שרשור הכוונה ומודיעין 22/12

מצב
הנושא נעול.

BrEt HaRt 4eVeR

New member
בבקשה עזרה בדחיפותת
אני צריך להגיע היום מאשדוד לז'בוטינסקי 33 רמת גן מגדל התאומים מס' 1 רק באוטובוסים איך אני עושה את זה? בבקשה תענו זריז עוד שעה בערך אני יוצא בבקשההה

אוהד11

New member
בבקשה עזרה בדחיפותת
אני צריך להגיע היום מאשדוד לז'בוטינסקי 33 רמת גן מגדל התאומים מס' 1 רק באוטובוסים איך אני עושה את זה? בבקשה תענו זריז עוד שעה בערך אני יוצא בבקשההה
מאשדוד עם 280/281 עד רכבת ארלוזרוב ומשם עם
20/38/64/70/82 מרחוב על פרשת דרכים, מול הכניסה לתחנת הרכבת, נסיעה של תחנה אחת. באפשרותך לחצות דרך תחנת הרכבת עצמה באמצעות כרטיס מעבר חינם לכיוון מתחם הבורסה, ומשם הליכה של 2-3 דקות עד מגדלי התאומים

down under

New member
מאשדוד עם 280/281 עד רכבת ארלוזרוב ומשם עם
20/38/64/70/82 מרחוב על פרשת דרכים, מול הכניסה לתחנת הרכבת, נסיעה של תחנה אחת. באפשרותך לחצות דרך תחנת הרכבת עצמה באמצעות כרטיס מעבר חינם לכיוון מתחם הבורסה, ומשם הליכה של 2-3 דקות עד מגדלי התאומים
זה לא 2 או 3 דקות
מרגע הירידה מהאוטובוס בקו 280/281 ועד למגדל התאומים בז'בוטינסקי ר"ג יהיו לו, לפחות, 10 דקות הליכה. אם הוא הולך מעט באיטיות אפילו כמעט רבע שעה. ה-2 או 3 דקות זה מקצה מתחם הבורסה (צומת עלית) ועד למגדלי התאומים. אבל עדיין, אין היום גשם וגם לא חמסין ולכן שווה ללכת ברגל את ה-15 דקות הללו ממסוף האוטובוסים ועד לכתובת המבוקשת. יותר בריא ויותר זול.

holyfook

New member
לוד-->פתח תקווה
אני צריך להגיע בעוד כמה שעות מלוד לפתח תקוה - גליס 9 א.ת. סגולה. חשבתי לעלות ברכבת עד לתחנת סגולה בפ"ת, אבל משם איך להגיע לכתובת המדוייקת? תודה

down under

New member
לוד-->פתח תקווה
אני צריך להגיע בעוד כמה שעות מלוד לפתח תקוה - גליס 9 א.ת. סגולה. חשבתי לעלות ברכבת עד לתחנת סגולה בפ"ת, אבל משם איך להגיע לכתובת המדוייקת? תודה
אפשר בהליכה של 20 דקות
או לצאת מהמתחם שבו נמצאת תחנת הרכבת סגולה (הליכה של כ-5 דקות) אל עבר כביש 40. מהצד הקרוב (המסלול המערבי, זה שנוסעים בו דרומה) לקחת אוטובוס ולרדת בתחנה הבאה. זה יהיה הרמזור של רחוב גליס עם כביש 40. לשאול את הנהג של הקו אם יש לו תחנה באותו צומת (כביש 40 עם רח' גליס). ושוב, אפשר בהליכה של בין 15 ל-25 דקות לאורך כביש 40. המרחק הוא של בין קילומטר וחצי לשני ק"מ.

holyfook

New member
אפשר בהליכה של 20 דקות
או לצאת מהמתחם שבו נמצאת תחנת הרכבת סגולה (הליכה של כ-5 דקות) אל עבר כביש 40. מהצד הקרוב (המסלול המערבי, זה שנוסעים בו דרומה) לקחת אוטובוס ולרדת בתחנה הבאה. זה יהיה הרמזור של רחוב גליס עם כביש 40. לשאול את הנהג של הקו אם יש לו תחנה באותו צומת (כביש 40 עם רח' גליס). ושוב, אפשר בהליכה של בין 15 ל-25 דקות לאורך כביש 40. המרחק הוא של בין קילומטר וחצי לשני ק"מ.
עם נקע ברגל קצת בעייתי ללכת 20 דקות

