רב קו באגד?

• פותח הנושא FDA
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

FDA

New member
רב קו באגד?
האם בקרוב הולכים להכניס את רב קו באגד? בתחנה מרכזית רחובות בנו "טרמינל נוסעים" חדש מחוץ לקניון שחלקו פתוח וחלקו סגור מאחורי חלון גדול,זה כבר גמור נראה שיפתח בקרוב,בפנים יש עמדה חדשה של מודיעין /כרטיסים וכתוב שם מעל החלון אגד רב קו פעמיים ,האם זה אומר שהם הולכים להנפיק בקרוב רב קו? רק שלא יבקשו ממני לעשות כרטיס שלישי פעם ראשונה שאני רואה אגד עם רב קו

connex

Active member
רב קו באגד?
האם בקרוב הולכים להכניס את רב קו באגד? בתחנה מרכזית רחובות בנו "טרמינל נוסעים" חדש מחוץ לקניון שחלקו פתוח וחלקו סגור מאחורי חלון גדול,זה כבר גמור נראה שיפתח בקרוב,בפנים יש עמדה חדשה של מודיעין /כרטיסים וכתוב שם מעל החלון אגד רב קו פעמיים ,האם זה אומר שהם הולכים להנפיק בקרוב רב קו? רק שלא יבקשו ממני לעשות כרטיס שלישי פעם ראשונה שאני רואה אגד עם רב קו
מזמן לא הייתי ברחובות
כך שאין לי מושג לגבי טרמינל הנוסעים אבל אתה בטוח שזה היה באגד ולא בויאוליה? הרי אצלם הרב קו פועל כבר

מזמן לא הייתי ברחובות
כך שאין לי מושג לגבי טרמינל הנוסעים אבל אתה בטוח שזה היה באגד ולא בויאוליה? הרי אצלם הרב קו פועל כבר
קונקס, אתה לא אמור להפוך לויאוליה

connex

Active member
קונקס, אתה לא אמור להפוך לויאוליה

מתישהו השם קונקס יעלם מהתודעה ואז אולי לא יהיו כאלו שיחשדו שיש לי קשר עסקי איתם כי הקשר היחיד שלי לחברה זה שאני משלם לה כמו כל נוסע כדי להגיע תל אביבה או לטייל בלוד,מודיעין ואשדוד

connex

Active member

מתישהו השם קונקס יעלם מהתודעה ואז אולי לא יהיו כאלו שיחשדו שיש לי קשר עסקי איתם כי הקשר היחיד שלי לחברה זה שאני משלם לה כמו כל נוסע כדי להגיע תל אביבה או לטייל בלוד,מודיעין ואשדוד
ושכחתי-מזל טוב

אורי404

New member

העיקר, שהכינוי שלך הוא לא "סופר עגלה", כפי
שאתה מכנה את החברה בעלת האוטובוסים האפורים, שפועלת ברחבי רמלוד

connex

Active member
העיקר, שהכינוי שלך הוא לא "סופר עגלה", כפי
שאתה מכנה את החברה בעלת האוטובוסים האפורים, שפועלת ברחבי רמלוד
יש להם מתנה מדן שצבועה כולה בכחול
עם פרסומת לרב קו וחופשי יומי ברמלה עובדת בעיקר על קו 11 ואם זו היחידה אז גם על קו 2

Image of me

New member
רב קו באגד?
אתה לא צריך כרטיס שני וגם לא שלישי...
אפשר להשתמש בכרטיס רב-קו אחד לכל החברות שיש בהן רב-קו.

רב קו באגד?
2 שאלות רב קו
אם הוצאתי כרטיס בעמדה של דן ואני רוצה להטעין סכומים גם לחברות נוספות, אני צריכה קודם לגשת לעמדות שלהן לעדכן משהו או שאפשר פשוט לשלם לנהגים? וגם - מישהו יודע אם אצל סופרבוס יש אפשרות מקבילה ל'ערך צבור'?

FDA

New member
2 שאלות רב קו
אם הוצאתי כרטיס בעמדה של דן ואני רוצה להטעין סכומים גם לחברות נוספות, אני צריכה קודם לגשת לעמדות שלהן לעדכן משהו או שאפשר פשוט לשלם לנהגים? וגם - מישהו יודע אם אצל סופרבוס יש אפשרות מקבילה ל'ערך צבור'?
לא התבלבלתי
ברור שזה אגד בקונקס אני משתמש ברב קו מזמן, ואת זה שאפשר בכרטיס אחד לכל החברות ,תספר לנהגים ובעמדות ההנפקה של הרב קו,בפועל הם אמרו לי לעשות שניים -אני אתווכח איתם ?עשיתי אם אגד ברחובות יבקשו לעשות עוד אחד ,עד כאן-אין סיכוי שאני יעשה

moosa1

New member
2 שאלות רב קו
קונקס מחייבים כרטיס רב-קו משלהם
אי אפשר לנסוע בקונקס עם רב-קו של חברה אחרת.

urilei

New member
רב קו באגד?
עוד על כבוד הרב קו
בפרסום של "קווים" נטען לראשונה: "בקרוב יושק חופשי גמיש (השם המכובס של ערך צבור ב'קווים') משותף עם חברת דן" בואו נקווה שזה באמת קרוב, ושזה לא רק קווים עם דן, אלא כולם עם כולם

מצב
הנושא נעול.
למעלה