שרשור הכוונה ומודיעין 12/1

מצב
הנושא נעול.

doronhn

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 12/1
מגן יבנה ל גבעתיים, דרך השלום 53. פיניקס
שלום אני צריך להגיע לדרך השלום 53 בגבעתיים , אני גר בגן יבנה. יש לכם הצעות איך להגיע? אם לתפוס רכבת או אוטובוס? איזה קווים? תודה

mister K

New member
מגן יבנה ל גבעתיים, דרך השלום 53. פיניקס
שלום אני צריך להגיע לדרך השלום 53 בגבעתיים , אני גר בגן יבנה. יש לכם הצעות איך להגיע? אם לתפוס רכבת או אוטובוס? איזה קווים? תודה
קו 340 או 300 מצומת גן יבנה עד צומת חולון.
ושם לחצות את הצומת לשד' לוי אשכול ולקחת קו 43 מהתחנות לכיוון צפון.

doronhn

New member
קו 340 או 300 מצומת גן יבנה עד צומת חולון.
ושם לחצות את הצומת לשד' לוי אשכול ולקחת קו 43 מהתחנות לכיוון צפון.
תודה, יש לך הערכה כמה זמן זה כל הנסיעה?
כלומר עם קו 340 לצומת אשקלון, ועם קו 43 לכיוון צפון? ומ קו 43 באיזה תחנה לרדת? האם זה מוביל אותי בדיוק למקום שלי? תודה

mister K

New member
תודה, יש לך הערכה כמה זמן זה כל הנסיעה?
כלומר עם קו 340 לצומת אשקלון, ועם קו 43 לכיוון צפון? ומ קו 43 באיזה תחנה לרדת? האם זה מוביל אותי בדיוק למקום שלי? תודה
צומת חולון, לא צומת אשקלון.
מגן יבנה לצומת חולון כ-25-30 דקות. בפקקים של הבוקר יכול לקחת אפילו יותר מזה. מצומת חולון עד בניין הפיניקס בקו 43 - כרבע שעה. אתה יורד בדרך השלום מול הבניין, לא קשה לפספס אותו.

mister K

New member
מגן יבנה לצומת חולון כ-25-30 דקות. בפקקים של הבוקר יכול לקחת אפילו יותר מזה. מצומת חולון עד בניין הפיניקס בקו 43 - כרבע שעה. אתה יורד בדרך השלום מול הבניין, לא קשה לפספס אותו.
*התכוונתי שקשה לפספס אותו.

mister K

New member
בעצם מתוך גן יבנה זה אולי קצת יותר מחצי שעה.
הזמנים שרשמתי הם בקו 300 מהצומת.

Image of me

New member
מבי"ח 10 לצומת נהלל
מהי הדרך המהירה ביותר להגיע מבית חולים 10 בחיפה לצומת נהלל?
מהחניון של בי"ח 10 יורדים במדרגות
לרחוב הרב רפאל אנקואה. משם לוקחים את קו 114 למרכזית המפרץ, וממנה - 301 של אגד או 331, 332, 338, 338א של נצרת נסיעות ותיירות וג'י בי טורס. 301 מהיר יותר מהאחרים. אפשרות נוספת: קו 5 לעיר התחתית, יורדים מול תחנת הרכבת חיפה מרכז השמונה, ומהחניון של תחנת הרכבת לוקחים 331, 332 של נצרת נסיעות ותיירות וג'י בי טורס.

nir56

New member
מהחניון של בי"ח 10 יורדים במדרגות
לרחוב הרב רפאל אנקואה. משם לוקחים את קו 114 למרכזית המפרץ, וממנה - 301 של אגד או 331, 332, 338, 338א של נצרת נסיעות ותיירות וג'י בי טורס. 301 מהיר יותר מהאחרים. אפשרות נוספת: קו 5 לעיר התחתית, יורדים מול תחנת הרכבת חיפה מרכז השמונה, ומהחניון של תחנת הרכבת לוקחים 331, 332 של נצרת נסיעות ותיירות וג'י בי טורס.
כמה זה
בהליכה המרחק לרחוב הרב רפאל אנקואה? והאם כל האוטובוסים יוצאים בתדירות גבוהה?

Image of me

New member
כמה זה
בהליכה המרחק לרחוב הרב רפאל אנקואה? והאם כל האוטובוסים יוצאים בתדירות גבוהה?
מרחק ההליכה - 5 דקות.
תדירות כל הקווים די גבוהה יחסית לחיפה - כל 10-20 דקות. לא הייתי בודק לו"ז מראש.

מצב
הנושא נעול.
למעלה