שרשור הכוונה ומודיעין 24/1

מצב
הנושא נעול.
מרמת החייל-עתידים בת"א לקיבוץ בארות יצחק
צריך להיות בבארות יצחק בשעה 16.00 (לא היום) אשמח לדעת מהי הדרך המהירה ביותר, ואולי גם הזולה ביותר (ישלי חודשי חופשי לבן מרחבי של דן-קווים כך שאעדיף להשתמש בשתי החברות האלו). תודה

down under

New member
צריך להיות בבארות יצחק בשעה 16.00 (לא היום) אשמח לדעת מהי הדרך המהירה ביותר, ואולי גם הזולה ביותר (ישלי חודשי חופשי לבן מרחבי של דן-קווים כך שאעדיף להשתמש בשתי החברות האלו). תודה
כל קו לקניון איילון
בעדיפות הכי גבוהה קווים 20 ו-57 של דן אבל גם 42. להחליף בצומת ליד מגדלי ב.ס.ר לכל קו של דן וקווים שנוסע על בן גוריון, או ללכת ברגל 10 דקות עד לז'בוטינסקי ושם לפנות שמאלה לכוון מכון מור. ממול מכון מור יש תחנות אוטובוס ומשם כל קו לפ"ת. מפ"ת, נא לחפש באתר של חברת קווים, איזה קו, אם בכלל, נוסע לאזור של בארות יצחק.

אורי404

New member
במידה וקו 350 של "דן" החל לפעול כך אותו.
מגיע למזרח פתח תקווה, שזה מתקרב לבארות יצחק. מאזור כביש 40 או האזור המזרחי של פתח תקווה, כך קו של "קווים" או מונית שירות. לחילופין קו 166 פועל בשעות הצהרים/אחר הצהרים ולנסוע עמו לכיוון מזרח פתח תקווה והמשך באוטובוס של "קווי" או מונית שירות. את קו 166 או 350 (במידה והוא החל לפעול) לקחת מאזור ז'בוטינסקי ברמת גן/בני ברק. קו 7 בתדירות הנמוכה עשוי להתאים. סע עמו (אחרי שווידאת זמנים) עד מכון מור ומשם קווי "דן" לפתח תקווה.

אורי404

New member
במידה וקו 350 של "דן" החל לפעול כך אותו.
מגיע למזרח פתח תקווה, שזה מתקרב לבארות יצחק. מאזור כביש 40 או האזור המזרחי של פתח תקווה, כך קו של "קווים" או מונית שירות. לחילופין קו 166 פועל בשעות הצהרים/אחר הצהרים ולנסוע עמו לכיוון מזרח פתח תקווה והמשך באוטובוס של "קווי" או מונית שירות. את קו 166 או 350 (במידה והוא החל לפעול) לקחת מאזור ז'בוטינסקי ברמת גן/בני ברק. קו 7 בתדירות הנמוכה עשוי להתאים. סע עמו (אחרי שווידאת זמנים) עד מכון מור ומשם קווי "דן" לפתח תקווה.
כך=קח. כנראה עדיין לא פועל. לא מצאתי אותו
באתר "דן". במידה וגם 166 לא מסתדר לך, סע עם 82 לאזור מזרח פתח תקווה ומשם אוטובוס של "קווים" או מונית שירות.

dana150191

New member
מגורדון לשינקין ת"א
היי :) רציתי לשאול מה הדרך הכי מהירה להגיע מרח' גורדון 43 בת"א (פינת דיזינגוף) לשינקין 20 בת"א (ללא רכב)? וכן מדיזינגוף סנטר לשינקין 20? תודה!

down under

New member
מגורדון לשינקין ת"א
היי :) רציתי לשאול מה הדרך הכי מהירה להגיע מרח' גורדון 43 בת"א (פינת דיזינגוף) לשינקין 20 בת"א (ללא רכב)? וכן מדיזינגוף סנטר לשינקין 20? תודה!
קווים 61,62 של דן
עד לקצה רח' קינג ג'ורג', ומשם כ-5 עד 10 דקות הליכה. כנ"ל גם להגעה מדיזנגוף סנטר לשינקין.

naty3

New member
עזרה בבקשה
אני מגיעה ברכבת לתל אביב. צריכה להגיע לרח' באזל (לבית קפה "שטור"-מישהוא יודע באיזה מס' זה?). אאל"ט תחנת האוניברסיטה היא הכי קרובה, נכון? איך אני מגיעה מתחנת האוני' לרחוב באזל באוטובוס? תודה רבה

אוהד11

New member
עזרה בבקשה
אני מגיעה ברכבת לתל אביב. צריכה להגיע לרח' באזל (לבית קפה "שטור"-מישהוא יודע באיזה מס' זה?). אאל"ט תחנת האוניברסיטה היא הכי קרובה, נכון? איך אני מגיעה מתחנת האוני' לרחוב באזל באוטובוס? תודה רבה
תחנת הרכבת הקרובה לרחוב באזל היא ארלוזרוב
(מרכז). מהתחנה כל הקווים 20/61/62/64/55/166 עד ארלוזרוב/יהושוע בן נון (ארבע תחנות) ומשם ברגל לרחוב באזל דרך יהושוע בן ניון, מרחק הליכה של חש דקות. אינך צריכה את תחנת האוניברסיטה

עזרה בבקשה
שם הקפה הוא "קפה אשתור"
הכתובת היא בזל 37 (פינת אשתורי הפרחי - סיבת שמו). בילוי נעים!

מצב
הנושא נעול.
למעלה