חשיפה: את שלטי תחנות אגד בת"א מציבה רוח הקודש

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
סקופ מדהים: מסתבר שלא אחרת מאשר רוח הקודש היא האחראית לשילוט של תחנות אגד בעיר. אחרת איך אפשר להסביר את השילוט שקיים בתחנות אגד? אני לא יודע אם לצחוק או לבכות. למיטב ידיעתי מי שמטפל בזה זאת העירייה. אז למי בעירייה פונים כדי לקבל תשובה לא-חלמאית?

סקופ מדהים: מסתבר שלא אחרת מאשר רוח הקודש היא האחראית לשילוט של תחנות אגד בעיר. אחרת איך אפשר להסביר את השילוט שקיים בתחנות אגד? אני לא יודע אם לצחוק או לבכות. למיטב ידיעתי מי שמטפל בזה זאת העירייה. אז למי בעירייה פונים כדי לקבל תשובה לא-חלמאית?
חה-חה-חה ! איזה טימטום !!!
פשוט לא ייאמן !

846

Active member
אכן מצחיק ביותר בהתחשב
בעובדה שמח' הבינוי של אגד לא קיימת כבר המון שנים! בכל מיקרה אני מכיר אישית האחראי לנושא בעיריית ת"א ושוחחתי איתו לא מעט. הנושא באחריות העירייה בוודאות.

Image of me

New member
אכן מצחיק ביותר בהתחשב
בעובדה שמח' הבינוי של אגד לא קיימת כבר המון שנים! בכל מיקרה אני מכיר אישית האחראי לנושא בעיריית ת"א ושוחחתי איתו לא מעט. הנושא באחריות העירייה בוודאות.
האם תוכל לתת לי דרך לפנות אליו
כדי שאעקוף את האיש בעל התואר המכובד "סגן מנהל השירות, פניות הציבור וממונה חופש המידע"?

אכן מצחיק ביותר בהתחשב
מי אמר שמחלקת הבינוי לא קיימת?

Image of me

New member
פעם היתה מחלקה, היו מחסנים, היו
ניידות בינוי עם כלי עבודה ושקי מלט וכולי......
אבל בפועל אגד כן מציבה שילוט לפעמים, לא?
ברור שעל הנייר זה תפקידה של הרשות המקומית. אבל למשל, כשנפתח קו חדש (כדוגמת 275 ראשון-ת"א), אפשר לראות מדבקות אחידות עם השילוט שלו לכל אורך המסלול שחוצה מספר רשויות מקומיות, ואני מסיק מכך שאגד היא זו שמדביקה אותן. ומי מציב את שילוט הקווים בכבישים בינעירוניים? האם מע"צ עושה את זה בפועל?

846

Active member
אבל בפועל אגד כן מציבה שילוט לפעמים, לא?
ברור שעל הנייר זה תפקידה של הרשות המקומית. אבל למשל, כשנפתח קו חדש (כדוגמת 275 ראשון-ת"א), אפשר לראות מדבקות אחידות עם השילוט שלו לכל אורך המסלול שחוצה מספר רשויות מקומיות, ואני מסיק מכך שאגד היא זו שמדביקה אותן. ומי מציב את שילוט הקווים בכבישים בינעירוניים? האם מע"צ עושה את זה בפועל?
יש מיקרים שהפקח מהסניף הקרוב
מדביק מדבקות בעצמו, אבל בעיקרון הכל בידי משרד התחבורה באמצעות הרשויות המקומיות.

חבל שישראל פוליאקוב מת
יכול היה בקלות להכנס למערכון של הגשש.

FDA

New member
חבל שישראל פוליאקוב מת
יכול היה בקלות להכנס למערכון של הגשש.
כנראה שגם ברחובות
יש פה תחנות שאין עליהם זמנים ,דווקא יש -אבל זמנים מאיזור ת"א שלא קשור בכלל -אני אשתדל לצלם את זה ונהג אחד אומר לי שעולים בקו 319 לבני ברק בתחנה מסוימת ונהג אחר אומר שבתחנה אחרת ,ואגד טוענים שזה באחריות העירייה ולא שלהם ,האמת שלא ניסיתי את העירייה אבל ,יהיה מענין לבדוק

יותר ממצחיק כשבידה של אגד מסמך משפטי האוסר
עליה לגעת בתחנות,מסמך שהוצא ע"י עיריית תל אביב. אתה אמור לקבל תשובה מתוקנת מהעירייה.

mister K

New member
יותר ממצחיק כשבידה של אגד מסמך משפטי האוסר
עליה לגעת בתחנות,מסמך שהוצא ע"י עיריית תל אביב. אתה אמור לקבל תשובה מתוקנת מהעירייה.
זה נכון. גם על דן נאסר לגעת בתחנות בת"א.
הבעיה היא שהשילוט שמציבה העירייה הרבה פעמים שגוי אך ידיהן של אגד ודן כבולות.

עוד דוגמא לחצי-עבודה
התקנה בנוגע להצבת שלטים קובעת ששלטי התחנות הם באחריות הרשויות המקומיות, אך לא מבהירה מה בדיוק נופל בתחום האחריות - עדכון? מימון? בגלל זה כששלט נופל אף אחד לא ממהר לתקן. בערד לאחרונה החליפו את השלטים בכ-90% מהתחנות בעיר. העבודה בוצעה ע"י העיריה (ואני מאמין שבמימונה) כאשר לצוות של העיריה התלווה נציג של חברת מטרופולין (צולם ע"י ידידנו אלון58). התוצאה היתה שהפרטים שנוגעים לקווי מטרופולין היו מדוייקים, אך הפרטים שנוגעים לקווי אגד לא היו מדוייקים. התחנות על כביש 31, שמהוות חלק מהעיר אבל בכבישים באחריות מע"צ, הוחלפו חלק מהשלטים אבל עם נתונים לא נכונים לגבי קווים של שתי החברות.

תחנה

New member
עוד דוגמא לחצי-עבודה
התקנה בנוגע להצבת שלטים קובעת ששלטי התחנות הם באחריות הרשויות המקומיות, אך לא מבהירה מה בדיוק נופל בתחום האחריות - עדכון? מימון? בגלל זה כששלט נופל אף אחד לא ממהר לתקן. בערד לאחרונה החליפו את השלטים בכ-90% מהתחנות בעיר. העבודה בוצעה ע"י העיריה (ואני מאמין שבמימונה) כאשר לצוות של העיריה התלווה נציג של חברת מטרופולין (צולם ע"י ידידנו אלון58). התוצאה היתה שהפרטים שנוגעים לקווי מטרופולין היו מדוייקים, אך הפרטים שנוגעים לקווי אגד לא היו מדוייקים. התחנות על כביש 31, שמהוות חלק מהעיר אבל בכבישים באחריות מע"צ, הוחלפו חלק מהשלטים אבל עם נתונים לא נכונים לגבי קווים של שתי החברות.
תחנה מוגדרת בחוק כתמרור ומכיוון שכך אף חברת
תח"צ לא רשאית להציב או לשנות תמרור.

מצב
הנושא נעול.
למעלה