שרשור הכוונה ומודיעין 13/1

מצב
הנושא נעול.

doronhn

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 13/1
מגן יבנה לדרך השלום 53 (בניין פניקס). גבעתיים
אתמול הכווינו אותי לנסוע עם קו 340 לצומת חולון ואז משם קו 43 עד לתחנה שאני צריך. יש לי מספר שאלות בבקשה: 1.כשאני יורד בצומת חולון (אחרי שעליתי על 340) , לאיזה כיוון אני צריך ללכת? איפה נמצאת התחנה של 43? 2.באיזה תחנה אני יורד אחרי שעליתי לקו 43? כי לפי דן יש תחנה ב דרך השלום 34 נחלת יצחק , ודרך השלום 73 הגבורה. אני יודע שאני חופר, פשוט יש לי שם ראיון עבודה, ואני לא מעוניין לאחר.... תודה

אוהד11

New member
אתמול הכווינו אותי לנסוע עם קו 340 לצומת חולון ואז משם קו 43 עד לתחנה שאני צריך. יש לי מספר שאלות בבקשה: 1.כשאני יורד בצומת חולון (אחרי שעליתי על 340) , לאיזה כיוון אני צריך ללכת? איפה נמצאת התחנה של 43? 2.באיזה תחנה אני יורד אחרי שעליתי לקו 43? כי לפי דן יש תחנה ב דרך השלום 34 נחלת יצחק , ודרך השלום 73 הגבורה. אני יודע שאני חופר, פשוט יש לי שם ראיון עבודה, ואני לא מעוניין לאחר.... תודה
התחנה של 43 נמצאת מדרום לצומת, לפני
הרמזורים (האוטובוס מגיע מחולון). תחנת הירידה היא דרך הגבורה

doronhn

New member
התחנה של 43 נמצאת מדרום לצומת, לפני
הרמזורים (האוטובוס מגיע מחולון). תחנת הירידה היא דרך הגבורה
מכתב...
זאת אומרת אני צריך לחזור לכיוון שהאוטובוס נסע ממנו כדי להגיע לתחנה של 43? ותודה, יש איזה סימן היקר שאני אראה כדי שאני אדע לרדת בגבורה? ובצומת חולון?

olli3

New member
מנהל
מכתב...
זאת אומרת אני צריך לחזור לכיוון שהאוטובוס נסע ממנו כדי להגיע לתחנה של 43? ותודה, יש איזה סימן היקר שאני אראה כדי שאני אדע לרדת בגבורה? ובצומת חולון?
אני אנסה להסביר איך נראית צומת חולון
כשאתה בא עם קו 340 או 300 האוטובוס יורד מכביש 4 (כביש אשדוד ת"א) באמצעות מחלפ לכביש 44, כביש עם רמזורים. אתה חולף על פני אזור ומצד שמאל שלך יש את איזור התעשיה של חולון. אם אתה מסתכל על הנוף מצד ימין שלך (בחלקים שרואים נוף), אתה תראה כביש מהיר מקביל לכביש 44 בו אתה נוסע. זהו כביש 1 (כביש ירושלים - ת"א). בסופו של דבר האוטובוס יפנה ימינה מכביש 44 לנתיבי איילון וממש לאחר הפניה יש לו תחנת הורדה. תזהה את המקום ע"י כך שהוא פנה ימינה זה אחד, דבר שני תראה גשר מולך, הפניה עצמה ימינה היא הפניה לנתיבי איילון. ירדת שם, הכביש (נתיבי איילון פונה לכיוון צפון - האוטובוס ממשיך צפונה). עליך ללכת דרומה. לחצות את הכביש לכיוון הנגדי שממנו האוטובוס נוסע כרגע. שם תהיה לך תחנה של קו 43. *זה לא בדיוק נתיבי איילון כי נתיבי איילון זה הגשר עצמו אבל תזרום עם זה, לא רציתי לבלבל אותך פשוט.

doronhn

New member
תודה גדולה לכולם! פשוט תודה!
הגעתי חזרתי ודי במהירות יש לציין, פשוט תודה. קצת הסתכבתי בחזור כי לא ידעתי מאיפה לתפוס את ה 340 לגן יבנה, אבל סוף טוב הכל טוב... שוב תודה לכולם

down under

New member
מישהו מוכן לענות לי? תודה
לא, לא לכוון מאיפה שבאת
לשם זה נקרא מזרחה. אתה צריך דרומה. כלומר לפנות שמאלה. לכביש שמוליך לחולון, אבל בצד של האוטובוסים שיוצאים מחולון צפונה. אחד מהקווים הוא קו 43 של דן.

olli3

New member
מנהל
שאלה של זמן....
מי יודע להעריך את זמן הנסיעה מבאר שבע לצומת כנות בקוים 369/369א' מחר ב-7-8 בבוקר?
כשעה ורבע, כנ"ל לגבי 367
אם 367 מגיע אין סיבה שלא לעלות עליו. ההבדל בין 367 ל369 הוא שיש לו יותר תחנות על הדרך (לאורך כל כביש 40), תחנות איסוף שבהן קו 369 לא אוסף. כך שגם אם הוא עוצר בכמה מהן (שזה לא כזה נפוץ), זה יקח לו 5-10 דקות יותר מקו 369. בכל מקרה מה היעד הסופי? אם הכוונה להגיע לגדרה אפשר לקחת את קו 354 היוצא מבאר שבע בשעה 8:05. זה קו שמחבר בין באר שבע לנתב"ג דרך קרית גת, קסטינה, גדרה, צומת בילו, רמלה, לוד ולבסוף מגיע לנתב"ג. אם אחד מהיעדים רשום כאן למעלה והשעה מתאימה אז... 354 :)

nitsansh

New member
כשעה ורבע, כנ"ל לגבי 367
אם 367 מגיע אין סיבה שלא לעלות עליו. ההבדל בין 367 ל369 הוא שיש לו יותר תחנות על הדרך (לאורך כל כביש 40), תחנות איסוף שבהן קו 369 לא אוסף. כך שגם אם הוא עוצר בכמה מהן (שזה לא כזה נפוץ), זה יקח לו 5-10 דקות יותר מקו 369. בכל מקרה מה היעד הסופי? אם הכוונה להגיע לגדרה אפשר לקחת את קו 354 היוצא מבאר שבע בשעה 8:05. זה קו שמחבר בין באר שבע לנתב"ג דרך קרית גת, קסטינה, גדרה, צומת בילו, רמלה, לוד ולבסוף מגיע לנתב"ג. אם אחד מהיעדים רשום כאן למעלה והשעה מתאימה אז... 354 :)
אני נוסע מכנות לאזור הבורסה ברמת גן...
ליתר דיוק אני יוצא מגן יבנה... אני מתלבט בין שתי אפשרויות: 369א' מצומת כנות או 274 מרחובות... 369א' יש בשעה 7.00 וב-8.00... כנראה שאני אצטרך לנסוע בראשון כי עם השני אני לא אגיע עד 10.00...

olli3

New member
מנהל
אני נוסע מכנות לאזור הבורסה ברמת גן...
ליתר דיוק אני יוצא מגן יבנה... אני מתלבט בין שתי אפשרויות: 369א' מצומת כנות או 274 מרחובות... 369א' יש בשעה 7.00 וב-8.00... כנראה שאני אצטרך לנסוע בראשון כי עם השני אני לא אגיע עד 10.00...
אם אתה יוצא מגן יבנה אז יש גם אפשרויות אחרות
ממסעף גן יבנה יש לך את קו 379 הישיר של אגד תעבורה. הוא עובר בשעה 8:02 (זמן משוער אבל די מדוייק ספציפית לקו הזה). אין לא אפילו תחנה אחת בין מסעף גן יבנה למרכזית ת"א. מחיר הנסיעה הוא רק 12.5 ש"ח וממרכזית ת"א אתה פשוט יכול ללכת לרכבת ההגנה ומשם רכבת לתל אביב מרכז. תגיע גם בזמן, גם בזול וגם בנוחות. כל זאת אם כמובן אתה יכול להגיע למסעף גן יבנה. בנוסף ממסעף גן יבנה יש את קו 300 (שהוא מעט יותר איטי) אך תדיר הרבה יותר, אך מכיוון שזה קו אגד (קו שאינו הופרט) מחיר הנסיעה הינו 19.70 ש"ח. אפשרות נוספת היא כמובן רכבת מתחנת אשדוד לרכבת מרכז בת"א. זו אופציה מעולה להגיע בזמן ולננצח את הפקקים.

nitsansh

New member
אם אתה יוצא מגן יבנה אז יש גם אפשרויות אחרות
ממסעף גן יבנה יש לך את קו 379 הישיר של אגד תעבורה. הוא עובר בשעה 8:02 (זמן משוער אבל די מדוייק ספציפית לקו הזה). אין לא אפילו תחנה אחת בין מסעף גן יבנה למרכזית ת"א. מחיר הנסיעה הוא רק 12.5 ש"ח וממרכזית ת"א אתה פשוט יכול ללכת לרכבת ההגנה ומשם רכבת לתל אביב מרכז. תגיע גם בזמן, גם בזול וגם בנוחות. כל זאת אם כמובן אתה יכול להגיע למסעף גן יבנה. בנוסף ממסעף גן יבנה יש את קו 300 (שהוא מעט יותר איטי) אך תדיר הרבה יותר, אך מכיוון שזה קו אגד (קו שאינו הופרט) מחיר הנסיעה הינו 19.70 ש"ח. אפשרות נוספת היא כמובן רכבת מתחנת אשדוד לרכבת מרכז בת"א. זו אופציה מעולה להגיע בזמן ולננצח את הפקקים.
יש גם 280 של קונקס מאשדוד...
יש לי מחר טרמפ לרחובות אז חשבתי שכדאי לנצל אותו... לפי האתר של מטרופולין קו 369א' נוסע מכנות לתל אביב ב-43 דקות... אני לא מאמין שזה ריאלי בשעה כזאת...

olli3

New member
מנהל
יש גם 280 של קונקס מאשדוד...
יש לי מחר טרמפ לרחובות אז חשבתי שכדאי לנצל אותו... לפי האתר של מטרופולין קו 369א' נוסע מכנות לתל אביב ב-43 דקות... אני לא מאמין שזה ריאלי בשעה כזאת...
זה הזמן שלוקח לו בלי פקקים
הוא יתקע בפקקי הבוקר על כביש 4 לאחר מחלף חולות, יתקע מעט על כביש 44 ובאיילון זה כבר די זורם, אפילו זורם למדיי. לא נסעתי אף פעם, על כן לא אוכל להגיד לך כמה זמן זה ייקח. אבל נראה לי שזה יצא יותר מהיר מ274 בכל אופן. גם על זה אני לא מתחייב, פשוט הנסיעה על הרצל ברחובות לוקחת זמן רב וכך ההמשך על נס ציונה וראשל"צ וזה עוד בלי פקקים. חכה לתשובות נוספות, זה כל מה שאני יכול להגיד לך.

down under

New member
מחיפה/ תחנת רכבת הרצליה לרחוב משכית בהרצליה
בהרצליה פיתוח אם להיות יותר מדויק. הגעה בשעות הבוקר. תודה מראש על העזרה.
מחיפה לרח' משכית בהרצליה - רכבת, רק רק, רק
רכבת. בכרטיס אחד חיפה ----> הרצליה, אבל סביר מאוד שתצטרך להחליף רכבת בבנימינה. מהרכבת בהרצליה זה מרחק של כ-12 עד 17 דקות הליכה, תלוי הן לאן ברח' משכית והן בקצב ההליכה שלך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה