אקספרס

Serf SaN

New member
תחבורה לנתב"ג
היי אשמח אם למישהו יש רעיון לאיך להגיע לנתב"ג. אני משרת בצריפין ויש לי או אופציה לקחת רכבת מראשון לציון עד לנתב"ג (מה שיקח לי מלא זמן, כי זה מצריך נסיעה עד לת"א ורק אז לקו של מודיעין שעובר בנתב"ג) או לקחת אוטובוס כלשהו דרך לוד אומשהו כזה.. צריפין נמצא ליד ביה"ח אסף הרופא, על כביש 44, בדרך ת"א-רמלה. למישהו יש רעיון? תודה מראש.

mister K

New member
תחבורה לנתב"ג
היי אשמח אם למישהו יש רעיון לאיך להגיע לנתב"ג. אני משרת בצריפין ויש לי או אופציה לקחת רכבת מראשון לציון עד לנתב"ג (מה שיקח לי מלא זמן, כי זה מצריך נסיעה עד לת"א ורק אז לקו של מודיעין שעובר בנתב"ג) או לקחת אוטובוס כלשהו דרך לוד אומשהו כזה.. צריפין נמצא ליד ביה"ח אסף הרופא, על כביש 44, בדרך ת"א-רמלה. למישהו יש רעיון? תודה מראש.
לא בטוח שכדאי ברכבת.
בבוקר יש לך את קו 144 משער יפו עד נתב"ג. ביתר שעות היום סע עם כל קו של סופרבוס שנוסע לכיוון רמלה-לוד, רד בצומת הקרח וקח משם קו 249 לכיוון פתח תקוה (שים לב לא לקחת אותו בטעות לכיוון רחובות). סע איתו עד צומת אל על ומשם תיכנס עם קו 5 הפנימי לתוך נתב"ג.

down under

New member
תחבורה לנתב"ג
נסחפת קלות
אני מתכוון לכך שכתבת "צריפין נמצא ליד ביה"ח אסף הרופא". כאילו שיש מישהו אחד במדינה הזו שדובר עברית ושלא יודע היכן צריפין נמצאת...

מצב
הנושא נעול.
למעלה