הבנתי שרכבת זאת לא אופציה בגלל ההליכה הארוכה. יש לי חופשי חודשי לת"א, אז נראה לי שעדיף לסוע לשם ולעלות לקווים 641 או 921 של אגד שמגיעים עד לצומת סגולה, ואז מדובר רק בחמש דקות הליכה. מעדיף להאריך את הנסיעה באוטובוס מללכת 20 דקות כרגע. תודה [=

shlomitfr1

New member
הגעה מחיפה לבית שאן
שלום לכולם האם מישהו יודע איזה אוטובוסים עליי לקחת כדי להגיע מחיפה לאזור התעשיה הצפוני של בית שאן. אני צריכה להגיע לשם מוקדם בבוקר (9 בבוקר). תודה לכולם אתם עוזרים מאוד

אוהד11

New member
הגעה מחיפה לבית שאן
שלום לכולם האם מישהו יודע איזה אוטובוסים עליי לקחת כדי להגיע מחיפה לאזור התעשיה הצפוני של בית שאן. אני צריכה להגיע לשם מוקדם בבוקר (9 בבוקר). תודה לכולם אתם עוזרים מאוד
מחיפה 301 של אגד עד עפולה, ומעפולה 411/412
של קווים, לו"ז באתר של שתי החברות

Rubim88

New member
מחיפה 301 של אגד עד עפולה, ומעפולה 411/412
של קווים, לו"ז באתר של שתי החברות
מעפולה 411, רק הוא עוצר ליד אזור התעשייה
עם 412 צריך להכנס לעיר, לרדת בתחנת "משטרת בית שאן" ולקחת 411 לכיוון עפולה, בקיצור בזבוז..

shlomitfr1

New member
מעפולה 411, רק הוא עוצר ליד אזור התעשייה
עם 412 צריך להכנס לעיר, לרדת בתחנת "משטרת בית שאן" ולקחת 411 לכיוון עפולה, בקיצור בזבוז..
Rubim88
אתה יודע כמה זמן לוקח לו להגיע מעפולה לאזור תעשיה של בית שאן?

elitrou

New member
מתל אביב לאיילת השחר
אם אי אפשר באוטובוס אחד מתל אביב, כל חלופה אחרת תתקבל בברכה
תשובה
כל הקוים מת"א לקרית שמונה עוצרים בצומת איילת השחר. עדיף לקחת רק את המהירים ביותר - 845 או 842. שים לב, לא לקחת 841 המאסף, רק אם אין ברירה ואתה נוסע מאוחר מאוד בערב, וגם אז, עדיף לנסות והקדים את הנסיעה מראש - הקו הארור הזה ייקח לך יותר מ-4 שעות.

ynon40

New member
תשובה
כל הקוים מת"א לקרית שמונה עוצרים בצומת איילת השחר. עדיף לקחת רק את המהירים ביותר - 845 או 842. שים לב, לא לקחת 841 המאסף, רק אם אין ברירה ואתה נוסע מאוחר מאוד בערב, וגם אז, עדיף לנסות והקדים את הנסיעה מראש - הקו הארור הזה ייקח לך יותר מ-4 שעות.
וכמה זמן זה מהצומת עצמה עד לקיבוץ עצמו?

Tutti86

New member
כמה שאלות:
רציתי לשאול אם אני נוסעת מחיפה מרכזית חוף כרמל לעכו/נהריה, האם אני יכולה לקנות כרטיסיה אחת או שעליי לפצל אותה ל2: חוף כרמל-מרכזית המפרץ ומשם לעכו/נהריה? או איך אפשר לעשות את זה בעצם? שאלה נוספת-האם ידוע לכם על מוניות שרות בימי שבת מכרמיאל לעכו/נהריה? תודה

shlomitfr1

New member
כמה שאלות:
רציתי לשאול אם אני נוסעת מחיפה מרכזית חוף כרמל לעכו/נהריה, האם אני יכולה לקנות כרטיסיה אחת או שעליי לפצל אותה ל2: חוף כרמל-מרכזית המפרץ ומשם לעכו/נהריה? או איך אפשר לעשות את זה בעצם? שאלה נוספת-האם ידוע לכם על מוניות שרות בימי שבת מכרמיאל לעכו/נהריה? תודה
מחוף הכרמל לנהריה
למיטב ידיעתי את יכולה לבקש מהנהג, כאשר את עולה בחוף הכרמל, כרטיס למרכזית המפרץ עם המשך לעכו/נהריה. תקבלי כרטיס אחד עם מקום לניקוב בנסיעת ההמשך שלך.

Tutti86

New member
מחוף הכרמל לנהריה
למיטב ידיעתי את יכולה לבקש מהנהג, כאשר את עולה בחוף הכרמל, כרטיס למרכזית המפרץ עם המשך לעכו/נהריה. תקבלי כרטיס אחד עם מקום לניקוב בנסיעת ההמשך שלך.
תודה, אבל דיברתי על כרטיסיה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה